Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Komenského náměstí 1233, Rosice
Praktická lékařka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Paní Horká je perfektní lékařka, naprostá spokojenost. K paní doktorce chodím od roku 2000 a nemám žádnou špatnou zkušenost. I práce sestry je chválihodná.

Ověřeny pacient

chodím k paní doktorce už 30 let a nemám jedinou stížnost, je milá, vyslechne vždy moje potíže, když je třeba, doporučí specialistu, sestřička je ochotná, a že je někdy nepříjemná, myslím že to je jen na nepříjemné lidi, sama jsem s lidmi dost ve styku a vím jak dokáží nekdy otrávit den, takže můžu jen doporučit a popřát paní doktorce hodně zdraví a pevné nervy

Ověřeny pacient

Paní doktorka je pečlivá a nemám jedinou stížnost. K lékaři chodím až když mám smrt na jazyku :-),i přesto se chová mile a nenadává,že jsem nepřišla dřív. Sestřička je super!

Ověřeny pacient

Velmi milá,vždy ochotná,chodím k ní již řadu let a nemám jedinou stížnost.

H
Ověřeny pacient

K doktorům již od mala chodím nerada, ale paní doktorka Horká je velice milá a příjemná, se vším mi vždy ochotně pomůže a poradí. Čekání než přijdu na řadu je možná trochu delší, ale velmi příjemně mi jej zkrátí povídání s milou a hodnou sestřičkou.

R

Chodím k paní Horké 3 roky a za celou dobu na mně byla milá,vtipná, dobře se mi s ní komunikuje a i když nebývám nemocný a většinou jdu jen na vyšetření, odcházím s dobrým pocitem:) jediné minus možná delší doba v čekárně,ale jinak si nemoho stěžovat:)

Velmi dobrá lékařka s pěkný přístupem k pacientovi se smyslem pro odpovědnost za pacienta.Pavel Pavlík

Jako jediný léksř určil přesnou diagnozu a po té uspěšně přeléčila

Paní doktorka je hodná a milá, vždycky mi se vším pomohla a poradila. Sestřička je také moc fajn, vždycky si skvěle popovídáme.

Ověřeny pacient

Chodila jsem k paní doktorce asi 8 let, teď se stěhujeme dost daleko, takže bohužel musím skončit, ale nikdy jsem nebyla zklamaná. Pravdou je, že se tam vždy dlouho čeká, ale když přijdete na řadu, věnuje se vám paní doktorka opravdu pečlivě, má osobní přístup, je vždy milá, trpělivě naslouchá (proto si k ní asi babičky a dědečkové chodí léčit nejen tělo, ale i duši...)

Nepíš antbiotika na každou blbinu a dívá se na člověka dost komplexně, dokonce mi při vstupní prohlídce vyšetřila prsa a naučila mě provádět samovyšetření - což před ní neudělal ještě žádný můj gynekolog!!!!

Byla jsem nešťastná, když paní dr. chyběla a zastupoval ji někdo jiný, nikdy to nebylo "ono"...

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti