Psychoterapie (mapa)

Individuální psychoterapie 50 min. • 800 Kč

Individuální psychoterapie 80 min. • 1 200 Kč

Párová psychoterapie 80 min. • 1 400 Kč +1 Více

Sepsání zprávy • 400 Kč

Jsem psychoterapeutka a pracuji s dětmi, dospívajícími a dospělými. Při naší společné práci hledáme řešení, jak svou nynější situaci zvládnout a jak...

• poruchy spánku
  • deprese, úzkosti, obavy
  • rozvod a jeho důlsledky

Individuální psychoterapie 50 min.

800 Kč

Psychoterapie

Individuální psychoterapie 80 min.

1 200 Kč

Psychoterapie

Párová psychoterapie 80 min.

1 400 Kč

Sepsání zprávy

400 Kč

Psychoterapie

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapie individuální psychoterapie 50 min.

Paní Mgr. Věra Dufková je velmi milá, empatická. Pocítila jsem vlídné přijetí a umění pomoci slovem druhému člověku.

Umístění: Psychoterapie

Před rokem a půl jsme s manželem tragicky přišli o 21 letého syna a mladší dcerka o bráchu, Věrku jsme si našli na internetu ještě před pohřbem, abychom se dokázali tímto dnem prokousat. Myslela jsem si, že než najdeme toho správného terapeuta, se kterým si všichni " sedneme " bude to běh na delší trať, ale Věra si nás okamžitě získala. Je to profesionál každým coulem, nesmírně empatická, milá, lidská a citlivá. Své názory zásadně nevnucuje, radí takovou formou, aby člověk sám nakonec došel ke správnému řešení, které mu vyhovuje. Bez návštěv u Věry, které byly nejprve týdenní, později po 14 dnech, třech týdnech a nyní po cca měsíci až dvou, si vůbec neumím představit, že bychom to sami zvládli. Dcerka k Věře chodí ráda, rozumí si s ní osobně a má ji ráda. Obrovsky nám pomohla a mohu ji vřele doporučit, z každé návštěvy chodíme silnější a dá se říci i šťastnější :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Potřebovali jsme okamžitou pomoc. Věru jsme našli na internetu, měla dobré recenze a hlavně ihned druhý den volno. Nic víc jsme o ní nevěděli. Udělali jsme dobře, že jsme se k ní objednali. Byla to první zkušenost s psychoterapeutem a máme z toho s manželem oba velmi dobrý pocit. S Věrou budeme nadále spolupracovat. Mohu jen doporučit.

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz

jsem velmi ráda, že jsem si vybrala právě Věru. po první návštěvě jsem se cítila mnohem lépe a těším se na další. Velmi osobní přístup, za který děkuji. Snaží se navést člověka, aby sám přišel na řešení dané situace. Mohu jen doporučit

Již delší dobu jsem vážněji uvažovala o psychoterapii. S dlouhodobým pobytem v zahraničí se mé problémy prohloubily. Na stránkách psychoterapeutického centra Gaudia jsem objevila možnost psychoterapie na dálku přes Skype. Hodně jsem se bála, jak bude terapie na dálku fungovat. Ale jsem ráda, že jsem se nakonec osmělila a paní Dufkovou oslovila. Přestože jsme se nikdy neviděly, "sedly" jsme si hned. Paní Dufková je velice empatická a milá. Telefonáty mi velice pomohly při náročnějším období. Děkuji moc.

Psychoterapii jsem v minulosti, aniž bych věděl proč, nebral jako regulérní léčbu a smysluplné řešení. I přesto mě mé potíže donutily tuto variantu vyzkoušet. S pokorou uznávám, že můj dřívější postoj nebyl správný. Psychoterapie má smysl! U spousty nemocí bych ji dokonce umístil na první místo jako nutný krok k úspěšné léčbě. Díky své zkušenosti se k psychoterapii mohu vyjadřovat pouze jako k variantě léčby, ale umím si představit její využití jako nástroje "jen" pro vyřešení životních otázek a k určitému zklidnění životního stylu. Nebýt skvělého přístupu a profesionality, se kterou jsem se setkal u paní Dufkové, tak by mé pocity a výsledky nebyly zdaleka tak pozitivní. I přesto nezapomínejme, že hlavní snaha musí vždy vycházet z nás samotných!

24 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
    vyrovnat se ze ztrátou manžela není jednoduché. Postupné zvykání si, že je člověk "sám", je psychicky náročné. Situace se může ještě komplikovat i s přicházejicími svátky a oslavami. Velmi přínosné je moci o svých pocitech a myšlenkách mluvit. Zde na známém lékaři je řada odborníků, kteří vám s vaší situací mohou pomoci. Mluvit můžete ale také s někým, kdo je z vašeho blízkého okolí, i to je přínosné.
    Pokud ale stále hledáte odbornou pomoc, napište či zavolejte mi. Kromě soukromé praxe pracuji ještě v neziskové organizaci, která pomáhá lidem vyrovnat se smrtí blízkého. Ráda vám pomohu.
    Přeji mnoho sil,
    Věra Dufková

Mgr. Věra Dufková

• Dobrý den,

už několik let mě trápí trápí jistá věc, která se, dle mého názoru stále zhoršuje. Jsou dny, kdy mám plno energie, zdravé silné sebevědomí, ale pak se lusknutím prstů vše obrátí. Najednou pro mě nic nemá cenu, nic pro mě není důležité a mám pocit, že vše selhalo. V těchto stavech mám mnohdy pocit, jako bych já sám byl ve svém těle pouze "divákem" těchto nálad. Čím dál častěji mě také bolí hlava a na tuto bolet mi nezabírají ani prášky, spánek. Mívám také výkyvy agrese. Jindy jsem jako vteklý buldok, který se ve vteřině promění na nejmírumilovnějšího tvora. Tyto výkyvy často doprovází mnohdy nechtěný pláč.

Nevím co s tím. Ničí mi to akorát vztahy a život.
    Děkuji za odpověď.
    Ondřej Z.

Dobrý den Ondřeji,
    výkyvy nálad nám berou hodně energie a pokud se nenaučíme s nimi pracovat a korigovat je, tak jsou pro nás nečitelné, ohrožující a vyčerpávající přesně tak, jak píšete.
    Určitě doporučuji začít chodit na sezení s psychologem či psychoterapeutem, se kterým začnete více rozpoznávat, co a jak dělat, abyste měl situaci zase více ve svých rukách a abyste jí rozuměl. Stojí za to zajít i za psychiatrem, zda se vám nerozjíždí psychické onemocnění či to případně vyloučit.
    Sama od sebe se situace nezlepší, je potřeba ji začít řešit. Což už jste udělal tímto dotazem. Tak jen pokračujte dál! Garantuji Vám, že se Vaše situace začne měnit.
    Přeji mnoho sil,
    Věra Dufková