Věra Baumruková, neurolog Mělník

Věra Baumruková

Neurolog Více

16 názorů

Uložit


Adresa

Pražská 528, Mělník
Ordinace specialisty - neurologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
16 názorů

E
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace specialisty - neurologie Autonehoda

Volala jsem k paní doktorce s tím, že neurologie u nás ve městě má dovolenou a jestli by bylo možné přijet i když nebudu objednaná. Bylo mi řečeno, že ano, ale že si počkám a s tím jsem samozřejmě počítala. Vzhledem k tomu, že jsem měla zprávu o tom, že jsem po autonehodě jsem čekala naprosto jiný přístup. K paní doktorce jsem dorazila hned v ranních hodinách, abych tam byla co nejdříve. Má lékařská zpráva byla přijata naprosto s odporem, že tam mám STATIM, ale že to rozhodně nejsem (pokud bych náhodou chtěla vzít, mám zaplatit 2000 korun ?! nechápu za co když je vše hrazeno pojišťovnou!!) . Po tom, co jsem byla seřvána před celou čekárnou jsem odcházela nevyšetřená a akorát vytočená. Tato lékařka už NIKDY!!! Odporný přístup k pacientům !!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace specialisty - neurologie neurologické vyšetření

Dobrý den, můžu říci, že v životě jsem nepotkala tak výbornou lékařku.Paní doktorka je velice milá a vstřícná. Když jsem četla některé příspěvky, kde popisujete, že předepisuje antidepresiva, tak jsem byla trochu zaskočená, i když neurologické potíže můžou být původu psychického. Každopádně s paní doktorkou jsme řešili příčinu mého onemocnění a je velice pozitivní, že jsou ještě lékaři, kterým na lidech a své práci záleží. Pokud si někdo myslí, že dostane lék a ten ho zázračně vyléčí bez svého přičinění, tak by se takový člověk měl léčit doma. Děkuji paní doktorce a doufám, že bude mít sílu na to, pomáhat dál. Jinak i sestra byla velice příjemná, asi jde o to, jak se člověk chová, ale také bychom mohli tolerovat špatnou náladu kohokoli....vždyť nám se to stává také.


Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace specialisty - neurologie Otřes mozku, poraněná krční páteř

U paní doktorky jsem byla v roce 2012 poprvé, když mi na střední zdravotnické škole poslali na neurologii s otřesem mozku. Paní doktorka byla velmi příjemná, poradila mi, zjistila mi, že dokonce trpím postižením krční páteře, do zad mi na to zapíchala jehličky, které ztuhlost a bolest utišili. Skvěle jsme si pohovořili, poradila mi a dala mi různá doporučení.
Po dvou letech jsem ji navštívila znovu, nic se nezměnilo, znovu pomohla a jevila i zájem o pacienta.
Nyní se k ní chystám znovu a neměnila bych i když bydlím několik kilometrů od Mělníka. Za mě 5 hvězdiček. !


G
Ověřeny pacient

Nemohu souhlasit se všemi, kteří dávají negativní posudek jak p.doktorce tak sestře.
Oceňuji na paní doktorce, že má viditelný zájem o problém pacienta, i když má narvanou ordinaci, komunikuje a můžete se na cokoliv zeptat a vždy tomu dá příslušnou váhu a probere to s vámi.Není lhostejná a snaží se diagnozu tvořit s pomocí pacienta a nedělá zbytečnou distanci. Cením si i toho, že řekne na rovinu, že etiologie není jasná a nedělá ukvapené závěry Na rozdíl od mnoha lékařů, kteří vás ve skutečnosti neposlouchají, případně téměř nekomunikují. Sestra je profesionálka, vyjde vždy vstříc i když ne třeba hned, protože má opravdu šrumec, je inteligentní, není tam od toho, aby rozdávala úsměvy, to přece je vedlejší, hlavně že odvede svou práci a postará se o pacienty.Mě je ale velmi příjemná na rozdíl od některých hrubých a vlezlých sester slepic. Obě je mohu naprosto doporučit.


R
Ověřeny pacient

V roce 2009 jsem byla poslána k paní doktorce. Měla jsem v té době boreliozu. Poslala mě na rúzná vyšetření a pak jsem musela i do nemocnice. Vše pak dobře dopadlo. Rok na to jsem tam byla s bolestí hlavy. Dostala jsem na to antidepresiva (prý kvůli stresu z maturity) a Magne B6. Po kontrole mi bylo i sděleno že bych měla držet dietu. Byla jsem z toho docela špatná. Ale kamarádka mi řekla, že ona je už taková. Jinak ta sestra? To jsem ještě nezažila! Chodila jsem tam v roce 2009 často a tak jsem hodně chyběla i ve škole a ona u toho ty prupovídky. Něco v tom smyslu, že tam chodím schválně abych nemusela do školy. Je hrozně odměřená, nepříjemná a je opravdu na ní vidět, že jí to nebaví!


V
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi příjemná, k pacientům má profesionální přístup a se všemi mými problémy mi pomohla. Jedinou ale za to velkou připomínku mám ke zdravotní sestře, která s paní doktorkou spolupracuje. Pracuji také ve zdravotnictví a nikdy bych si nemohla chovat se jako ona ke klientům - na pozdrav skoro neodpoví, oslovuje pouze přímením a s pacienty mluví neprofesionálně, neeticky a řekla bych i nelidsky. Jednu paní, která byla v čekárně ve stejnou dobu jako já nechala s akutními problémy čekat 1,5 hodiny. Tato sestra je ve zdravotnictví asi už velmi dlouho a to se neskutečně odrazilo na jejím chování (dle mého názoru je už otupělá) a myslím si, že pokud jí to nebaví neměla by to dále dělat.Jít tam a nebo jen telefonovat je mi velmi nepříjemné.


D
Ověřeny pacient

Paní doktorka je sice milá a příjemná, ale jak už se píše pode mnou - tím její veškerá péče končí.
Na četné neurologické potíže jsem dostala antidepresiva, že psychika dělá spousty věcí a dokonce snižuje imunitu! A antidepresiva vše napraví a poté zmizí i chronická borelioza....
Potřebovala jsem více vyšetření, aby se zjistilo, co se děje, ale dle paní doktorky je toto zbytečné, jediné co by mi prý bylo přínosem by byla lumbální punkce! Která se jinak používá, až když se nikde jinde nic nenajde, ale zde mi byla doporučována jako v podstatě jediná možnost. Takový přístup za mě tedy ne.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Paní doktorka má asi hodně pacientů,tak to nestíhají.Její sestra je z toho dost nervozní,přijde mi chaotická.
Paní doktorka se chová příjemně,ale to je asi tak všechno.Nemá zájem o problémy pacienta.Přijde mi,že není ani moc profesionál.Mě vůbec nepomohla,ba naopak jsem mela pocit,že jsem na oddelení psychiatrie a ne neurologie.Pořád mě pozorovala,až mi to bylo nepříjemné.
Byla jsem u poprvé a naposledy.To radeji využiji placeného lékaře Mudr.Tomana,na kterého jsem dostala doporučení,protože potřebuji opravdu POMOCT!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


je dost dobrá
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


J

Ano, její sestra je nesnesitelná. Paní doktorka se mi jeví jako průměrná, mohlo by to být o mnoho lepší, při troše opravdového zájmu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti