Václava Semrádová, gastroenterolog Louny

MUDr. Václava Semrádová

Uložit

Gastroenterolog Více

27 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Poděbradova 859, Louny
Ord. lékaře specialisty -int.+ gastro

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Ord. lékaře specialisty -int.+ gastro Jiný

Můj osobní názor je že to je hrůza.Absolvoval jsem prej všechny vyšetření a pani doktorka Semrádova říkala že mi nic nenašla a že jsem v pořádku. Když jsem ji říkal že to nechápu a že po každém jídle mám velký křeče, nafouknuté břicho a chodím na záchod po každém jídle i 4 ,i 5krát a že se stravuji zdravě, tak mi odpověděla že jsem v pořádku. A už mi ani nedala žádni dalši kontrolu jen aby se mě asi zbavila. Nedoporučim ji mojim známým. Za mně moc špatná skusenost.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Umístění: Ord. lékaře specialisty -int.+ gastro Jiný

Byla jsem 23. 10. na kolonoskopii. Vše mi bylo srozumitelné vysvětleno příjemným panem doktorem. Samotné vyšetření po injekci bezbolestné, vzbudila jsem se v pohodě, ničeho se nebojte. Moc děkuji.


V
Umístění: Ord. lékaře specialisty -int.+ gastro Jiný

Velice ochotná paní doktorka i pan doktor. Vše vysvětleno srozumitelně a lidsky. Velice hodné sestřičky .-)


Ověřeny pacient
Umístění: Ord. lékaře specialisty -int.+ gastro Dlouhodobá péče

Paní MuDr. Semrádová je člověk na svém místě, který ví co dělá a proč to dělá. Během posledích 4 let jsem vystřídal několik ordinací ( závažnost choroby a stěhování ) a mohu s klidným srdcem říci, že paní doktorka je opravdový profesionál. Jsem si jist, že u ní se mi nestane to co v Klatovech, kdy gastrolog při pohledu na můj nádor zvolal " Bože co to je, to jsem nikdy neviděl "...asi si myslel, že já koukám na nádory každý druhý den....David Spiller, Louny


L
Ověřeny pacient

Dle svého nejlepšího svědomí musím říct, že jsem se jak při prvním před dvěma týdny, tak při druhém vyšetření dnes, setkala s profesionálním a citlivým přístupem. Vše mi bylo vysvětleno, vyšetření byla provedena kvalitně, citlivě, překvapivě rychle a bez komplikací, ani náznak bolesti při nich, v ordinaci i v čekárně vládla naprostá pohoda a klid. Personál je sehraný, dovede povzbudit, nevidím jediný důvod jezdit na podobné pracoviště jinam! Byla jsem překvapená, jak vše hladce proběhlo a ráda bych řekla těm, kdo zde mají připomínky, aby nepomlouvali ty, co se o nás při našich potížích starají, protože to dělají, jak nejlíp umějí a aby nestrašili a neodrazovali pacienty, kteří tam teprve chodit budou. Je to nefér vůči svědomitým lékařům a hodné sestřičce a taky vůči těm lidem, které léčba v této ordinaci čeká. Toto zdravotnické zařízení skutečně mohu doporučit. Protože nemám facebook, přihlásila mě do svého profilu dcera, která zde též vyšetření absolvovala a s mým výše uvedeným názorem se ztotožňuje.

MP 1960


Ověřeny pacient

Paní doktorka Semrádová je člověk na svém místě, odborník, své profesi rozumí a snaží se pomoci - můžeme být rádi, že v Lounech vůbec někdo takový je ! Zrůstová


M
Ověřeny pacient

No vidíte. A já jsem s paní doktorkou velmi spokojený. Je to jen věc názoru. Nejdu k doktoru na pokec,nebo z dlouhé chvíle,ale protože mám problém. To že má určité praktiky jinak a nebo nejsou zrovna příjemné je možný fakt,ale raději ať je to méně příjemné a účelné,než na oko hezké a nikam nevedoucí. Je to jen názor a za tím stojím.!Sestřička je také super. Musíte se taky zamýšlet nad tím,co dělá a kde se všude lidem dloube. Každý z nás měl tu šanci.....tak že Vás spokojené zdravím a ti co jsou nespokojeni... běžte jinam.


M
Ověřeny pacient

U paní doktorky jsem byla poprvé, díky tomu, že máme v rodině problémy s tlustým střevem. Dost jsem toho o paní doktorce slyšela a tak není divu, že jsem před návštěvou měla smíšené pocity, byla jsem ovšem mile překvapena. Byla velice příjemná, o všem se mnou hovořila a ihned objednala vyšetření. To už bohužel neprobíhalo tak hladce. Vyšetření mělo proběhnout v deset hodin,což jsem se samozřejmě dostavila. Od čtvrt na jedenáct, co dokončila vyšetření jednomu pánovi, který pak ještě u sestřičky dospával, jsme 20 minut v čekárně poslouchali telefonát paní doktorky a poté , s docela nepříjemným zjištěním, že je uvnitř ještě další pacient, , jsme slyšeli sténání jedné paní, která tam chudinka zřejmě po celou dobu ležela připravena na lehátku k vyšetření. No ve finále jsem se dostala na řadu ve čtvrt na dvanáct, totálně psychicky vyčerpaná (ono když nevíte co vás čeká, tak to opravdu není nic příjemného),ale bohužel jsem dopadla úplně stejně , jako předchozí paní. Paní doktorce totiž přišla návštěva a sestřička jim uvařila kávu. tak mě nechali další půl hodinu ležet vysvlečenou na lehátku. prostě hrůza.. Samotné vyšetření proběhlo v pohodě, sem tam jen nějaké tlaky, jinač nic. Bohužel ale to jednání okolo mi opravdu nepřijde normální..odcházela jsem v půl jedné.
Já pochopím, když se vyšetření opozdí díky komplikacím u předchozího pacienta, ale vyřizování soukromých hovorů a osobní návštěvy by si paní doktorka měla nechat na doma. Po psychické stránce to byl opravdu můj nejhorší zážitek, a myslím si, že ta psychika je opravdu velice důležitá.


B
Ověřeny pacient

Jak na předběžném pohovoru, tak po týdnu při zákroku jsem se v této ordinaci setkal pouze s perfektním, profesionálním, ale i laskavým přístupem jak sester tak lékařky. Samotný zákrok byl velmi šetrný. Nevím o ničem, co by se dalo označit znaménkem mínus.


Ověřeny pacient

Vážená paní koukám že Vás pani Semrádová natchla, tak přidám něco malinkého i já, první vyšetření jsem oabsolvoval ve 14-ti letech (fibroskopie), Semrádová (nepovažuji tohoto cloveka za lekare) se chovala jako dobytek (tento výraz povazuji jeste za lichotný na účet této lekarky)nedostal jsem žáný uklidnujicí obstrik krku a žádnou injekci, co se týce postupu vysetrení Semrádová se k pacientum chová jako řezník na jatkách a její chování k pacientum je na úrovni bodu mrazu. Vám ostatním doporucuji vyhnete se této lékařce velkým obloukem. Vsem s pozdravem. Martin Šimůnek
Ps: za svoje jméno se nestadím

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti