Chirurgická ambulance
Jiráskova 116, Vodňany

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

Pan doktor je dobrý maximálně na drobné úrazy. Léčba jako tako taková je nulová. K němu jít tak maximálně pro potvrzení. Hrozný přístup, arogance.

Umístění: Chirurgická ambulance Úraz

Skvělý člověk,úžasný lékař. Velice mi pomohl. Vše mi důkladně vysvětlil,našel správnou léčbu. Poprvé jsem si u lékaře nepřipadala jako b.b,že něco nevím nebo se ptám. Na vše mi odpověděl. Je velmi milý a vstřícný. Nemohu si na nic stěžovat. Vím,že příště zase navštívím jen jeho. Mohu vřele doporučit.

O tomto pánovy bych ani neměl odvahu psát že se jedná o doktora.Arogantní a zlý člověk který si o sobě že si může dovolit vůči pacientům co se mu zlíbí Kdo chcete přežít tak k němu prosím nechodte.Jestli tento pán může lécit pacienty tak už to může dělat každý.Jem po těžkém úrazu hlavy musím být nustále pod dohledem. Nedávno mě pokousal muj pes.odvezly mě do nemocnice,tam my ránu sešily aměl jsem jít na převaz k nejbližšimu doktorovy.Bohužel byl nejbližši pan ZACHARDA..Aniž by se na zranění podíval,a to už sem měl nohu nateklou, jeho jediná starost byla jestli jsem byl u doktora se psem.Když se nemůžete postavit na nohu,tak běžte se psem k veterináři.Potvrzení o očkování měl na na mém vyšetření z nemocnice.A nakonecMY HROZILO ŽE MNE VŮBEC NEVYŠETŘÍ, PROTOŽE PO JEDNÉ HODINĚ BERE JENOM OBJEDNANÉ PACIENTY.DĚLÁ JENOM OSTUDU OPRAVDOVÝM DOKTORŮM KTERÝM VDĚČÍM ZA SVŮJ ŽIVOT. PETR

S tímto pánem jsem měl možnost se setkat naštěstí jen jednou a to před lety na chir. oddělení nemocnice ve Strakonicích, kde jsem ležel s jistými potížemi. Na interním oddělení mi jiný lékař pomocí ultrazvuku zjistil zvětšenou ledvinu načež Dr. Zacharda za mnou přišel na pokoj s mým RTG snímkem a následnou jeho diagnózou. Na snímku mi ukazoval světlou skvrnu, která se nacházela někde pod postiženou ledvinou. Ta skvrna na snímku měl být údajně uvolněný ledvinový kamínek, který způsoboval mé potíže a až ten kamínek ze mne, vyjde veškeré potíže ustanou. Po víkendu stráveném na infuzích a chození na nočník mě v pondělí nechali převézt na urologii do Č. Budějovic. Zde jsem se dozvěděl od tehdy službu konající lékařky a jejím zběžném prohlédnutí RTG snímku, že se o kamínek nejedná, ale pravděpodobně o nějaký zánět. Ta světlá skvrna na snímku byla totiž jen nějaká smeť nacházející se na negativu při vyvolávání snímku a navíc byla na opačné straně. Pravdu, bohužel, měla samozřejmě ta lékařka. Po následujících vyšetřeních v ČB mi zjistili rozsáhlý zánět tenkého střeva, který způsobil sevření močovodu a přerušení odvodu moče z ledviny. Ať si každý udělá svůj názor o tom jaký je Dr. Zacharda lékař, když ani nepozná, pominu-li tu smeť, z jaké strany má na RTG snímek koukat. Řekl bych, že pro chirurga skutečnost velmi zásadní. Já myslím, že ty zdejší a nic neříkající pětihvězdičková hodnocení Dr. Zachardy rozhodně nevypovídají o jeho kvalitě, ale zcela o něčem jiném !!!

Arogantní, nepříjemný, nezájem o pacienta. Dvě zkušenosti s tímhle pánem mi stačily a už NIKDY k němu nepůjdu pro pomoc. Stejně mi nikdy nepomohl.

Vynikající odborník, skvělý člověk

Super..muzu jen doporucit,odborna stranka vyborna.