MUDr. Václav Šauer

Chirurg Více

Domažlice, Český Krumlov 2 adresa

7 názor

Adresy (2)

Chirurgie - primář, Domažlická nemocnice
Kozinova 292, Domažlice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
N
Umístění: jiné místo Jiný

Po stránce chirurgické určitě nemám žádné připomínky, protože nemám z čeho soudit.Ale po stránce lidské, tedy chování mezi pacient/lékař tedy mám.Pro mě je to skvrna ,který nemá profesionální jednání.Dnes, tedy 21.5.jsme přišly na chirurgii V Českém Krumlově na poliklinice s prosbou aby mi prohlédl 10 letého syna s přetaženým kotníkem.Kdyz jsme přišly do ordinace, hned jsme se tam necítily dobře a spíš jako nějaký hadr.Synovi jste řekl DĚLEJ!!SVLÉKNI SE!Atmosféra taková že jsme se necítily vítáni...Kdo jste?Jak se chováte k cizímu dítěti /pacientovi !!!!!když k vám přijde do ordinace?Chtěla jsem si vzít kartičku a odejít!A lituji toho že jsem to hned neudělala Měl by jste si vzít nějaký prášek na uklidnění.V čekárně jste měl jen jednu ženu,asi jste měl hlad.Za mě neprofesionální chování.Máte vědět že se k dětem má chovat s úctou když chcete aby se oni chovaly tak k vám.Uz dávno ale vím že charakter a chování nesouvisí s postavením.

Ověřený profil

Pan primář MUDr. Václav Šauer mi zachránil v Českém Krumlově 13.3.2013 život skutečně v hodině dvanácté, (měla jsem tzv. "prezidentskou nemoc"), neboť dokázal okamžitě poznat příčinu mého utrpení a bezodkladně mě operovat.. Ale nejen to, při druhé operaci 25.5.2013 mi zachránil kvalitu života, když mi dokázal opět zanořit umělý vývod, tudíž nyní - rok a půl po operaci - vůbec (kromě samozřejmě velkých jizev) necítím jakékoliv omezení. Jsem mu neskonale vděčná, neboť je to vynikající odborník, přitom s velmi lidským přístupem k pacientům. Helena Kazárová

R
Ověřený profil

Maximální spokojenost. Jsem pět let od operace žaludku tímto odborníkem. Patří mu můj velký dík. Profesionální přístup a odbornost, jak by to u lékaře mělo být.
Radovan Ulč


H

Velký profesionál a PAN PRIMÁŘ !!! Před asi 11 lety mi zachránil tehdy 10-letou dceru, která si následkem úrazu přeřízla tepnu, ztratila spoustu krve a tudíž se ocitla v ohrožení života. Operace trvala 4 hodiny a já jsem dodnes panu primáři a jeho skvělému týmu neskonale vděčná. Dcera je dnes dospělá a nemá žádné následky, pouze jí zbyly na "památku" jizvičky po náročném zákroku a asi 9cm skleněný střep, který jí po úrazu zůstal v těle.


Skvělý chirurg, umí využít svoje bohaté zkušenosti. Mé manželce úspěšně vyoperoval obrovský asi 30kilogramový nádor, před kterým předtím couvli v Motole a pak i v FN Plzeň. Bez jeho zákroku by tu moje žena asi už nebyla. Stejně jako pan Popovský jsme ho předtím vůbec neznali. Lékaři jako on by si zasloužili mnohem větší platy než mají.


Profesionální jednání, milá a precizní péče. Výborný a starostlivý lékař.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


P
Ověřený profil

Lidský přístup, vše vysvětlí, termín druhé operace jsem si mohl zvolit sám. Hlavně když jsem změřil jizvu, tak mám o 2cm kratší, než je na internetu při karpálním tunelu udávaná délka řezu, což dle mého pohledu svědčí o preciznosti operatéra. Jinde se na operaci čeká až půl roku a v Domažlicích za necelé tři týdny po operaci! Konkrétně moje maminka měla čekat v Plzni 6 měsíců na operaci, ikdyž měla šílené bolesti. Mamku jsem odvezl k nám do Domažlic a operace byla za 4 týdny hotová panem primářem. Moc bych mu chtěl poděkovat. A na závěr dodávám, že nejsme příbuzní ani nijak spřízněni, a s panem primářem jsem prvně mluvil až na operačním sále v den zákroku. Z doslechu vím, že pomohl hodně lidem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu