Psychiatrická léčebna Bohnice
Ústavní 7/91, Praha 8

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Já osobně jsem v péči pana primáře 3,5 roku a nemohu si stěžovat. Někomu může připadat, že nemá zájem o pacienta a vše bagatelizuje. S tím nemohu souhlasit. Když je člověku opravdu, ale opravdu ouvej, rozhodně je empatický a člověka podrž nejen medikamenty, ale i osobně svým přístupem. Umí poradit a i když je problém dávno zažehnán, neustále se zajímá, zda Vás něco netrápí a zda je skutečně vše už OK. Když vezmu v potaz, že převážná část klientely jsou osoby závislé, není divu, že zpočátku je k člověku nepříjemný. Nebude Vám mazat přece med kolem pusy a nenabídne kávu a k tomu panáčka, když přijdete do ordinace. Na závisláky je třeba přísnost. A co se týče medikamentů, skutečně mi nasadil to, co mi sedí. Samozřejmě se necítím stále jako v ráji, občas něco zaskřípe, ale s tím musí bojovat člověk i sám svou vůlí. Doktoři, ani léky nejsou všemocné. A proto Pane Doktore, děkuji a přeji pevné nervy i Vám a úspěšný boj. Jana B. A ostatním samozřejmě také a hlavně pana doktora doporučuji.

S panem doktorem mám nejlepší zkušenosti, jako jediný psychiatr (vystřídala jsem před ním asi 3) mi nasadil účinnou medikaci. A jeho přístup k pacientům je vždy takový, jak si vyžaduje situace. Navíc to umí skvěle vyhodnotit, kdo co právě v dané v chíli potřebuje :-) Nedokážu si u něj vůbec představit, že by ho nějaký pacient vůbec nezajímal (viz. předchozí příspěvek).

Velice dobrý doktor, který umí skutečně pomoci - doporučuji

SUPER!