Adresa

Slavníkovců 5, Ostrava
Odborný lékař ortodoncie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
15 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
L
Ověřeny pacient

Je mi trochu líto, že takto musím hodnotit, ale bohužel. Pan doktor je strašně hodnej, dodnes si pamatuju, jak jsem se u něho v ordinaci smála, když mi nasazoval fixní rovnátka a při tom se bavil o nějakém politikovi. Bohužel se ale stalo, že jsem po sundání rovnátek nedostala ani stabilizační drát, ani retenční desky, takže se mi zuby pohly a už nejsou tak krásně rovné. Navíc mi vyrovnal pouze horní patro a dolní už ne, přitom na dolní čelisti mám trojku úplně posunutou dovnitř. V té době jsem nevěděla, že bych toto měla chtít. V podstatě jsem byla dítě, chodila jsem na kontroly sama. Doma byli jenom rádi, že se zuby rovnají. Dnes chodím k jiné specialistce a moje mamka musí platit 14 000 za rovnátka na obě patra.


Jako dítě jsem k panu doktorovi chodila. Zubařů jsem se dost bála, takže jsem nechtěla ani otevřít pusu a byla jsem hrozně protivná a snad jsem se tam i vztekala (zpětně se za to omlouvám). Pan doktor chvíli čekal, jestli pusu otevřu, pak mě okřikl, já se lekla a pusu otevřela. Byl velice příjemný a jemný. Příště jsem už problém s otevřením pusy neměla. :)


Skvělý lékař i člověk


JE VELMI DOBRÝ JE NEJLEPŠÍ.


Moc hodný a příjemný pan doktor! :)


V péči u pana doktora Bednáře jsem byla mnoho let jako dítě, kdy prakticky ještě nebyly fixní rovnátka. Pan doktor mne tehdy zachránil před zbytečnou operací patra, vytrháním zubů a můstkem, což byla alternativa, kterou mi (dítěti!) navrhovala jiná lékařka. Mám všechny zuby své a srovnané (nakonec fixním aparátem), přestože vada byla dost složitá.
Pamatuji si, že jako k jedinému lékaři mi nevadilo k němu chodit (přestože rovnání mé vady velmi bolelo), byl vždy milý, vlídný a usměvavý a byla s ním legrace. Často si na něj vzpomenu. Děkuji panu doktorovi za vlastní a rovné zuby! Bez něj by nebyly.


Jako malá holka jsem chodila k panu doktorovi na rovnátka, byl moc milý a profesionální a dneska jsem mu moc vděčná za to, že jsem měla možnast si nechat u něho vyrovnat zoubky, můžu se krásně usmívat na svět s rovnými zoubky.Vynikajicí lékař.Děkuji


Krásně spravil zuby mé dceři , velice jemně jedná s dětmi, i vytržení zubu je u něho v pohodě. Vše vysvětlí, dá si se zákazníkem práci.


Pan doktor mi během celé léčby vytrhl celkem 3 zuby, nasadil vyndávací rovnátka, jeho léčba se po 4 letech ukázala jako naprosto zbytečná. Zuby byly stále křivé, mířily proti sobě. Naštěstí jsem v léčbě nepokračoval a navštívil jiného orthodontistu který se upřímně zděsil, když se dozvěděl o mé "léčbě" tímto odborníkem. Druhý pan doktor mi nasadil fixní aparáty, po pouhém roku mám zuby krásně rovné a rovné zůstaly.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P

Vynikající lékař, odborník a hlavně člověk. Znám jej dlouhých 35 let, a to je co říct. Nejprve upravil můj křivý chrup mi, poté synův a teď čeká na ukázkový chrup dcera. Takže mohu vřele všem doporučit. Protože však je p. doktor lékař s velkým L, tak má stále plnou čekárnu. Jen chci říci - díky pane doktore za naši celou zubatou rodinu.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti