Odborný lékař ortodoncie
Slavníkovců 5, Ostrava

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Je mi trochu líto, že takto musím hodnotit, ale bohužel. Pan doktor je strašně hodnej, dodnes si pamatuju, jak jsem se u něho v ordinaci smála, když mi nasazoval fixní rovnátka a při tom se bavil o nějakém politikovi. Bohužel se ale stalo, že jsem po sundání rovnátek nedostala ani stabilizační drát, ani retenční desky, takže se mi zuby pohly a už nejsou tak krásně rovné. Navíc mi vyrovnal pouze horní patro a dolní už ne, přitom na dolní čelisti mám trojku úplně posunutou dovnitř. V té době jsem nevěděla, že bych toto měla chtít. V podstatě jsem byla dítě, chodila jsem na kontroly sama. Doma byli jenom rádi, že se zuby rovnají. Dnes chodím k jiné specialistce a moje mamka musí platit 14 000 za rovnátka na obě patra.

Jako dítě jsem k panu doktorovi chodila. Zubařů jsem se dost bála, takže jsem nechtěla ani otevřít pusu a byla jsem hrozně protivná a snad jsem se tam i vztekala (zpětně se za to omlouvám). Pan doktor chvíli čekal, jestli pusu otevřu, pak mě okřikl, já se lekla a pusu otevřela. Byl velice příjemný a jemný. Příště jsem už problém s otevřením pusy neměla. :)

Skvělý lékař i člověk

JE VELMI DOBRÝ JE NEJLEPŠÍ.

Moc hodný a příjemný pan doktor! :)

V péči u pana doktora Bednáře jsem byla mnoho let jako dítě, kdy prakticky ještě nebyly fixní rovnátka. Pan doktor mne tehdy zachránil před zbytečnou operací patra, vytrháním zubů a můstkem, což byla alternativa, kterou mi (dítěti!) navrhovala jiná lékařka. Mám všechny zuby své a srovnané (nakonec fixním aparátem), přestože vada byla dost složitá.
Pamatuji si, že jako k jedinému lékaři mi nevadilo k němu chodit (přestože rovnání mé vady velmi bolelo), byl vždy milý, vlídný a usměvavý a byla s ním legrace. Často si na něj vzpomenu. Děkuji panu doktorovi za vlastní a rovné zuby! Bez něj by nebyly.

Jako malá holka jsem chodila k panu doktorovi na rovnátka, byl moc milý a profesionální a dneska jsem mu moc vděčná za to, že jsem měla možnast si nechat u něho vyrovnat zoubky, můžu se krásně usmívat na svět s rovnými zoubky.Vynikajicí lékař.Děkuji

Krásně spravil zuby mé dceři , velice jemně jedná s dětmi, i vytržení zubu je u něho v pohodě. Vše vysvětlí, dá si se zákazníkem práci.

Pan doktor mi během celé léčby vytrhl celkem 3 zuby, nasadil vyndávací rovnátka, jeho léčba se po 4 letech ukázala jako naprosto zbytečná. Zuby byly stále křivé, mířily proti sobě. Naštěstí jsem v léčbě nepokračoval a navštívil jiného orthodontistu který se upřímně zděsil, když se dozvěděl o mé "léčbě" tímto odborníkem. Druhý pan doktor mi nasadil fixní aparáty, po pouhém roku mám zuby krásně rovné a rovné zůstaly.

Vynikající lékař, odborník a hlavně člověk. Znám jej dlouhých 35 let, a to je co říct. Nejprve upravil můj křivý chrup mi, poté synův a teď čeká na ukázkový chrup dcera. Takže mohu vřele všem doporučit. Protože však je p. doktor lékař s velkým L, tak má stále plnou čekárnu. Jen chci říci - díky pane doktore za naši celou zubatou rodinu.