Sam. ord. PL - gynekologa
nám. Gen. Knopa 811, Žamberk

Umístění: Sam. ord. PL - gynekologa Jiný

Vzpomínám na paní doktorku, byla svá , ale byla úžasná, profesionální, léčbu dotáhla do zdárného konce, profesionální každým coulem. Chybí mi někdo s takovým přístupem k pacientům, ona byla neskutečně milá a s citlivým přístupem k pacientkám.

Jsem ráda, že odešla do důchodu, konečně můžu být klidná, když jdu na prohlídku k nové paní doktorce a nemusím mít strach z blbé nálady. Dokonce i přede mnou sjela sestřičku, že stojí vlevo a ne vpravo - byla tam chuděra teprve druhý den. Byla jsem u ní přes 20 let spíše ze setrvačnosti a proto, že jsem neměla žádné závažné problémy. "Malé" problémy ( ale mě znepříjemňující život) stejně neřešila a řekla, že se s nima musím naučit žít :-( Díky nové paní doktorce je po problému...

Dobrý den, k doktorce jsem chodila asi 17 let, nikdy mi nebyla příliš příjemná ale vždy se ke mně chovala korektně. Při pravidelných preventivních kontrolách se to dalo přežít a nijak jsem to neřešila. Když jsem se vloni po řádném objednání dostavila do ordinace se slovy, že jsem možná těhotná a chtěla bych vyšetřit, tak mi bylo pomalu vynadáno, že jestli je to pravda, tak to bude teprve pár týdnů... Přitom věděla, že se snažím už 3/4 roku otěhotnět, tak jsem čekala alespoň projev minimálního nadšení ale "filmové": ,,Gratuluji, maminko, jste těhotná!" se nekonalo. Těhotenství mi "suše" potvrdila. To bylo asi tak vše. Já jsem nikdy těhotná nebyla, tak jsem čekala alespoň nějaké informace ale bylo mi pouze řečeno, ať to řeknu v práci... Mou radost však nezkazila. Docházela jsem do ordinace na pravidelné kontroly do těhotenské poradny. Celkem mi vadilo, že šetřila na nesprávném místě. Například papírové ručníky, které byly na vyšetřovacím křesle a měly být jednorázové, jevily známky již několikého použití (ať už jenom tím, že byly pomačkané) ale od toho jich je pod křeslem celá role, aby se po každé pacientce měnily, ne? Když jsem se ve 35. týdnu zeptala, zda je miminko otočené hlavičkou dolů, tak mi pouze odvětila: ,,A ono nebylo?" Nehledě na to, že všechny těhulky posílala na monitor srdíčka miminka do Ústí nad Orlicí, takže v posledním trimestru jsem se dost nalítala. Myslím si, že ten monitor není zase až tak drahý, aby si ho nemohla pořídit... Známá, která byla ve stejné době těhotná ale chodila k jiné gynekoložce, tak se mě ptala, zda mi už byl dělán "velký ultrazvuk" - kde se vypočítává hmotnost miminka atd. Jen jsem na ni koukala a tiše záviděla. I v Ústí nad Orlicí v porodnici při monitoringu jen kroutili hlavou nad těhotenskou průkazkou, ze které se vůbec nic nedozvěděli. Také z nich vylezlo, že mají s doktorkou těžkou domluvu... Nechci ani domyslet, co by se mohlo všechno stát, kdyby miminko bylo třeba moc veliké, v porodnici mi před porodem ani nestihli udělat ultrazvuk, jelikož šlo vše hrozně rychle. Naštěstí vše dobře dopadlo. U doktorky jsem zůstala v podstatě ze setrvačnosti a kvůli mamce, která se s ní zná a nemůže si ji vynachválit. Teď vím, že bych určitě přešla k někomu jinému a v těhotenství tuplem!!! Jsem ráda, že šla do důchodu a problém byl vyřešen diplomaticky.

nedoporučuji tuto doktorku už jen z toho důvodu že jen od lidí vybírala peníze přitom to byla pouze preventivní prohlídka za kterou se neplatí. Když sem potřebovala vyměnit antikoncepci za jinou jelikož mi nevyhovovala odmítla mi napsat jinou a radši mě řekla at je na 3 měsíce vysadím že to některé druhy prášků dělají. To myslím že opravdu řešení není. naštěstí jsem se přestěhovala a budu mít jiného a určitě lepšího doktora.

Já osobně si myslím, že i kdyby byl nějaký problém ona sama to nepozná a pošle Vás s klidným srdcem domů, a za několik týdnů se bude velice divit, že jste byla s velmi vážnými komplikacemi hospitalizována v nemocnici.... nemám z ní dobrý pocit:(

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Chodím k ní od osumnácti a nikdy jsem neměla problém ani v těhotenství. Vždy jde o přístup. je jasný že, když tam příjde protivná ženská tak nemá důvod bejt příjemná. Je ubohý kolik lidí jí tady očernuje a ani nejní schopno se podepsat. To se za to stidíte? Radka Kailová

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé (je mi už 21 a přesto na to nic neřekla :D), podle referencí jsem napjatě čekala, jak se bude ke mě chovat :). Byla jsem ABSOLUTNĚ spokojená! Opravdu nevím, co bych jí nebo sestřičce vyčetla. Milá, ochotná, poradí, vše vysvětlí, okomentuje vyšetřování.. Navíc usměvavá a s dobrou náladou :). Nevím, možná je náladová.. jinak si nedovedu ty záporné ohlasy vysvětlit. Ale dobrá komunikace mezi lékařem/kou a pacientem/kou závisí vždy na obou ;)

No,já nemohu říct ani pro ani proti.Chodím k ní asi 6let,za tu dobu jsem neměla žádné problémy,takže mi stačila jen preventivka a napsání receptu...za recept jsem snad ani neplatila co si pamatuju...teď jsem ve 22tt a zatím si opravdu nemohu stěžovat na špatný přístup...spíš starostlivost,když mi jedny výsledky vyšly špatně a hned mě hnala do HK na vyšetření,aby se nic nezanedbalo...Je to opravdu o přístupu i nás pacientek k lékaři...a ruku na srdce,ne vždy se také dobře vyslíme a na každého se hned nesmějeme...

Byla jsem u paní doktorky na preventivní prohlídce asi v 16 letech. Byla to moje první návštěva u gynekologa a místo příjemného prostředí, popovídání o problémech a vysvětlení toho, co mě při vyšetření čeká se mě jenom zeptala, jestli mám menstruaci, pak mi prohmatala břicho a na moje problémy a bolesti mi předepsala velmi silné tlumící léky, po kterých mi bylo zle. Poté jsem se přehlásila k jiné lékařce, která mi předepsala opravdové léky a do měsíce bylo po problému. Současná paní doktorka je velmi milá a jsem velice ráda, že už k nepříjemné paní Tomešové víckrát jít nemusím.

Chodím k této paní doktorce už od 15 let.Vždycky byla na mě moc milá a z každým problémem mi poradila a pomohla. Když jsem otěhotněla setkala jsem se u ní se skvělou péči o mě a mé miminko.Já mohu vřele doporučit a těm komu se paní doktorka nezdá, tak ať se na ní zkusí občas pousmát a nálada se hned zpraví obou dvoum.Veronika