Adresa

Ordinace
Zahradní 897, Hulín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

4 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Akutní operace

Musím jen chválit,pan doktor se stará o naši "holčičku"od první chvíle co ji máme.A nedávno nám ji zachránil když byla nutná akutní operace.Skvělý přístup a i pooperační péče byla výborná.Děkujeme

Z
Ověřený profil

K panu doktorovi chodím se svým psem již čtyři roky. Je to nejen skvělý odborník, ale i skvělý člověk. Čekací doba téměř žádná a vše dokonale vysvětleno. Pana doktora Všem plně doporučuji.

J
Ověřený profil

Pana doktora Žáka ohodnocuji tou nejlepší známkou. Je to odborník na svém místě. Vždy ochotný vše okolo zdravotního stavu léčeného zvířátka podrobně vysvětlit a hlavně, nutné lékařské zákroky dělá s maximální péčí a citlivostí tak, aby zvíře zbytečně netrpělo. Veterinární ordinaci má skvěle zařízenou se všemi potřebnými přístroji. I já pana doktora plně doporučuji.


E
Ověřený profil

K panu doktorovi chodím se svým kocourkem už několik let a nemůžu si ho vynachválit. Nečekáte dlouho, je milý, ochotný a všechno pěkně vysvětlí. Ke zvířátkům se chová velmi citlivě a ohleduplně. Kéž bychom měli takových lékařů víc i ve sféře péče o lidské zdraví :-) Pana doktora doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu