ABClinic veterinární klinika
Jemelkova 703/42, Brno

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

C
Umístění: ABClinic veterinární klinika veterinární ortopedie

Pan, doktor je opravdu velký odborník a zvířata má rád. Můj pes je kardiak plus trpí na chronické selhání ledvin a byla nutná operace_prave zadní nohy. Pan doktor posoudil stav a operaci provedl pes už skoro po 1.tydnu běhá. Můžu jen doporučit ????

Pana doktora muzu jen doporucit. Pred vanoci nam prestala fenka chodit na jednu zadni nohu. 14 dni nikdo bohuzel nepoznal ,ze ma utrzeny vazy v koleni. Po navsteve pana doktora a jeho vlidnemu a naprosto profesionalnimu pristupu nam vysvetlil vsechny moznosti a nasledovala operace metodou TPLO a fenka za deset dni od operace zacala sama chodit a nozicku zatezovat. Moc dekuji a v ramci ortopedie v Brne a okoli nase jasna volba. Dekuji

Tohoto veterinářce a celou jeho kliniku mohu jen DOPORUČIT!

K panu doktorovi chodíme hned od jeho začátků a vždy jsme byli moc spokojení. I v posledních letech, kdy se rozrostl o spoustu zaměstnanců musíme říct, že jsou všichni moc ochotní a obětaví. Je až neuvěřitelné jak si mohou všechny ty pacienty pamatovat. Nikdy jsme neslyšeli, že by si na toto pracoviště někdo stěžoval a tak reaguji hlavně kvůli tomu divnému hodnocení. Také jsme si u našich pejsků nechali odstranit zubní kámen, ale asi se o jejich zoubky více staráme, takže žádný náš pejsek to nepotřeboval 5x jak píše ten pán a hlavně vždy jsme měli zoubky perfektně ošetřeny včetně leštění pastou, takže spolu s naší péčí to potom vždy dlouho vydrželo. Držíme panu doktorovi a všem jeho spolupracovníkům palce, protože dobře víme, že podnikání není jednoduché a hlavně ať se nenechá odradit občasnými závistivci. Zdravíme Kuželovi, Brno.

nejelpší veterinář jakého znám. a celý tým kliniky.chodím tam se všemy mazlíky od psů až po chameleona a vždy o ně bylo báječně postaráno. když je potřeba pohotovost, tak ochotně vždycky někdo přijede na kliniku a to okamžitě. cena naprosto odpovídá péči. pokud si někdo pořídí psa musí počítat s tím, že péče o něho taky bude něco stát.takže naprostá spokojenost
Katka

na pana doktora mohu dat jen a jen doporuceni. naprosto dokonaly pristup, vzdy poradi, pomuze :o)) u pana doktora jsme jiz od roku 1998 a vzdy naprosta spokojenost :o))
SV

klinika je dobre vybavena, pristup doktoru k vam taky slusny, ale co se tyce odvedene prace je hruza.... byl uz sem se psem 5x cistit zoubky, ale tady to bylo ze vsech nejdrazsi a zaroven nejhure odvedene, proto uz se tam nevratim

u pana doktora jsem byla na konzultaci a vše mi perfektně vysvětlil do deatilu. Byl příjemný, lidský k pejskovi hodný. Výborný