Adresa

Neurologická ambulance
Chelčického 50/1, Písek

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

25 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Umístění: Neurologická ambulance Jiný

Naprosto skvělý, profesionální a hlavně lidský přístup nejen pana doktora, ale i sestřičky. Pan doktor se snaží najít příčinu potíží, neváhá odeslat na konzultace k dalším specialistům, spolupracuje s pacientem, naslouchá, pomáhá Vám hledat řešení a hlavně komunikuje. Jsem moc ráda, že jsem se dostala právě k MUDr. Váněmu. Děkuji

E
Umístění: Neurologická ambulance Jiný

Skvělý pan doktor s lidským přístupem. Velice si ho vážím. Nikdy jsem nezažila tak milého a vstřícného doktora. Moc děkuji a všem doporučuji!

L
Umístění: Neurologická ambulance Jiný

Myslím že příjemnějšího pana doktora neznám!!!!Jsem šťastná že jsem si ho našla a poprvé v životě se těším na další setkání lidský přístup,top vysvětlení,milé zacházení kdyby byl takový každý doktor radost pak navštěvovat ...


B
Ověřený profil
Umístění: Neurologická ambulance

Pan MUDr. Váně by měl být vzorem pro všechny doktory. Lidský přístup k pacientovi, důkladná prohlídka, doporučení k chirurgovi. Sestřička moc hodná, co víc si přát. Kolaříková


V
Ověřený profil
Umístění: Neurologická ambulance

velice profesionální přístup, byla jsem u něho 8.1. ještě jsem nezažila takového skvělého lékaře,který má krásný přístup k pacientům..doporučuji. Němcová Věra


Ověřený profil
Umístění: Neurologická ambulance

Dnes u něho byla maminka a byla ohromena. Neskutečně lidský přístup, milé chování a vcítění se do pacienta. Je to úžasný člověk!!!


V
Ověřený profil

Vynikající doktor, vstřícný, se zájmem, velice milý k pacientům. Kdyby takto k pacientům přistupovali všichni „klasičtí“ doktoři, všemožní léčitelé, šamani a spol. by neměli nejmenší šanci. ;)


E
Ověřený profil

Skvělý a ochotný lékař, není co dodat, čekání v čekárně je přirozené, vzhledem k pečlivosti a individuálnímu přístupu ke každému pacientovi.


R
Ověřený profil

Přístup k pacinetovi - profesionální na velmi vysoké úrovni - týká se samozřejmě i příjemné, milé sestry
Pokud mohu posoudit odbornost - jeden z mála, kdo zřejmě neukončil vzdělávání na fakultě, ale pokračuje dále.
P.S. Pokud si někdo stěžuje na dlouhé čekací lhůty, je znakem, že nemá o pacienty nouzi, tedy je zřejmě opakovaně vyhledáván. V případě, že by tomu tak nebylo, bude mít poloprázdnou čekárnu, případně vyřízeného pacienta za 2 min. .
Ráda si počkám.


A
Ověřený profil

Tohoto pana doktora mohu pacientům ráda doporučit.Má pěkný přístup k pacientovi,je chytrý a šikovný.Sestřička to samé.Usměvavá a ochotná.Bylo by třeba více takových ordinací!


Došlo k chybě, zkuste to znovu