Tomáš Váně, neurolog Písek

MUDr. Tomáš Váně

Uložit

Neurolog Více

22 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Chelčického 50/1, Písek
Neurologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
22 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřeny pacient
Umístění: Neurologická ambulance

Pan MUDr. Váně by měl být vzorem pro všechny doktory. Lidský přístup k pacientovi, důkladná prohlídka, doporučení k chirurgovi. Sestřička moc hodná, co víc si přát. Kolaříková


V
Ověřeny pacient
Umístění: Neurologická ambulance

velice profesionální přístup, byla jsem u něho 8.1. ještě jsem nezažila takového skvělého lékaře,který má krásný přístup k pacientům..doporučuji. Němcová Věra


Ověřeny pacient
Umístění: Neurologická ambulance

Dnes u něho byla maminka a byla ohromena. Neskutečně lidský přístup, milé chování a vcítění se do pacienta. Je to úžasný člověk!!!


V
Ověřeny pacient

Vynikající doktor, vstřícný, se zájmem, velice milý k pacientům. Kdyby takto k pacientům přistupovali všichni „klasičtí“ doktoři, všemožní léčitelé, šamani a spol. by neměli nejmenší šanci. ;)


E
Ověřeny pacient

Skvělý a ochotný lékař, není co dodat, čekání v čekárně je přirozené, vzhledem k pečlivosti a individuálnímu přístupu ke každému pacientovi.


R
Ověřeny pacient

Přístup k pacinetovi - profesionální na velmi vysoké úrovni - týká se samozřejmě i příjemné, milé sestry
Pokud mohu posoudit odbornost - jeden z mála, kdo zřejmě neukončil vzdělávání na fakultě, ale pokračuje dále.
P.S. Pokud si někdo stěžuje na dlouhé čekací lhůty, je znakem, že nemá o pacienty nouzi, tedy je zřejmě opakovaně vyhledáván. V případě, že by tomu tak nebylo, bude mít poloprázdnou čekárnu, případně vyřízeného pacienta za 2 min. .
Ráda si počkám.


A
Ověřeny pacient

Tohoto pana doktora mohu pacientům ráda doporučit.Má pěkný přístup k pacientovi,je chytrý a šikovný.Sestřička to samé.Usměvavá a ochotná.Bylo by třeba více takových ordinací!


M
Ověřeny pacient

Dobrý den, jmenuji se Monika Bartoňová, s pane doktorem jsem se setkala v nemocnici v Písku kde mi zjistili roztroušenou sklerozu. Pana doktora mi doporučili a pan doktor přišel osobně na pokoj a vyptával se jak se tato nemoc projevovala atd.. Zítra jsem k němu objednaná na vyšetření. Na setkání se těším, protože pan doktor působí seriozně, sympaticky a profesionálně.


K
Ověřeny pacient

Já osobně si na pana doktora nemohu stěžovat, protože mi jako jediný po 5 měsících nemoci zaslal na všechna možná vyšetření a tím pomohl ke zjištění toho, co mi je. Jsem mu velice zavázán. Jeho pečlivost a důkladnost je skvělá a jen málo doktorů se může pochlubit takovým přístupem k pacientům. Vřele doporučuji a jen aby bylo takových doktorů více.
K.V.


P
Ověřeny pacient

Návštěvu u tohoto lékaře nedoporučuji, přednost mají známí pacienti a potom teprve objednaní. Byl jsem u něho již 3x objednán a vždy jsem čekal 2 hodiny po objednané době a řada se na mně nedostala a odešel jsem bez vyšetření, sestra mi nabídla přeobjednání ale to jsem již odmítl protože čtvrtý pokus o vyšetření je na mě příliš. Chcete-li zkoušejte, možná vám to vyjde.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti