Tomáš Šoupal, pediatr

MUDr. Tomáš Šoupal

Pediatr

Komenského 314, Náměšť na Hané
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Za me spokojenost,jak s panem doktorem tak sestrickou.Navic u maleho odhalil triselnou kylu,kterou ani specialista okem nepoznal az ultrazvukem,takze podle vseho opravdu peclivy a zkuseny.To ,ze je vecny a zbytecne nemluvi mi nijak nevadi.Se sestrickou si to vynahradim.

po lidské a odborné stránce se jedná z mé zkušenosti o velice pečlivého a obětavého lékařeMám s panem doktorem a jeho péčí o mé dítě ty nejlepší zkušenosti.Přeji panu doktorovi hodně pevné nervy při výkonu své náročné profese a co nejméně pokryteckých pacientů-především asi jejich rodičů

Já jsem s panem doktorem velice spokojená. Chodí k němu mé dvě děti a oba se tam vždy těší. Pan doktor je opravdu dobrý lékař. Na dnešní dobu asi až moc poctivý. To se u dnešních rychlo doktorů už nevidí. Přeji vám jenom to dobré a samosřejmě také vaší úžasné sestřičce.

Na pana doktora vzpomínám nerada.Nekomunikuje,s dětmi to vůbec neumí.Když bylo synovi nejhůř,jeho neprofesionální přístup mě opravdu "dostal".

Jsou se sestřičkou sehraný tým,vždy připraveni ochotně pomoci.Mají stále úsměv na tváři.Moje 4děti sem chodí od narození,ošetření je na velmi dobré úrovni.Nemám co vytknout.

Chodím k němu už nějakých 18 let a vždycky všechno v pořádku. Teda při tetanovce do hýždí sem ho moc rád neměl. :-)