Ordinace ORL
Panenská 399, Tachov

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Ordinace ORL Jiný

Skvělý pan doktor s lidským přístupem, který mi vždy pomůže! Více takových lékařů jako je pan Sluka!

Umístění: Ordinace ORL ORL

Naprosto perfektní, ochotný, příjemný pan doktor, který mi pomohl ve velmi krátké době ulevit od bolesti a konečně po mnoha letech a obcházení lékařů v Plzni a Praze první lékař, který hned věděl, jak postupovat a správně léčit můj zdravotní problém.

Umístění: Ordinace ORL vyšetření uší / otoskopie

Pan doktor, pokud ho tak můžu vůbec nazvat je arogantní a nezodpovědný. Otevírací doba 11:00 mu nic neříká. Přišel do ordinace o třičtvrtě hodiny déle, ani pardon .. následné vyšetření? Arogantní, nepřájemný... ve směs mi řekl, že ho obtěžuje, že jsem přišla, a řekl mi, že mi nic není. Nejsem puberťák, abych potřebovala omluvenku do školy, tak se se mnou jednalo. Díky bohu za lékaře v Plzni, k němu už nikdy víc!

Bohužel musím z vlastní zkušenosti konstatovat, že se jedná o nesvědomitého člověka, s arogantním chováním - měsíc trvající kruté bolesti hlavy odbyl slovy: "nic nevidím, nemáte nárok. Antibiotika už jste měla, tak si na to dejte studený". Když jsem se ohradila, že nejsem puberťák toužící po omluvence, poslal mne do FN Plzeň, přičemž na poukaz napsal ironicky: stěžuje si na bolesti bez příčiny..
Jiný lékař nechal nabrat sedimentaci, CRP,udělat MR, napsal vhodná antibiotika a do týdne bylo po problémech.
Lituji všechny, kteří jsou na něj odkázaní.

Milý pan MUDr. Sluka, přijdete-li k němu s bulkami za ušima a na krku, pošle Vás ke kožnímu. Má hrozné jednání. Jeho diagnoza je časté mytí a barvení vlasů, požívání různých přípravků na vlasy.
Jsem ráda, že existuje lékař,který tomuto oboru rozumí a zachránil mi život,má správná diagnoza byla rakovina. Chodit na léčení MUDr. Slukovi běhám ještě po kožních lékařích.
Paradox je, že doktorka z kožního ví kam by mne měl správně poslat na vyšetření a neurolog MUDr. Sluka to neví.
Závěrem: pokud vás nebaví život choďte k MUDr. Slukovi on Vás pošle kam nemá, asi nezná SONO. Já jako laik bych se poslala na krev, SONO a CT pane doktore.

velmi příjemný,ochotný a skvělý lékař

Na pana doktora si nemůžu stěžovat, chodili jsme k němu často z naším synem který měl od 4 měsíců opakované záněty ucha. Z dětmi a oušky je to vždcky na delší trat, každý doktor může být někdy tak trochu bezradný, taky je jenom člověk. Díky panu dokrorovi ja náš malej zase zdravej a nejednalo se jen o ouška. Příjemné jednání ,sestřičky na jedničku. A poplatky se musí platit všude.

Pan doktor Sluka je opravdu skvělý lékař. Byla sjem u něj nejen se sebou ale i s oběma dětmi. Velice hezky si s nimi povídal, snažil se jim tu nepříjemnou chvilku u lékaře trošku zpříjemnit. Jeho přístup je dle mého soudu opravdu sociální, co se týče poplatků, v zákoně stojí, že potvrzení lékař vydává pouze na žádost pacienta!!! A kde se poplatky neplatí??? Platí se všude, za to pan doktor nemůže.

Velmi příjemný pan doktor, ač bych doktory raději nepotřebovala. Pomohl mi a ještě si příjemně popovídal...Není nad přístup. A poplatky? Vybírají se všude a člověk by si měl zvyknout. Pokud chce někdo doklad, ať si o něj přece řekne, ne?

Skvělý lékař ochotný,velmi spolehlivý hodnotím za nejlepší...