Novosady 1580, Holešov
Praktický lékař pro děti a dorost

Hotovost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Pracuji jako soukromý praktický lékař pro děti a dorost ve smluvním vztahu se zdravotními pojišťovnami, konzultace v oboru neurologie (nesmluvní = mim...

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Pana doktora si velmi vážím. Je to dle mého názoru ten správný člověk, který kdy mé děti léčil. Jeho lidsky přístup jak k dětem, tak i k rodičům se mi velmi líbí. Je svědomitý, ochotný, vstřícný... Nemam co dodat. Jsem velmi ráda, že k němu chodíme. I sestricka je velmi hodna :)

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Bolest horní končetiny

Díky pohotovostnímu rozhodnutí a rychlému řešení pana doktora naše dcera neochrnula a žije !!! Velký dík a více takových lékařů !!!

Což o to pan doktor je milý chlap, ale jeho systém se mi vůbec nelíbí, sestra dává rady přes telefon, dokonce určuje diagnózy, opakovaně jsem volala, že má syn horečky, ty trvaly několik dní, nakonec sestra rekla ať tedy přijdeme a syn skončil s atb, a tohle se opakovalo několikrát, a co se týče očkování tak to je úplná katastrofa, i náš pes má lépe vyplněný očkovací průkaz než naše děti! věřím ze toho mají hodně, v Holešově je pediatrů jako šafránu ale to se bohužel odráží na kvalitě jeho práce

Výborný doktor s neurologickou atestací, velmi pečlivý, vstřícný a ochotný k diskuzi. Pokud si jako matka něco nepřeji, tak mi vysvětlí možné pro i proti, ale konečné rozhodnutí nechá na mě. Proto si ráda od něj nechám poradit a vždy to bylo ke zdárnému vyřešení nemoci. DOPORUČUJI.

Skvělý odborník, navíc neurolog. Velice pečlivý doktor s krásným přístupem k dětem. Velmi ochotný, vstřícný. Ačkoliv jsme se přestěhovali, zůstáváme zaregistrováni u Dr. Šindlera i za cenu dojíždění.

Naprosto skvělý pan doktor! Jak po lidské, tak po pracovní stránce, stejně jako sestřička. Mohu jen doporučit!

Pana doktora mohu doporučit s klidným svědomím. Poradí jak v ordinaci, tak i přes telefon. Sestřička je taky super, mají oba moc hezký vztah k dětem, což je důležité, jelikož někteří pediatři ho bohužel postrádají. Opravdu jsem ráda, že je náš pediatr, vážím si jeho názorů a ochoty!

MUDr. Šindler je velmi příjemný doktor, a to jak vůči dětem tak i vůči rodičům. Při prohlídce je důsledný a zkontroluje u dítěte opravdu vše, nic nezanedbá.
Co mi malinko vadí je, že v ordinaci nemá zařízení, které zjišťuje z kapky krve nemocného dítěte potřebu léčit prostřednictvím antibiotik. Obávám se, že jsou antibiotika pak dávána, aniž by to bylo nutné :-((

Chodila jsem v dětství k jeho tatínkovi, pak ho vystřídal tento doktor a spokojená jsem byla s oběma. Pan doktor je skvělý. Doporučila bych ho všem.

super