Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Novosady 1580, Holešov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

O mně

Pracuji jako soukromý praktický lékař pro děti a dorost ve smluvním vztahu se zdravotními pojišťovnami, konzultace v oboru neurologie (nesmluvní = mim...

Více

28 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

U pana doktora jsme zatím krátce, takže nemůžu příliš soudit, ale trošku mi vadí, že na pacienta nemá moc čas. Jako prvorodička jedu na každou preventivní prohlídku se spoustou dotazů, ale už dvakrát se mi stalo, že mi pan doktor řekl, že už nemá čas, protože má v čekárně moc pacientů. Já tomu rozumím, ale možná by si na miminka mohl vyhradit více času a očkování starších dětí vyhradit zas na jiný čas, protože se mi taky stalo, že sestřička řekne “joo, vy jste jenom očkování, že? Tak pojďte” a vezme před námi dvě starší děti na očkování a já s miminkem musím čekat. Možná si udělat trošku nějaký časový rozvrh na různou “skupinku” dětí a různé výkony.
Jinak jsem zatím spokojená. Péče je perfektní, rady taky, přístup a jednání na jedničku! :)

J
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Pana doktora si velmi vážím. Je to dle mého názoru ten správný člověk, který kdy mé děti léčil. Jeho lidsky přístup jak k dětem, tak i k rodičům se mi velmi líbí. Je svědomitý, ochotný, vstřícný... Nemam co dodat. Jsem velmi ráda, že k němu chodíme. I sestricka je velmi hodna :)

A
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Bolest horní končetiny

Díky pohotovostnímu rozhodnutí a rychlému řešení pana doktora naše dcera neochrnula a žije !!! Velký dík a více takových lékařů !!!


Z
Ověřený profil

Což o to pan doktor je milý chlap, ale jeho systém se mi vůbec nelíbí, sestra dává rady přes telefon, dokonce určuje diagnózy, opakovaně jsem volala, že má syn horečky, ty trvaly několik dní, nakonec sestra rekla ať tedy přijdeme a syn skončil s atb, a tohle se opakovalo několikrát, a co se týče očkování tak to je úplná katastrofa, i náš pes má lépe vyplněný očkovací průkaz než naše děti! věřím ze toho mají hodně, v Holešově je pediatrů jako šafránu ale to se bohužel odráží na kvalitě jeho práce


B
Ověřený profil

Výborný doktor s neurologickou atestací, velmi pečlivý, vstřícný a ochotný k diskuzi. Pokud si jako matka něco nepřeji, tak mi vysvětlí možné pro i proti, ale konečné rozhodnutí nechá na mě. Proto si ráda od něj nechám poradit a vždy to bylo ke zdárnému vyřešení nemoci. DOPORUČUJI.


M
Ověřený profil

Skvělý odborník, navíc neurolog. Velice pečlivý doktor s krásným přístupem k dětem. Velmi ochotný, vstřícný. Ačkoliv jsme se přestěhovali, zůstáváme zaregistrováni u Dr. Šindlera i za cenu dojíždění.


S
Ověřený profil

Naprosto skvělý pan doktor! Jak po lidské, tak po pracovní stránce, stejně jako sestřička. Mohu jen doporučit!


Ověřený profil

Pana doktora mohu doporučit s klidným svědomím. Poradí jak v ordinaci, tak i přes telefon. Sestřička je taky super, mají oba moc hezký vztah k dětem, což je důležité, jelikož někteří pediatři ho bohužel postrádají. Opravdu jsem ráda, že je náš pediatr, vážím si jeho názorů a ochoty!


P
Ověřený profil

MUDr. Šindler je velmi příjemný doktor, a to jak vůči dětem tak i vůči rodičům. Při prohlídce je důsledný a zkontroluje u dítěte opravdu vše, nic nezanedbá.
Co mi malinko vadí je, že v ordinaci nemá zařízení, které zjišťuje z kapky krve nemocného dítěte potřebu léčit prostřednictvím antibiotik. Obávám se, že jsou antibiotika pak dávána, aniž by to bylo nutné :-((


E
Ověřený profil

Chodila jsem v dětství k jeho tatínkovi, pak ho vystřídal tento doktor a spokojená jsem byla s oběma. Pan doktor je skvělý. Doporučila bych ho všem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu