Tomáš Rybnikár, otorinolaryngolog Rýmařov

MUDr. Tomáš Rybnikár

Uložit

Otorinolaryngolog Více

6 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Hornoměstská 16, Rýmařov
Odborný lékař ušní, nosní, krční

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Pískot v uchu

Nikdy v životě jsem nezažil lékaře, který by s takovým zájmem sledoval můj případ a všemi možnými prostředky se snažil mi pomoci! Pan doktor již při první návštěvě volal do nemocnice a zařídil mi okamžité vyšetření. Na rozdíl od ostatních lékařů, které jsem za svůj život navštívil se tento nechoval tak, jako kdybych ho v práci otravoval. Pan doktor je mladý a očividně ho práce velmi baví. Kdyby tohle byl standard českého zdravotnictví, můžeme si zatleskat.


J
Ověřeny pacient

Profesionální, velmi slušné vystupování a lidský přístup odeslal na kontrolní RTG , bylo vidět že hledá (a ne jak jinde u mě dobry nashle) nakonec s ostatních příznaků diagnostikoval nemoc , o které sem mu neřekl (a která se dá těžko diagnostikovat a kterou možná mám) !


E
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Nemohla jsem dýchat

Chtěla bych touto cestou pochválit pana doktora za lidský přístup k pacientům.Je vidět a cítit ,že chce pacientovi pomoci a má zájem hledat příčinu.Ohleduplnost hezké vysvětlení - takových lékařů s lidským přístupem by mělo být více - přesně tohle ,každý pacient v nepříjemných situacích potřebuje.Pan doktor na mě působí jako lék .
Moc děkuji Eva Krásná


Pan doktor Rybnikár je skvělý mladý lékař. Po celou dobu, co působil v Šumperku, vycházel mně,a i dalším pacientům, vstříc. Je milý, tichý a nadmíru pečlivý doktor. Škoda, že si šumperská nemocnice takovýchto odborníků neváží a s klidem je nechá odejít. Podle toho také vypadá. Děs se, občane města Šumperk, pokud budeš muset vyhledat pomoc v tomto rádoby zdravotním zařízení. A vem si s sebou radši náplast. Ani tu při ošetření nedostaneš. Viz kožní oddělení. A o rentgen lebky po nepříjemném úrazu si taky musíš říct sám. Ovšem vyhoví Ti až napodruhé. Bohunka


Je to arogantní lekař, nevyslechne ani problémy, vizity provádí často pruchodem ze dveří do dveří s pronesenim jedné vety pro cely pokoj. Nicméne musím říct že znam ješte neochotnější lékaře kteří se dokonce mstí.
```
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.
```

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P

Skvělý odborník, velmi ochotný.
Bohužel už v Rýmařově ani v Šumperku neordinuje.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti