Hornoměstská 16, Rýmařov
Odborný lékař ušní, nosní, krční

Zobrazit ostatní otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Pískot v uchu

Nikdy v životě jsem nezažil lékaře, který by s takovým zájmem sledoval můj případ a všemi možnými prostředky se snažil mi pomoci! Pan doktor již při první návštěvě volal do nemocnice a zařídil mi okamžité vyšetření. Na rozdíl od ostatních lékařů, které jsem za svůj život navštívil se tento nechoval tak, jako kdybych ho v práci otravoval. Pan doktor je mladý a očividně ho práce velmi baví. Kdyby tohle byl standard českého zdravotnictví, můžeme si zatleskat.

Profesionální, velmi slušné vystupování a lidský přístup odeslal na kontrolní RTG , bylo vidět že hledá (a ne jak jinde u mě dobry nashle) nakonec s ostatních příznaků diagnostikoval nemoc , o které sem mu neřekl (a která se dá těžko diagnostikovat a kterou možná mám) !

Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Nemohla jsem dýchat

Chtěla bych touto cestou pochválit pana doktora za lidský přístup k pacientům.Je vidět a cítit ,že chce pacientovi pomoci a má zájem hledat příčinu.Ohleduplnost hezké vysvětlení - takových lékařů s lidským přístupem by mělo být více - přesně tohle ,každý pacient v nepříjemných situacích potřebuje.Pan doktor na mě působí jako lék .
Moc děkuji Eva Krásná

Pan doktor Rybnikár je skvělý mladý lékař. Po celou dobu, co působil v Šumperku, vycházel mně,a i dalším pacientům, vstříc. Je milý, tichý a nadmíru pečlivý doktor. Škoda, že si šumperská nemocnice takovýchto odborníků neváží a s klidem je nechá odejít. Podle toho také vypadá. Děs se, občane města Šumperk, pokud budeš muset vyhledat pomoc v tomto rádoby zdravotním zařízení. A vem si s sebou radši náplast. Ani tu při ošetření nedostaneš. Viz kožní oddělení. A o rentgen lebky po nepříjemném úrazu si taky musíš říct sám. Ovšem vyhoví Ti až napodruhé. Bohunka

Je to arogantní lekař, nevyslechne ani problémy, vizity provádí často pruchodem ze dveří do dveří s pronesenim jedné vety pro cely pokoj. Nicméne musím říct že znam ješte neochotnější lékaře kteří se dokonce mstí.
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.

Skvělý odborník, velmi ochotný.
Bohužel už v Rýmařově ani v Šumperku neordinuje.