Bratří Štefanů 895, Hradec Králové

Ambulance: Léčba bolesti a poruch pohybového systému

Domácí péče: Podpora mobility a soběstačnosti

Prodej tejpovacího materiálu, bandáží a dalších pomůcek

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Poliklinika II - Slezské Předměstí

Podrobné informace najdete na www.osladil.info

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili Mgr. Tomáš Osladil? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli umí zatejpovat záda i praktický lékař nebo ortoped.

Praktičtí lékaři, ortopedi ani jiní lékaři se tejpováním nezabývají, je to zcela mimo jejich odbornost.

Mgr. Tomáš Osladil

je mi 26 let a posledních pár měsíců mne trápí bolest kolene.

Zkoušel jsem uvolňujicí protahující cviky, uvolnění masážním míčkem, masáž i návštěvu u fyzioterapeuta - zatím bez požadovaného výsledku. Zabývám se kulturistikou a problém s koleny jsem nikdy neměl. Sám se domnívám zda problém může být jinde např. ztuhlost kyčlí - při dřepu totiž cítím, že mne jedna strana kyčle pustí dál než druhá.
Při samotné chůzi spíše cítím takový divný tlak v koleni a v podkolenní.

Nyní jsem si nechal vypsat žádanku na vyšetření k ortopedovi.

Poradí mi prosím někdo? Věřím že "oprava" kolene je možná i bez operace.

Mockrát děkuji.

Vážený pane, vzhledem k tomu, že dotazy jsou anonymní a není jasné, odkud jste, kontaktujte prosím fyzioterapeuty resp. rehabilitační lékaře v místě vašeho bydliště. Všeobecné rady bez vyšetření mohou být opravdu jen hrubě informativní.

Mgr. Tomáš Osladil