MUDr. Tomáš Minář

Gynekolog Více

Dvůr Králové nad Labem 1 adresa

26 názor

Adresa

Ordinace gynekologa
Rooseveltova 474, Dvůr Králové nad Labem

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

26 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: jiné místo Jiný

Měla jsem štěstí na pana dr. Mináře v jilemnicke nemocnici, je milý, vše mi vždy vysvětlí.
Vždy s úsměvem a vtipem, na návštěvu u něj se vždy těším, a že si pamatuje pacientky, sestřička je vynikajici

H
Ověřený profil

P doktor je výborný lékař poradi je vynikající operatér jsem moc spokojená že mám takového lékaře ještě jednou p.doktore moc děkuji

Ověřený profil

P.Dr Minar je skvely lekar je profesionalni vstricny poradi je skvely operater v jilemnicke nemocnici jsem byla moc spokojena vyborny sestricky i lekari moc jim dekuji i dr Minarovi


L
Ověřený profil

Skvělý lékař, mám štěstí, že k němu mohu chodit. Pomohl mi již mnohokrát. Je milý, lidský a své pacientky si i při tom množství pamatuje . Dobrý operatér.


T
Ověřený profil

Radost k nemu jit:) Sestricka taky super:)


K
Ověřený profil

Bývala jsem u jiného doktora,ovšem mé problémy se sním stále prohlubovaly. Na doporučení přátel a kolegyň jsem navštívila pana doktora Mináře a ten se zhrozil! Pan doktor přišel na problémy okamžitě,vyléčil je a teď postupujeme dál,ohledně těhotenství. Určitě bych neměnila! Je to sympaťák nad věcí,plný optimismu a rozhodně ví co dělá. Děkuju pane Minář za všechno co jste pro mě udělal a určitě ještě uděláte ohledně mého těhotenství.


J
Ověřený profil

u doktora jsem byla běhěm střední školy..nějaký 3 roky.. celou dobu byl v pohodě.. nakonec mě potkal problém.. šla jsem za ním a on se mě udiveně zeptal proč jsem si to nevyhledala na internetu.. sám mi o tom do očí nic neřekl..dal mi lísteček s názvem nemoci a poslal mě k internetu..zarazilo mě to.. proto hodnotím slabý.. pokud tomu doktor nerozumí nechápu proč tam je!


Ověřený profil

Dobrý den. Zajímá mě jestli máte někdo problémy s cistama? Jak reaguje na ně pan Doktor? Zajímám se protože bych chtěla změnit ginek. jestli mám přejít k němu? Děkuji


K

Velmi příjemný a citlivý lékař,jsem u něho velmi spokojená.


L
Ověřený profil

Za 14 dní bude mé dceři 1 rok a každý den si uvědomuji,jak moc jsem vděčná panu doktoru za její narození-měla omotanou pupeční šňůru.Díky jeho pečlivosti dopadlo vše dobře a já se už těším,až budu moci navštěvovat jeho ordinaci při dalším těhotenství.....Pana doktora mohu jen a jen doporučit,super jednání....DĚKUJI pane MINÁŘI!!!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu