Rooseveltova 474, Dvůr Králové nad Labem
Ordinace gynekologa

P doktor je výborný lékař poradi je vynikající operatér jsem moc spokojená že mám takového lékaře ještě jednou p.doktore moc děkuji

P.Dr Minar je skvely lekar je profesionalni vstricny poradi je skvely operater v jilemnicke nemocnici jsem byla moc spokojena vyborny sestricky i lekari moc jim dekuji i dr Minarovi

Skvělý lékař, mám štěstí, že k němu mohu chodit. Pomohl mi již mnohokrát. Je milý, lidský a své pacientky si i při tom množství pamatuje . Dobrý operatér.

Radost k nemu jit:) Sestricka taky super:)

Bývala jsem u jiného doktora,ovšem mé problémy se sním stále prohlubovaly. Na doporučení přátel a kolegyň jsem navštívila pana doktora Mináře a ten se zhrozil! Pan doktor přišel na problémy okamžitě,vyléčil je a teď postupujeme dál,ohledně těhotenství. Určitě bych neměnila! Je to sympaťák nad věcí,plný optimismu a rozhodně ví co dělá. Děkuju pane Minář za všechno co jste pro mě udělal a určitě ještě uděláte ohledně mého těhotenství.

u doktora jsem byla běhěm střední školy..nějaký 3 roky.. celou dobu byl v pohodě.. nakonec mě potkal problém.. šla jsem za ním a on se mě udiveně zeptal proč jsem si to nevyhledala na internetu.. sám mi o tom do očí nic neřekl..dal mi lísteček s názvem nemoci a poslal mě k internetu..zarazilo mě to.. proto hodnotím slabý.. pokud tomu doktor nerozumí nechápu proč tam je!

Dobrý den. Zajímá mě jestli máte někdo problémy s cistama? Jak reaguje na ně pan Doktor? Zajímám se protože bych chtěla změnit ginek. jestli mám přejít k němu? Děkuji

Velmi příjemný a citlivý lékař,jsem u něho velmi spokojená.

Za 14 dní bude mé dceři 1 rok a každý den si uvědomuji,jak moc jsem vděčná panu doktoru za její narození-měla omotanou pupeční šňůru.Díky jeho pečlivosti dopadlo vše dobře a já se už těším,až budu moci navštěvovat jeho ordinaci při dalším těhotenství.....Pana doktora mohu jen a jen doporučit,super jednání....DĚKUJI pane MINÁŘI!!!!!

Je pečlivý,starostlivý s citlivým přístupem k pacientkám.Zároveň nekompromisní.