MUDr. Tomáš Jančák

Praktický lékař Více

Libice nad Cidlinou 1 adresa

Ordinace praktického lékaře pro dosp.
Opolanská 350, Libice nad Cidlinou

Pan Mudr. Jančák je skvělý doktor, který má zájem o nemocného, poctivý, empatický, příjemný a velmi milý člověk. Musel jsem navštívit pohotovost, kde měl pan doktor službu, moc děkuji za pomoc Libor M.

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro dosp. Jiný

MUDr. Jančák je empatický, vstřícný a erudovaný lékař,vždy ochotný maximálně pacientovi pomoct. Jen více takových lékařů.

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro dosp. To, proč člověk lékaře potřebuje

Nespokojeným lidem radím najít si jiného lékaře. Můžete si vybrat, máte na to právo. Není člověk ten, co by se zavděčil všem. Já jsem spokojená, pan doktor je skvělý a na svém místě. Jsem ráda, že ho tady máme. Děkuji, pane doktore, že se o nás staráte.
Blanka Thím Libice nad Cidlinou

tohoto doktora nedoporučuji, několikrát mě léčil špatně, když mu ukazujete co vás bolí, ani se nepodivá, jen si pořád něco mlátí do notebooku, řeší problémy podle svých tabulek a ne skutečnou příčinu!!!

Nedoporučuji a to vůbec jednoho pacienta tam má i 30-45 minut a je normální, že tam člověk čeká i 3 h na vyšetření v té vymrzlé čekárně, a ne vždy bere pacienty podle pořadí příchodu.

X

Pan doktor se zabývá jen s některými pacienty. Ti, co potřebují, běžné vyšetření jako např. ekg, výpis z karty. Nechává čekat přes hodinu v čekárně, bere pacienty, kteří si drze zaklepou na dveře. Když na vás konečně přijde řada, neprohlédne vás a radši objedná na jiný termín. Vysvětlení: pacienti, co přišli po mě mají přednost. Nechápu.

Pan Doktor je skveli a mily clovek......Ale jde pouze o Penize a Zdravi pacietu.............

Panu doktorovi jde o peníze a ne o zdraví pacienta. Již několikrát jsem se setkala s formulkou, to mi pojišťovna nezaplatí, mám přešvihnutý limit.

Skvělý doktor a člověk, odborník na svém místě, který hledá i příčiny a neléčí jen aktuální stavy. Dojíždím za ním přes 50 km a rád, kdyby v našem zdravotnictví bylo více takových, kterým na lidech záleží a nevidí v nich jen zdroj obživy. Jen tak dál pane doktore. David

Já jsem s panem doktorem spokojená. Je milý, s ničím nemá problém a žádných náznaků nadřazenosti jsem si nevšimla. S jeho úsměvem a skvělým přístupem nemám obavy s navštívením jeho ordinace. Moc mi pomohl.