Psychiatrická ordinace
Purkyňova 36, Vyškov

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická ordinace Jiný

Každý člověk, který se rozhodne navštívit psychiatrii už svým způsobem vola o pomoc. Je hodně stresující přijít tam, posadit se a úplně cizímu člověku odhalit svoji bolavou duši. Ovšem, když vás pan doktor poprvé přivítá, promluví na vás a podá vám ruku, všechno z vás spadne. Jeho klid a vyrovnanost uklidní i vás. Vnímá vás, slyší vás a to se v dnešním světě už málo vidí. Je to hodný a dobrý člověk. Nevidí vedle sebe sedět “ztroskotance”, ale člověka, co pouze neměl takové štěstí v životě.

Umístění: Psychiatrická ordinace Jiný

Svou zkušenost bych shrnula slovy: nevyzrálé jednání s nízkou empatií, nevhodnou komunikací. Můj už tak těžký stav se po návstěvě pana doktora ještě zhoršil. Většinu času mluvil on, dělal ze sebe velkýho chapáka, jak je znalý a vše ví. Když jsem řekla, co mi dělá zle, tak reakce byla taková, že jemu to nevadí, že mu to zle vůbec nedělá. Neustále radil, co jsem dávno věděla, připadala jsem si, že jsem se včera narodila a že jsem fakt pošetilec. Urazilo mě to a ponížilo. Vlastně se ani moc nevyptával, mluvil hlavně on, předváděl se jaký je borec. Způsob komunikace a kladení otázek byl takový, že jsem se taktak udržela na židli. Snažil se být milý a sebejistý. Pan doktor je velice vysoký a sedí na vysoké židli, takže je dost nad vámi, a proto to na mě působilo nadřazeně.

Umístění: Psychiatrická ordinace Jiný

Skvělý lékař a velký ČLOVĚK s citem empatií porozuměním.A je aus Walachia...
Můžu doporučit a srovnat.. Má renomé i jinde Kromeříž Brno atd.
Postupně se člověk dozví jak na to.

Umístění: Psychiatrická ordinace

Pro mě jako člověka a pacienta je tento pan doktor s velkým ,, P". Mohu si i dovolit napsat že ne jenom doktor ale člověk který naslouchá, pomáhá a hlavně řeší jakou koliv pro mě neresitelnou situaci.Lecim se u něj od roku 2014 a vždy od něj odcházím velice zpokojena.

Chodila jsem pravidelně, nyní méně, ale nemám připomínky, kvůli čemu jsem tam chodila a chodím, je v pohodě (protialkoholní v Kroměříži), snad jen to, že je zbytečné se objednávat, protože nepamatuji, že bych byla na řadě podle toho, na kdy mám hodinu. Chodím tam už deset let, takže vím, o čem mluvím. A taky musím pochválit sestřičku, parádní žena, na takovém oddělení je potřeba mít nervy.

Pana doktora Gabriela znám několik let s přestávkami,velmi mi posílil ego,kdo neví co jsou deprese nebo dokonce hluboké deprese,nemůže ho ocenit,když sedím s ním a vyprávím mu můj život,mám v tu chvíli pocit,že to není mudr.ale přítel,kterému mohu všechno říct pomohl a i pomáhá mi velmi!! Doporučuji ho lidem ,protože je usměvavý ,poslouchá a pánovi dole vzkazuji NEPÍŠE POUZE LÉKY!!! Jsem po CMP ,i když jsem na tuhle diagnozu moc mladá je to ze stresu z lidí,z tyranů a sobců ,moc mi pomoct nejde ,ale pan doktor to nevzdává !!
Děkuji Vám pěkně pane doktore Gabrieli vážím si Vás... !

Chodím k panu doktorovi,už asi přes rok. Moje problémy se snaží řešit léky,ale nějak se mu či jestli mám napsat nám stále nedaří.

Mně pan doktor Gabriel pomohl a pomáhá opravdu hodně. Podařilo se mu vyřešit a odstranit mé letité zdravotní problémy velmi úspěšnou léčbou. Je obětavý, dokáže pomoci, snaží se vyjít maximálně vstříc, najít optimální řešení, má pochopení pro pacienta, zkrátka je to vynikající lékař na svém místě. Kéž by bylo takových víc, vřele doporučuji.

Vzpomínám si na jeho léčbu.. Určitě má schopnosti, jen mě zarážela jistá " odvaha" zkoušet u stejné léčby po několik let, poněkud agresivní, pro daného pacienta nezvyklá neuroleptika. Jedná se o účinnost preparátu ve spojení s dalšími vedlejšími účinky.Jeho chování bylo příjemné, včetně doporučení pro pacienta i příbuzné.

Příjemný, laskavý, vzbuzující důvěru, je znát opravdový zájem člověku pomoci.