Adresa

Purkyňova 36, Vyškov
Psychiatrická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
10 názorů

E
Ověřeny pacient
Umístění: Psychiatrická ordinace

Pro mě jako člověka a pacienta je tento pan doktor s velkým ,, P". Mohu si i dovolit napsat že ne jenom doktor ale člověk který naslouchá, pomáhá a hlavně řeší jakou koliv pro mě neresitelnou situaci.Lecim se u něj od roku 2014 a vždy od něj odcházím velice zpokojena.


E
Ověřeny pacient

Chodila jsem pravidelně, nyní méně, ale nemám připomínky, kvůli čemu jsem tam chodila a chodím, je v pohodě (protialkoholní v Kroměříži), snad jen to, že je zbytečné se objednávat, protože nepamatuji, že bych byla na řadě podle toho, na kdy mám hodinu. Chodím tam už deset let, takže vím, o čem mluvím. A taky musím pochválit sestřičku, parádní žena, na takovém oddělení je potřeba mít nervy.


M
Ověřeny pacient

Pana doktora Gabriela znám několik let s přestávkami,velmi mi posílil ego,kdo neví co jsou deprese nebo dokonce hluboké deprese,nemůže ho ocenit,když sedím s ním a vyprávím mu můj život,mám v tu chvíli pocit,že to není mudr.ale přítel,kterému mohu všechno říct pomohl a i pomáhá mi velmi!! Doporučuji ho lidem ,protože je usměvavý ,poslouchá a pánovi dole vzkazuji NEPÍŠE POUZE LÉKY!!! Jsem po CMP ,i když jsem na tuhle diagnozu moc mladá je to ze stresu z lidí,z tyranů a sobců ,moc mi pomoct nejde ,ale pan doktor to nevzdává !!
Děkuji Vám pěkně pane doktore Gabrieli vážím si Vás... !


J
Ověřeny pacient

Chodím k panu doktorovi,už asi přes rok. Moje problémy se snaží řešit léky,ale nějak se mu či jestli mám napsat nám stále nedaří.


Mně pan doktor Gabriel pomohl a pomáhá opravdu hodně. Podařilo se mu vyřešit a odstranit mé letité zdravotní problémy velmi úspěšnou léčbou. Je obětavý, dokáže pomoci, snaží se vyjít maximálně vstříc, najít optimální řešení, má pochopení pro pacienta, zkrátka je to vynikající lékař na svém místě. Kéž by bylo takových víc, vřele doporučuji.


Vzpomínám si na jeho léčbu.. Určitě má schopnosti, jen mě zarážela jistá " odvaha" zkoušet u stejné léčby po několik let, poněkud agresivní, pro daného pacienta nezvyklá neuroleptika. Jedná se o účinnost preparátu ve spojení s dalšími vedlejšími účinky.Jeho chování bylo příjemné, včetně doporučení pro pacienta i příbuzné.


P

Příjemný, laskavý, vzbuzující důvěru, je znát opravdový zájem člověku pomoci.


A

Pan doktor Gabriel sice tu a tam vezme nějakého prominenta zadními dveřmi - mimo pořadí čkajícíh, ale dost možná, že jsou to pacienti, kteří jeho pomoc potřebují okamžitě a přednostně. Je lepší tomu věřit a smířit se s tím, protože MUDr. Gabriel je mzi psychiatry jednička. Mně tedy pomáhá opravdu hodně. Přeju mu, aby ho tak viděli i ostatní. Aqua


MChodil jsem k panu doktorovi jako kluk, už je to pár let a dnes jsem tu uviděl jeho jméno. Pochopil moje velký problémy, když už jsem si myslel že nebude nikdo, kdo by uvěřil a pomohl. Dnes kvalitně žiju a pracuju a z mých velkých nočních problémů a velkého strachu zbyla jen vzpomínka na skvělého pana doktora. Po mnoho let byl pro mě i vzorem správňáckýho chlapa - protože jsem v té době doma nikoho takovýho neměl. Děkuju pane doktore! :-))


Skvělý psychiatr.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti