Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Sokolovská 131/86, Praha 8 , Praha
GYN MEDICO

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: jiné místo Jiný

Přes veškerou snahu rodit přirozeně sice nakonec došlo na CS, ale pan doktor v průběhu vše vysvětloval, snažil se a z mého pohledu dělal vše pro to, aby porod proběhl bez problémů pro mě i dceru. Zůstal i po skončení své služby, aby nakonec provedl sekci a dokončil porod. Potkala jsem se s ním už v poradně a každé setkání včetně porodu probíhalo zcela profesionálně, byl empatický a nedovolila bych si zpochybnit jediné jeho rozhodnutí. Díky panu doktorovi máme zdravou holčičku. Jsem za jeho péči neskonale vděčná.

K
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Znám pana docenta 36 let ,je to rodinný přítel a mimo jiné mě a dceři zachránil před 21 lety život při porodu.
Nebýt jeho nejsme tu ani jedna.

L
Umístění: jiné místo Jiný

Jednim slovem andel. Moc prijemny pan doktor, empaticky, nic nezanedba. Kezby takovy byli v Motole vsichni :)

Ž
Umístění: jiné místo Jiný

Ja jsem pana docenta měla u porodu a díky bohu za to. Vyvolavany porod, který se neobešel bez komplikaci. Moc mi pomohl abych nakonec porodila spontánně. Když to s malým slo do tuhého dostala jsem na vyber císař nebo to spolu zvládneme. Vybrala jsem si druhou variantu s tím ze pokud malý nebude dobrý už se mě ptát nebude. Od teto chvíle se od nás nehnul a jo zvládli jsme to. Byla s nim legrace a zároveň měl v sobě empatii. Jednu chvíli jsem tam brecela a říkám prominte a on mi řekl neomlouvejte se to co vy ženy tady musíte podstoupit bych ja nikdy nevydržel.
Díky pane doktore za všechno. Nikdy na vas nezapomenu!

G
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Negativní zkušenost z lidského pohledu. Pan docent neodpovídá na pozdrav mimo ordinaci (například na chodbě). Po plánovaném CŘ mi PL řekl, že mi nedoporučuje částečnou anestezii, ale pouze tu kompletní. Doc. Fajt mě ani pořádně nevyslechl ohledně tohoto doporučení, ani se mě na to neptal a ani mě nenechal mluvit k tomuto tématu. Až na operačním sále jsem měla možnost na poslední chvíli říct, že mi to PL nedoporučil, tak mi byla podána celková narkóza, přičemž moje dítě se dle dokumentace narodilo cca ve tři čtvrtě na dvanáct a já jsem otevřela oči až pár minut po půl jedné (vše dle zpětného záznamu v kartě). Neřešil to se mnou předem, jakékoliv komplikace předem vůbec nepředpokládal. Docent na moji poznámku o této zkušenosti reagoval ve stylu, že on o ničem neví a nic si nepamatuje a že škoda, že jsem nezvolila částečnou narkózu. Na moji odpověď, že mi částečná narkóza nebyla doporučená praktikem, pan docent nereagoval... Vůbec mi nezabírali léky proti bolesti, ale vůbec, které předepsal, a když jsem to řekla, tak to bylo přijato zde zmíněným docentem jako obtěžování. Při jedné prohlídce byli medici, ale nepřála jsem si to (nepodepisovala jsem souhlas s tím, že tam budou nějací cizí lidé při vyšetření a vadilo mi to a toto celé bylo v rukou rozhodnutí pana docenta). O mé rodině, kterou vůbec nezná, se vyjádřil nevhodně až hrubě. Dotklo se jich to. Všechny tyto nedostatky jsou svým způsobem také důvodem, proč existuje tak velké alternativní porodní hnutí - a šlo by tomuto předejít, kdyby bylo víc lidskosti v nemocnicích. Je možné, že méně zkušený chirurg by mohl udělat operační chybu, která by měla velké následky pooperační. To by určitě bylo z fyzického hlediska horší. Ale z lidského aspektu jsem se cítila, jako bych odcházela z nějakého zlého snu, ne z nemocnice. Je to odosobněný, přezíravý, nelaskavý a nedostatečně empatický, lidský či dobrosrdečný přístup. Rozhodně jeho odosobněný přístup, který působil až nabubřele, nepodopoří a spíš přidá sůl do očí. Šlape to po lidské důstojnosti a určitě nemám dostatečně nízké sebevědomí, abych něčím tak otřesným procházela dobrovolně. Jako indikaci k CŘ vzal za jistý jeden papír, ale další, na kterém byl napsaný pravý opak, v potaz nebral či se na něj snad ani nepodíval, nevím.)

R
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo přirozený porod

Naprosto skvělý doktor, který mi dal šanci rodit přirozeně, když mě všichni hnali na císaře. Pohlídal si mě osobně, moc sympatický a vtipný doktor, díky kterému jsem já i moje holčička v pořádku.

V
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo přirozený porod

Chtela bych vyseknout obrovskou pochvalu panu docentu Fajtovi! Neskutecne lidsky a predevsim top odbornik,evidentne!!!

Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Úžasný. Vstřícný. Povzbudivy. Jdoucí proti proudu - dává šanci porodum koncem panevnim, podpořil mne v me touze v přirozeném porodu po 2 císařských řezech. Ma smysl pro humor. Je velmi lidsky. Neni arogantní. Jsem za nej velmi vděčná.

J
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Krvácení 9 dnů, velká bolest břicha, návaly

Pan doktor si nebyl z počátku jistý diagnózou, ale nedalo mu to a určil diagnózu přesně, hned druhý den mě poslal do nemocnice a objednal operaci. Bohužel lékaři mi pak operaci zrušili a řekli, že není potřeba. Za 14 dnů mě odvážela do nemocnice záchranka a když mě vzali na sál, potvrdila se jeho diagnóza. Naštěstí měl ten den službu a operoval mě. Měla jsem po operaci nějaké potíže s bolestmi, ale to se nakonec vyřešilo a já můžu konečně zase i sportovat bez bolestí. Operace provedena skvěle. Vypadá to, že nemám ani žádné srůsty. Nemůžu nic víc než chválit. Tento pan doktor mi zachránil život - bylo mi řečeno, že jsem tam dorazila na poslední chvíli....

C
Ověřeny pacient

I was going to Dr. Fait in Gynmedico from the very beginning my pregnancy. He was ok, can not say i was admiring his professionalism or smth, but there was nothing bad either. Ordinary gynecologist for an easy, problem free pregnancy. However, when my water broke at the beginning of 38 week, and we headed to Apolinar hospital, where Dr. Fait is also working, i was very disappointed. Nurses asked for some test results, that were not ready yet, so they called Dr. fait, who happened to be in the hospital on that particular day, they told him that his patient is here, her water broke, she is sitting waiting and they need the results. Dr. Fait came over, completely ignoring my presence. When I Greeted him, he just pretended he never saw me, didn't even look at me! (And the last time he checked me, was actually just one week before that day. )The next day, me and my husband ran into him again, i was already having my contractions and didn't feel very well at that time, Dr. Fait again didn't even respond with "hello" to our greetings! This is a complete disrespect, every well bread person would greet a person back, even if he didn't recognize him( which i doubt was our case, we 're foreigners, looks different, my husband has been to every check with me, and there were not less that 10 checks during the pregnancy). During my two days in a pre-delivery room, i have seen doctors visiting their former patients, checking on how they feel, supporting them morally. After, I saw doctors, visiting new moms, just to congratulate them personally and see their newborn babies! This is what i call a professional behavior and unfortunately this is what i haven't seen in Dr. Fait. I'm not coming back to this doctor and would not recommend him to a person, who has some self respect, although i believe that he knows his job, it's just this arrogance and disrespect that really spoil the whole picture.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti