Adresa

Sokolovská 131/86, Praha 8, Praha
GYN MEDICO

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
8 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
R
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo přirozený porod

Naprosto skvělý doktor, který mi dal šanci rodit přirozeně, když mě všichni hnali na císaře. Pohlídal si mě osobně, moc sympatický a vtipný doktor, díky kterému jsem já i moje holčička v pořádku.


V
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo přirozený porod

Chtela bych vyseknout obrovskou pochvalu panu docentu Fajtovi! Neskutecne lidsky a predevsim top odbornik,evidentne!!!


Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Úžasný. Vstřícný. Povzbudivy. Jdoucí proti proudu - dává šanci porodum koncem panevnim, podpořil mne v me touze v přirozeném porodu po 2 císařských řezech. Ma smysl pro humor. Je velmi lidsky. Neni arogantní. Jsem za nej velmi vděčná.


J
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Krvácení 9 dnů, velká bolest břicha, návaly

Pan doktor si nebyl z počátku jistý diagnózou, ale nedalo mu to a určil diagnózu přesně, hned druhý den mě poslal do nemocnice a objednal operaci. Bohužel lékaři mi pak operaci zrušili a řekli, že není potřeba. Za 14 dnů mě odvážela do nemocnice záchranka a když mě vzali na sál, potvrdila se jeho diagnóza. Naštěstí měl ten den službu a operoval mě. Měla jsem po operaci nějaké potíže s bolestmi, ale to se nakonec vyřešilo a já můžu konečně zase i sportovat bez bolestí. Operace provedena skvěle. Vypadá to, že nemám ani žádné srůsty. Nemůžu nic víc než chválit. Tento pan doktor mi zachránil život - bylo mi řečeno, že jsem tam dorazila na poslední chvíli....


C
Ověřeny pacient

I was going to Dr. Fait in Gynmedico from the very beginning my pregnancy. He was ok, can not say i was admiring his professionalism or smth, but there was nothing bad either. Ordinary gynecologist for an easy, problem free pregnancy. However, when my water broke at the beginning of 38 week, and we headed to Apolinar hospital, where Dr. Fait is also working, i was very disappointed. Nurses asked for some test results, that were not ready yet, so they called Dr. fait, who happened to be in the hospital on that particular day, they told him that his patient is here, her water broke, she is sitting waiting and they need the results. Dr. Fait came over, completely ignoring my presence. When I Greeted him, he just pretended he never saw me, didn't even look at me! (And the last time he checked me, was actually just one week before that day. )The next day, me and my husband ran into him again, i was already having my contractions and didn't feel very well at that time, Dr. Fait again didn't even respond with "hello" to our greetings! This is a complete disrespect, every well bread person would greet a person back, even if he didn't recognize him( which i doubt was our case, we 're foreigners, looks different, my husband has been to every check with me, and there were not less that 10 checks during the pregnancy). During my two days in a pre-delivery room, i have seen doctors visiting their former patients, checking on how they feel, supporting them morally. After, I saw doctors, visiting new moms, just to congratulate them personally and see their newborn babies! This is what i call a professional behavior and unfortunately this is what i haven't seen in Dr. Fait. I'm not coming back to this doctor and would not recommend him to a person, who has some self respect, although i believe that he knows his job, it's just this arrogance and disrespect that really spoil the whole picture.


P
Ověřeny pacient

Profesionální přístup.Velmi příjemný, empatický doktor.


M
Ověřeny pacient

Ochota, vstřícnost, humor


M
Ověřeny pacient

Neprofesionální přístup bez lidského zájmu.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti