MUDr. Tomáš Dostál

Gynekolog Více

Hrochův Týnec, Miřetice 2 adresa

Samostatná ordinace praktického lékaře, gynekologie
Miřetice 31, Miřetice

Sam. ordinace PL - gynekologa
Smetanovo nábřeží 114, Hrochův Týnec

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

Dobrý den, u pana doktora jsem byla 11 let ( za 11 let mi udělal jen 2 UZ) bohužel po tom co jsem byla léčena pro neplodnost a jednom neuspešném IVF... jsem byla na kontrole, všechno dobrý, doktor příjemný, ale co přišlo teď... jsem těhotná a udělala jsem si TT objednala jsem se tedy k doktorovi a to co přišlo nepřeji ani svému nepříteli = pan doktor mi řekl, že test je negativní a beztak to dopadne špatně a ať si vezmu neurol a jdu domů.... tak mě rozhodil, že jsem mu i věřila...
Teď jsem ve 2 měsíci a nehodlám se po tomhle vrátit. Nemám k němu důvěru

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

Za celou dobu jsem byla s doktorem spokojená. Před dvěma lety, kdy přítel šel na ultrazvuk (ten poslední, protože v 5. měsíci se zúčastnit bohužel nemohl) s tím, že uvidí miminko přišel docela šok. Sestřičky velice příjemně ať počká za dveřmi a já doktorovi řeknu, že mám za dveřmi chlapa. Lékař velice nepříjemný, navíc přítel dostal vynadano, kde stojí, že má boty a kde si co si. Po porodu dcery to byla preventivní kontrola s tím, že těch 5min nějak vydržím.
Ovšem to, co se dělo posledních 5 měsíců byl děs a hrůza. Jsem podruhé těhotná a s každou návštěvou jsem se setkávala jen s arogancí, špatnou náladou lékaře a neempatický přístup.
Chodit na kontroly se strachem se na něco vůbec neptat, abych nedostala vynadáno je velmi nepříjemné a stresující.

Po těch letech jsem změnila lékaře a je to nejlepší rozhodnutí, které jsem mohla udělat a nelituji toho.

Umístění: Samostatná ordinace praktického lékaře, gynekologie Jiný

Doktor mi byl doporučen s poznámkou "dobrý, ale náladový". Měli ještě přidat "arogantní a povýšený". I přes to všechno, mě to do určité doby nevadilo.
Nikdy v rámci prevence mi nebyl udělán UZ. Po porodu jsem měla velice bolestivou ovulaci a i dva roky po ukončení kojení jsem pořád měla výtok z prsou - dle doktora, vše bylo normální. V prosinci roku 2021 jsem jela k doktorovi s tím, že jsem si nahmatala bulku v prsu. Bylo mi řečeno, že je to zánět žlázky a že se toho nemám všímat a časem to zmizí. Žádný UZ, žádné doporučení na mamograf, nebo na další vyšetření.
Nebýt takový puntičkář, tak to nechám být, ale jistota je jistota a objednala jsem se na UZ. Bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí mého života. Byla mi diagnostikována rakovina a čeká mě odstranění prsu.
Nechci myslet na to, jak by to dopadlo, pokud bych poslechla doktora.
Moc prosím všechny ženy, které tohle budou číst, nezanedbavejte prevenci a pokud se vám něco nezdá, nenechte to plavat.
Doktor ( záměrně neříkám Pan) by se měl nad sebou zamyslet, třeba změnou postoje zachrání lidské životy.
Odešla jsem k jinému doktorovi.

Umístění: Samostatná ordinace praktického lékaře, gynekologie Jiný

Pan doktor mi byl doporučen od kamarádky a jsem mile překvapená, vše mi vysvětlil a když je nějaký vážnější problém, pošle i dál k jinému specialistovi s čímž jsem se takhle u jiného gynekologa nesetkala. Navíc jako bonus dvě milé sestřičky.

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

O panu doktorovi mohu psát jen v superlativech, kdybych mohla dát více než pět bodů, dám sto. Nelze nic vytknout, profesionální a lidský přístup k pacientkám, vše vysvětlí, ale hlavně nic nikomu nenutí. I obě sestřičky velmi vstřícné. Jsem ráda, že mohu k panu doktorovi chodit :-)

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa

Co asi nelze panu doktoru Dostalovi uprit - v lecbe neplodnosti jiste uspechy ma. Nikoli 100%, ale vysoko nad padesatku se zrejme dostane. Take mne pomohla jeho lecba ke zdarnemu otehotneni.
Na druhou stranu...a to povazuji z hlediska anamnezy ve sve rodine za prioritni, jsem po porodu 5 let a celou tu dobu jsem v prevenci nemela ani jeden ultrazvuk a co hur, ani jednu cytologii. Pritom na obe vysetreni mam behem ptevence narok. Nechala jsem si poslat vypis z pojistovny a jak UZ, tak cytologii si vykazal. Pritom veskera vysetreni probehla pohmatem, bez UZ, bez zrcadla a jinych pomucek. To se pak vydelavaji penize :( A to nemluvim o jeho spatnych naladach :(
Takze uz jsem objednana na prevenci k jinemu gynekologovi.
Neni to smutne???!!!!!!!

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Tehotenstvi

Bohužel jsem musela po 15 letech změnit lékaře. Vždy jsem byla spokojena, ale za poslední asi rok se pan doktor hrozne změnil v chování. Je arogantní, výbusny a na každou prohlídku jsem chodila se strachem a na nic se raději neptala, abych předešla jeho nepříjemným vylevum. Byla jsem poprvé těhotná a ordinaci musela navštěvovat častěji, než jsem byla zvykla, tak je možné, ze pan doktor je pořad stejný, ale dřív jsem měla štěstí na jeho dobre nálady. Jako prvorodicka jsem byla nezkusena, natesena na miminko a on mi tehotenstvi úplně zkazil svým chováním. Na ultrazvuku v 5 měsíci na me a partnera tak neskutečné vyjel, ze jsem pak asi 3 hodiny brecela a objednala se na ultrazvuk do Pardubické nemocnice, abych věděla, ze je vše v pořádku a přístup lékaře byl úplně jiny. To samé těsně před porodem, když jsem navštěvovala pravidelně nemocnici, tak přístup lékařů byl na úplně jiné úrovni než jsem byla zvykla u pana Dostala. Proto jsem se rozhodla po 15 letech na prohlídku po sestinedeli již u jiného lékaře.

Umístění: Samostatná ordinace praktického lékaře, gynekologie Prohlídka

Pan doktor Dostál je dobrý lékař, ale pokud se trefíte do jeho špatné nálady, jako jsem se několikrát trefila já, je velmi nepříjemný, arogantní a jízlivý. Po více než 20 ti letech budu měnit lékaře.

Pan doktor je skvělý, všem jej doporučuji. Vždy mi se vším pomohl a moc mu za vše děkuji. Petra Marková

Pan doktor Dostál, je výborný doktor, který rozumí tomu co dělá, já mu děkuji za obě své děti, to druhý mi opravdu zachránil.Já o něm můžu mluvit, jen v superlativech.Proto pane doktore, moc vám za vše děkuji!