Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Velice Vám pane doktore Bruthansi děkuji za kvalitní a profesionální pristup. Děkuji že jste ihned začal řešit mé zdravotní problémy a poslal mě na veškerá potřebná vyšetření. Jste odborník na
svém místě. Dále bych chtěla poděkovat veskeremu personálu na neurologie.

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

MUDr. Tomáš Bruthans je výborný lékař s optimistickým přístupem. Je dochvilný, precizní a erudovaný odborník. Děkuji .
Durdisová

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Pan Doktor Bruthans je vyhlášený specialista a profík který doplnil vyšetření které z dřívějších návštěv neurologa chyběli. Jediné co bych mohl vytknout je čekací doba než se knemu dostanete. ????

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s.

Vcera 23.12 s bolesti plotenky aPDK,jsem byla nucena potreti navstivit neurologii.Setkani s Mudr Bruthansem bylo na vysoke profesionalni i lidske urovni.Obstrik,zmena medikace.Diky p.Mudr Bruthansi.Hezke svatky.

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. bolesti v bederni oblasti

Pan doktor je velmi dobrý lékař,vždy pečlivě vyšetří a správně naordinuje léky,které opravdu zaberou.Po vyšetření vám vše vysvětlí co vám vlastně je.Velký dík za dnešní pomoc od bolesti jste prostě jednička a sestra,která dnes mezi 09-10h.měla službu tak také byla skvělá.Děkuji,děkuji,děkuji.Drahomíra.

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s.

Pan doktor je skvělý,poslal mě na vyšetření,která považoval za správná udělat a má velice,velice lidský přístup.Jsem ráda,že jsem se dostala právě k němu..Děkuji pane doktore ;-).Blanka V.

Velmi dobrá zkušenost, léčil mi poruchu vestibulárního aparátu v uchu. I pražské neurochirurgie jej uznávají jako odborníka na tento problém. Mluví jasně, k věci a pro pacienta srozumitelně.