Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Přístup doktora naprosto neprofesionální, vyptávat se na to kolik kdo vydělává mi při vyšetření nepřijde vhodné. Arogantní přístup, kdy má pravdu jen on. Tohoto doktora už opravdu nikdy znovu navštívit nechci.

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Dle meho nazoru odborník na svém místě, který ví jak namotivovat pacienta, aby konečně prevzal za sve zdraví zodpovědnost. Nic nepodceni, doporučí další dovyšetření a zhodnotí další léčbu a postup. Nejprve jsem s jeho pristupem mela trochu problém, ale nebylo nic, v cem by neměl pravdu. V konečném důsledku jsem mu za to velmi vděčná.

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Pan doktor Bruthans je skvělý lékař na svém místě. Jediný doktor, který mě po 4 leté peripetii létání od lékaře k lékaři, kde si mě přehazovali jako horký brambor a dělali ze mě simulanta, mě začal opravdu léčit. Moc děkuji pane doktore

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Pan doktor Bruthans je skvely odbornik s velkym prehladom. Bola som u neho ked u mna zacali silne zavrate, dokladne ma vysetril a poslal na MRI. Hoci mi on priamo nevedel pomoct, kedze povod zavrati nebol neurologicky, nasmeroval ma dalej a jeho ziadanka na superkonzilium mi otvorila mnoho dveri. Ano je trochu ako Dr. House, ale vo vsetkom co mi povedal, tak mal pravdu. Mne velmi pomohol a vrelo ho odporucam

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Včera po návštěvě na neurologii s panem doktorem Bruthanzem velké nadšení je svůj ale no a co každý jsme nejaky naopak pan doktor totiž léčí pricinu problému to uz bohuzel ted moc doktorů nedela a ne ze vas pošle jinam at to tam vyresi nebo zobni si prasek a cau, prostě profík i s moji ted momentální poruchou nervů me dokazal rozesmát díky doktore za vás jste jednička a lidi nerozcilujte se s negativním hodnocením za pravdu kterou vám říká a spíš s tím něco dělejte

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

S panem doktorem jsem velmi spokojena, je svůj (někdo řekne arogantní jak jsem již četla dalších příspěvcích) ale je profík a k němu to patří já s jeho názory nemám problém. Můj problém s migrénama se snaží stalé řešit a mohu říct že zabírá. Jsem velmi spokojená a teď jsem objednala k němu i manžela se zády

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Mé nadšení z velmi brzkého datumu návštěvy ze mě opadlo hned po prvních minutách strávených v ordinaci ve společnosti pana doktora Bruthanse.
Hned na začátku mě zaskočilo arogantní až sakrastické chování i zvláštní otázky, které jsem se snažila přehlížet, ale jako vrchol mi přišlo, když se mě začal arogantně ptát, co vidím na snímku z magnetické rezonance. Pan doktor si pravděpodobně spletl, kdo koho má léčit.
Další skvělý moment byl, když ukázal na bílá místa na snímku, které podle něj nebylo nic jiného než sádlo, takže z mého počátečního nadšení z vyřešení mého zdravotního problému mi pan doktor hnusně sdělil, že jsem jen sádelnatá.
Možná měl pan doktor jen špatný den, ale mohl by příště volit jiná slova pro komunikaci s pacienty.

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Velice Vám pane doktore Bruthansi děkuji za kvalitní a profesionální pristup. Děkuji že jste ihned začal řešit mé zdravotní problémy a poslal mě na veškerá potřebná vyšetření. Jste odborník na
svém místě. Dále bych chtěla poděkovat veskeremu personálu na neurologie.

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

MUDr. Tomáš Bruthans je výborný lékař s optimistickým přístupem. Je dochvilný, precizní a erudovaný odborník. Děkuji .
Durdisová

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Pan Doktor Bruthans je vyhlášený specialista a profík který doplnil vyšetření které z dřívějších návštěv neurologa chyběli. Jediné co bych mohl vytknout je čekací doba než se knemu dostanete. ????