MUDr.

Tibor Záhumenský

Gynekolog

Kontaktní informace

• Pan doktor je vynikající odborník.Za velmi dlouhou dobu co k němu chodím jsem se nikdy nesetkala s neochotou,vždy dokáže poradit,ale i povzbudit.Kéž by bylo takových doktorů více!Vřele dopručuji!

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• S tímto lékařem mám ty nejlepší zkušenosti už od roku 1997. Je to odborník, má profesní a přitom velmi lidský přístup.

• s panem doktorem Zahumenským jsem naprosto spokojena je to odborník,a provádí svou práci na výbornou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Můžu jen doporučit pana doktora jsem sním velmi spokojená.Problém je jen,že je u něj dlouhá objednací doba.Ale jinak doktor na svém místě

• Pana doktora můžu jen doporučit, je velmi pečlivý, při preventivní prohlídce vám vyšetří i prsa a vysvětlí vám postup, jak si je máte pravidelně vyšetřovat sama. Ultrazvuk dělá skoro při každém problému, rozhodně nic nezanedbá, jsem maximálně spokojená. Sestřička je taky moc milá a pečlivá. V čekárně si sice většinou počkáte, ale raději počkat na profesionála než jít na řadu hned ke špatnému doktorovi. Velmi mě mrzí, že musím v rámci stěhování odejít a moje požadavky na nového gynekologa jsou díky panu doktoru Záhumenskému hodně vysoké.

• Pan doktor je příjemný a vstřícný, neměnila bych, jen je velký problém se dovolat sestře a domluvit si prohlídku nebo jen objednat recept na prášky, někdy se tam člověk během celého dopoledne vůbec nedovolá, jinak je sestřička milá,jen by měla stíhat i ty telefony.

• pan doktor je neochotny a porad zamraceny...vzdy kdyz tam jdu,tak s odporem!!dava mi porad dokola ty same prasky,ktere mi nepomahaji.nejsem spokojena,proto od nej odchazim.

• Velmi milý pan doktor,dá se s ním mluvit o všem.doporučuji.

• Skvělý diagnostik, výborný lékař. Doporučuji s hvězdičkou.

• Pokud máte nervy na naprosto neschopnou sestru domluvit vám čas tak, aby jste nemusela v čekárně zbytečně sedět 2-3 hodiny po domluveném čase je to opravdu dobrý doktor.

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní