Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Pan doktor je velmi pozorný a ačkoliv se při první návštěvě jeho otázky mohou zdát nepříjemné, s odstupem člověk zjistí jejich důvod. Neznám pana doktora dlouho, ale musím říct, že je to mistr svého řemesla, stejně jako jeho sestřička. Když jsem se poprvé objednávala, byla jsem celá nesvá, ale už v telefonu to byla sympatická žena, která mi vyšla maximálně vstříc.

Dnes jsem byla u pana doktora a jsem nadšená! Slyšela jsem na něj jen negativa a přitom byl naprosto skvělý! Milý, příjemný.. Z ordinace jsem vycházela dojatá ze slov, která říkal. Zahřál mě u srdce a pomohl mi si uvědomit, jak vnímat sama sebe.
Vřele doporučuji!

M.M.

výborný lékař a odborník,člověk mu musí důkladně vysvětlit své problémy a trápení a on porozumí a pochopí..mně osobně moc pomohl a pomáhá .. díky! pacientka

První návštěva u pana doktora rozčarování, půlku věcí, které řekl jsem mu nerozuměla, ale teď už mu rozumím téměř vše :D. V mém případě se mou situací zaobíral a řekla bych, že velmi důkladně, ale jako psychiatr vidí jen jeden určitý problém a už nehledá další souvislosti jako psycholog. Proto si nepleťte psychiatra s psychologem, doporučuji chodit k oběma, ikdyž někdy se jejich názory liší, ale je už na člověku samotném aby se rozhodl, co jemu samému udělá dobře. Jinak pan doktor se ze začátku tváří velmi nepříjemně, ale jak s vámi začne mluvit, stává se z něj příjemný člověk. Snaží se brát věci s nadhledem a vtipkovat, ale nejsem si jistá, jestli to nedělá jen proto, aby mu tam pacienti nebrečeli :D. Jinak vždy povzbudí, usměje se, nemůžu si stěžovat. Sestra taky velmi příjemná, pokud ji něčím nenamíchnete :).

Vůbec neměl ochotu ani zájem pomoci. A to jeho vyjadřování o pacientech je vrchol. Pak se má člověk chtít jít léčit, když doktoři mají takový přístup. Navíc mu ještě ani nejde rozumět a ponižuje. Na mě působil hodně arogantně. Už nikdy více.

Každý má jiný přístup, mně pomohl a uklidnil, jako by věděl co potřebuji slyšet. Je to už sice pár let, ale těch pár let tam už nemusím chodit díky tomuto odborníkovi a pozor..každý se musí léčit sám, doktor tomu jen napomáhá...mimochodem, úžasná optimistická sestra!!!! Já doporučuji!

Chybí mu empatie, je lhostejný, dělá chyby. Buď nemá rád svoji práci nebo je unavený -"vyhořelý". Předepisuje léky, na které se doplácí podle zájmu obchodních zástupců (asi z toho něco má). Podle sdělení lékarníka, by mohl předepisovat léky stejné, ale od jiného výrobce bez doplatku pro pacienta.

Ve vetsine pripadu co znam pacienty pana doktora jestli se mu ovsem da tak rict tak uz davno maji jineho lekare,sve pacienty napada a ponizuje naopak pacienti kteri jsou alkoholici tak jim nasloucha a tem dokonce dokaze zaridit sanítku domu ale jine diagnosi neuznava.

nejlepší, největší odborník!

Nechci přechválit, ale mně vyhovuje přinejmenším "velmi dobře". Má sice autoritativní přístup, tedy někdy zdánlivě velmi přísný, což pro pacienta, který má problém může působit jako by byl odcizený a nepřístupný. Nicméně mě osobně tento otcovsky přísný přístup sedí. Přečetl jsem si předchozí hodnocení a těm, kteří tomuto panu doktorovi "nerozumí" doporučuji, aby se nebáli zeptat. Má tvrdou slupku, ale uvnitř je normální, tedy vnímavý, člověk. A podle mého názoru lékař msí být také autorita a silná osobnost.

Nakonec, nechtěl bych být v jeho kůži. K psychiatrovi chodí většinou nešťastní lidé. Dovedete si představit, co si denně od pacientů vyslechne? Být na jeho místě, mám krunýř jako želva.

Mě pomohl a pomáhá. Díky.