I. P. Pavlova 6, Olomouc
FN Olomouc - Oddělení alergologie a klinické imunologie (mapa)

Umístění: FN Olomouc - Oddělení alergologie a klinické imunologie

Paní doktorka Utíkalová je ta nejúžasnější lékařka, kterou jsem v tomto oboru potkala a jsem tak ráda, že jsem se k ní dostala ! Pečlivá, důsledná , trpělivá ,ochotně a v klidu všechno vysvětlí . Musím pochválit i sestřičky , které jsou moc ochotné a příjemné, snaží se vše vysvětlit a pomoct. Kéž by to takhle fungovalo všude !

Nejlepsi lekarka, kterou znam!!! Mila, vstricna, ochotna, proste nej! Na kontrolu k pani doktorce se vzdy tesim!

Paní doktorka Utíkalová je fajn ženská a výborná lékařka. Jsem v její péčí řadu let a vždy pro mne má řešení a ještě se k tomu zasmějeme. Prostě prima baba. Ema Johnová

MUDr.Utíkalová má velice profesionální přístup k pacientům.Je velmi milá,ochotná a pečlivá
Nemám problém se paní doktorky na cokoliv zeptat.Vždy ochotně a s usměvem odpoví.
Je fajn paní doktorka s lidským přístupem k pacientům. Kéž by takových lékařů bylo víc.
Děkuji. Růžena a Jindřich Coufalovi 24.9.2015

Velmi milá lékařka,ochotně a nenuceně vyslechne vaše problémy a snaží se pomoci tak,jak je v jejich silách. Jsem velmi vděčná za tento přístup,který se tak často nevidí.

Člověk na svém místě. Paní doktorka je velmi pečlivá, hodná, vstřícná a hlavně její chování, přístup a léčba je na profesionální úrovni. Doporučuji!!!

Nej, nej, nejlepší, profesionální, empatická, nemáte problém cokoliv se zeptat, nemáte problém že svojí přítomností obtěžujete, vždy usměvavá a ochotná, kéž by takových lékařů bylo víc.

Nejlepší doktor, co jsem za poslední dobu potkala :-))))

Hodná, mílá, ochotná a skvělá lékařka :-)

K paní MUDr. Táně Utíkalové do FN Olomouc docházím již několik let. Má opravdu profesionální a přitom velmi lidský přístup k pacientům. Je to super lékařka a bezvadný člověk.
Paní doktorko, moc děkuji za všechno... :-)
Tuto "moji" paní doktorku všem doporučuji!
Jana Zajacová, Olomouc