Svatopluk Morávek, psycholog Šumperk

PhDr. Svatopluk Morávek

Uložit

Psycholog Více

21 názorů

Uložit


Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresy (2)

Erbenova 16, Šumperk
Ordinace klinické psychologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí
Radniční 4, Šumperk
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřený profil

PhDr. Svatopluk Morávek je velmi fundovaný psychoterapeut, mám s ním jen ty nejlepší zkušenosti. Je profesionální, nemanipuloval ani nezasahoval do mého rozhodování, mohu ho s čistým svědomím doporučit každému, kdo potřebuje pomoct a nechce se zároveň zbavit zdopovědnosti za vlastní život.

Co tím chcete docílit,zničit klientku,kterou jste vy terapeuti poškodili ?Ubohé,pane Zehnale.Pan doktor Morávek by se za Vás jako žáka musel stydět.

Dobrý den,

pokud je zde někdo, kdo má zájem na objektivnějším hodnocení práce psychoterapeutů, pak doporučuji srovnání IP adres z nichž jsem já negativně hodnocen , s IP adresamí z nichž jedna moje klientka ( která u mne celkem byla 3x a posléze mou práci na serveru "Známý lékař.cz" hodnotila na dvou mých pracovištích 7x a kterou jsem jako první za cca 15 let své praxe úmyslně vyřadil z terapie) hodnotí také mé kolegy PhDr. Oldřicha Bajgera a PhDr. Svatopluka Morávka, u nichž byla také v terapii. Oba tyto psychoterapeuty považuji za své učitele, 100% profesionály a lidi na svých místech a nesmírně si jich vážím.

Přeji Vám vše dobré.

S úctou.
Mgr. Otto Zehnal

Ověřený profil

Pokud bych si měl vybrat psychologa k řešení problému, nikomu bych pana dr. Morávka nedoporučil. Výsledky jeho sezení nejsou žádné, a to mám bohudík s čím srovnávat. Hledal jsem také jakékoliv zmínky o vzdělání na internetu či praxi atd. u tohoto člověka, bohužel nic se mi nepodařilo najít. Možná jsem měl jen málo vytrvalosti. Je to však s podivem, neboť u těchto známých a "veřejných" lidí má mít každý právo se přesvědčit, nakolik je dotyčný odborník a erudován ve své profesi. Profesní životopis dostupný pacientovi (klientovi)by měl býti podmínkou, jelikož pracuje s duševním zdravím lidí a samozřejmě jakákoliv pochybení či neodbornost mohou významně klientům ublížit. Klienty jsou v jeho případě často i děti. Závěry jeho konzultací jsem opakovaně předkládal velmi známých, i ve světě, jeho kolegům v oboru, čili psychologům, psychoterapeutům s dlouhou praxi, s mnoha citacemi a publikacemi na svém účtu. Nejedem z nich se opakovaně pozastavoval nad závěry učiněnými dr. Morávkem na základě pouhé!!!!! výpovědi jedné ze stran, bez (terapie)konzultace s druhou stranou, bez jejího vyjádření, kdy strana, která se k věci dané nevyjádřila, byla těmito jeho jednoznačnými a nepodloženými tvrzeními, které uváděl jako fakta!!!!!, a to i v závěru svých psychologických zpráv, významně poškozena.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Pan psycholog mi velmi pomohl. Potřeboval jsem zhotovit posudek na syna, neboť nesouhlasím s péčí bývalé manželky a chci syna k sobě. Tzv. "vytáhl" ze syna, vše co jsem synovi nakukal a dal to na papír.
Doporučuji. M. Neumann

Naprosto souhlasím s vyjádřením ad.Milá paní D.Kalusová... Plus dodatek: ta smršť výroků, která je tu provedena proti Panu Morávkovi je neskutečná. Zde se mají lidi vyjádřit,jaké mají zkušenosti, ale zatím to tady slouží jen pro jednu osobu (která se patrně zlobí na celý svět a je všemi ubližována) a její nekonečné výroky a reakce na každý příspěvek. Proč raději tu energii nesměřovat na své úzdravení, než ji vydávat tady k jednoznačnému pošpinění pana doktora.
Dva lidé si nemusejí sednout, ale tohle...?

Pan doktor Morávek je vyjímečný, lidský, skromný člověk, s neskutečně velkým srdcem, kterého si velice vážím.

Hodný,na svém místě.

Pro Colomba,mgr.
Tak vidíte Colombo,Colombo,vypátral jste,že slušný člověk nepotřebuje hodnocení.Slušný člověk zůstane slušným člověkem.Dostanete pochvalu a čokoládku.

Děkuji za slušnost.

A Vy kritizující ,udavající doktore,doktore,až se příště budete vyjadřovat,naučte se především slušnosti svého terapeuta.A nyní si hupsněte do jeho křesla a poplačte si,jak jsem zlá a ať mne dá k soudu. Mně je to stejně jedno.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti