Sam. ord. lékaře spec. - chirurgie
Palackého 165, Chrudim

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Někdo se v ČR narodil a taky se česky ještě nenaučil, když neví že se "přez" píše se s ...co dodat :D a všichni co si tu stěžujete na komunikaci se zkuste vžít do jeho situace kdybyste přijeli dělat nějaké zaměstnání v Indonésii, země úplně odlišné!

Určitě nepatří mezi ty co by chtěli udělat z pacienta pokusného králíka, nebo prasátko z kterého se sypou jen penízky. Byl jsemu pana dr. mnohokrát a i přesto, že komunikace mezi pacientem a doktorem nebyla na 100% úrovni,odvedl svou práci na jedničku. Popravdě všichni Ti co si zde vyléváte srdce nad jazykovou bariérou mezi ním a vámi, vžijte se do jeho kůže, nesahali by jste mu totiž ani po kotníky.

Co dodat- řezník z Laosu :)

Ovšem nemám s ním nejhorší zkušenosti, ačkoliv je to sadista a lokální anestézie mu nic neříká, vždy mne dal dohromady a pořádně.

Jezdila jsme s babičkou, krásný v ztah ke starým lidem,nohu perfektně vyléčilbyli jsme sokojené Lida

Byla jsem ošetřena rychle šetřně spokojená. Hana

Také nemohu doporučit. Jeho způsoby léčení nejsou zrovna špičkové (viz i starší příspěvky v diskuzi) a občas vázne komunikace v českém jazyce. Takže jestli můžete, běžte jinam, jestli nemůžete, tak to snad přežijete.

Ve škole jsem si nalomil zápěstní, dal mě ruku do sádry, když jsem přišel na kontrolu, tak mě ani sádru nesundal a kroutil mě s rukou takovým způsobem, že praskla nejen sádra, ale ruku mě ještě zlomil, příšerné způsoby vyšetření,jak ze středověku.

Synovi ve 3 letech bez "umrtvení" rovnal kosti, bylo to šílené, jak ve středověku. Stejně mu je nechali na tomto odd. křivě srůst. Mně před více lety ani neuměl píchnout uši na naušnice-radil se se sestřičkou a samozřejmě to udělala křivě.

U tohoto lékaře jsem byl po školním úrazu. Né že by byl nepříjemný, ale občas jsem mu nerozuměl a jeho "japonské" zvyky vyšetření byly dosti bolestivé - na druhou stranu pomohl