Roentgenova 2/37, Praha

Operace mozku, míchy a páteře

Roentgenova 2/37, Praha

Cena není uvedená

Nemocnice Na Homolce - Neurochirurgické oddělení

Umístění: Nemocnice Na Homolce - Neurochirurgické oddělení Bolesti bederní páteře a pravé nohy

Dostala jsem se k MUDr. Raevovi na doporučení svého neurologa.Pan doktor byl upřímný,milý a vše mi vysvětlil.Udelal maximum aby mi pomohl. Jsem dva měsíce po operaci kterou mudr. Raev provedl a všechny bolesti a trápení jsou pryč ????. Pokud vas trápí neurologické problémy tak pan doktor je výborný odborník ????

K MUDr. Raevovi jsem se dostala na doporučení mé neuroložky. Již při první návštěvě jsem měla z pana doktora velmi dobrý pocit. Je milý, vše se snaží vysvětlit a má opravdu lidský přístup. Provedl mi operaci, která dopadla skvěle. Každý den se na mě přišel podívat a vše zkontrolovat. Měla jsem opravdu velký strach,ale díky jeho přístupu a schopnostem vše dopadlo dobře. Jsem ráda,že jsem se dostala právě k němu a všem doporučuji. Budete u toho nejlepšího odborníka. Kéž by bylo víc takových lékařů.Jsem mu moc vděčná!!!!!

Umístění: Nemocnice Na Homolce - Neurochirurgické oddělení Operace krční páteře

Pan doktor Raev je velmi empatický lékař a špičkový odborník. V červnu 2018 mi provedl dekompresi míchy, uvolnění nervových kořenů a zavedl implantát plotýnky vč. sešroubování obratlů. Okamžitě po probuzení z narkózy jsem cítila neskutečnou úlevu. Pan doktor mě přišel po operaci osobně zkontrolovat, všechno vysvětlil. V den propuštění se přišel osobně rozloučit. Velice lidský přístup pana doktora. Budu mu děkovat stále za jeho přístup a léčbu. Zároveň děkuji celému týmu neurochirurgického odd. na Homolce. Všichni do jednoho velice příjemní a ochotní. Více takových lidí na těchto místech :-).Ještě jednou díky za obrovskou úlevu a přístup pana doktora a všech zaměstnanců, Monika Krupičková

Umístění: Nemocnice Na Homolce - Neurochirurgické oddělení operace krční páteře

Za mne naprosto skvělý lékař, a to jak odborně, tak i lidsky. Před dvěma měsíci mi prováděl dekompresi míchy a kořenových nervů (vybroušení osteofytu v páteřním kanálu, nahrazení zdeformované plotýnky C5/6 a stabilizace obratlů C5/6 šrouby). Operaci jsem z rodinných důvodů odkládala cca 10 let, odkdy mám za sebou již operaci bederní páteře obdobného charakteru. Stav krční páteře se za tu dobu samozřejmě zhoršil (zejména osteofyty C4/5), bolesti se staly dlouhodobě naprosto nesnesitelnými navzdory tomu, že jsem cvičila denně dvě hodiny, abych vůbec mohla existovat a byla schopna se zaťatými zuby pracovat a přežívat. Bolesti ramen, paží a rukou se daly snést, ale permanentní úporné bolesti hlavy, vertigo, poruchy motoriky a omdlévání měly na můj život dlouhodobě naprosto devastující účinek. Po zkušenosti s operací bederní páteře jsem očekávala několik krušných dnů po zákroku, byla jsem tedy víc než příjemně překvapena, že okamžitě po probuzení z narkózy jsem cítila oproti stavu před operací výraznou úlevu. Ta k mé radosti přetrvává, dále svědomitě cvičím (s ohledem na aktuální možnosti a omezení) a samozřejmě se bolesti vrací okamžitě, jakmile se přetížím úklidem, vařením či nesením těžšího břemene. Celkově ale cítím výrazné zlepšení. To je po cca dvaceti letech permanentních obrovských bolestí zad, hlavy a horních i dolních končetin nesmírná úleva, i když vím, že k udržení pozitivního efektu musím především změnit životní styl a výrazně méně pracovat. Nemohu také nezmínit zájem, vlídnou komunikaci a empatii pana doktora, které jsou velmi podpůrným faktorem důvěry a pozitivního pooperačního průběhu léčby. Za mne panu doktoru Raevovi veliké díky a jeho budoucím pacientům ujištění, že se dostali do péče opravdu špičkového lékaře.

Umístění: Nemocnice Na Homolce - Neurochirurgické oddělení Operace LS páteře

Po dlouholetých bolestech, brnění v dolních končetinách, ztrátě citlivosti a nakonec i částečnému ochrnutí, kdy jsem se mohla pohybovat jen o francouzských holích, jsem se dostala na Homolku k doktoru Raevovi. Po MR, kde mi byla diagnostikována totální stenóza pateřního kanálu v oblasti L5/S1 jsem se dostala do týdne na operaci. Bez přehánění za minutu dvanáct. Průchod pro nervy byl široký jen 3 mm. Operace proběhla v srpnu 2018 kdy mi doktor Raev „vysoustružil“ kanál do původního průměru. Po týdnu jsem byla propuštěna. Šest týdnů jsem musela chodit o berlích a nesměla sedět, i když by to bývalo už šlo. Po operaci se mi hrozně ulevilo. Postupně přicházely k sobě i porušené nervy. Teď jsem 4 měsíce po operaci, v pohodě zvládám chodit bez berlí, ale na doporučení používám trekingové hole. Zbyla mi jen částečná kožní necitlivost na jedné noze. Tímto bych chtěla poděkovat doktoru Raevovi, protože bez jeho šikovných rukou bych skončila na invalidním vozíku. Děkuji i za lidský přístup a podrobné vysvětlení průběhu operace.
Vlasta Kazetská, Uhy

Umístění: Nemocnice Na Homolce - Neurochirurgické oddělení Operace prasklé ploténky

V dubnu 2018 mne operoval pan doktor Stefan Raev v Nemocnici Na Homolce. Dva roky jsem trpěla velkou bolestí a jediné, co mi místní lékaři předepsali, byly rehabilitace a protahovací cvičení. Koncem loňského roku se můj stav zhoršil. Dcera na internetu vyhledala odborníka na neurologii - doktora Raeva a objednala mne k němu do ordinace. Pan doktor mi diagnostikoval prasklou ploténku a doporučil operaci. Měla jsem opravdu velké štěstí na lékaře. Operace dopadla skvěle, po týdnu jsem byla propuštěna domů. Nic mne nebolí, neužívám žádné léky proti bolesti. Moc panu doktorovi děkuji nejen na profesionální výkon, ale i za přívětivé a slušné chování k pacientům.
Šímová, Rynholec

Umístění: Nemocnice Na Homolce - Neurochirurgické oddělení doporučení neurologa ke konzultaci

Po dnešní návštěvě v ambulanci Mudr Raeva a po přečtení recenzí jeho klientu,jsem velmi štastný,že jsem se k panu doktorovi vůbec dostal,jeho profesionální a lidský přístup ke mne,jako k pacientovi byl nádherný,takže se na operaci 16.3. těším VICE TAKOVYCH LEKARU

Umístění: Nemocnice Na Homolce - Neurochirurgické oddělení

Zdravím všechny se stejným problémem, který jsem měla já. A to byli dlouholeté a silné bolesti zad. Můj stav byl již od samého začátku pro mne velkým trápením a stále se zhoršoval. Celé roky jsem se dokola snažila vyhledat lékaře, který by byl ochoten a schopen mi pomoci. Po teprve dvou letech následovala magnetická rezonance, která ukázala můj velice špatný stav. Poté jsem měla to velké štěstí a dostala jsem se jako pacientka do NEMOCNICE NA HOMOLCE na neurochirurgické oddělení pana primáře Klenera a mým ošetřujícím lékařem se stal MUDr. Raev Stefan. Jeho slova se pro mě stala balzámem na duši, protože jsem cítila, že panu doktorovi jde v první řadě o to, aby jsem se vyléčila. Podstoupila jsem veškerá potřebná vyšetření, poté mi pan doktor Raev pro mě srozumitelnou řečí vše vysvětlil a nastal den D. Operace mé páteře tzv. miniinvazivní metodou. Od probuzení na pokoji po operaci jsem si až do této doby nebyla nucena vzít jeden jediný lék proti bolesti. Již 3 roky se těším z každého dne bez zbytečného trápení a omezování v pohybu. Mé velké díky patří mému ošetřujícímu lékaři panu doktorovi Raevovi, celému ošetřovatelskému týmu a lékařům, kteří se na mé operaci podíleli. Světlá Libuše

Umístění: Nemocnice Na Homolce - Neurochirurgické oddělení Operace páteře

Rok po operaci páteře /4.5.obr./ je muj zdravotní stav velmi dobrý a touto cestou chci poděkovat panu doktorovi Rajevovi za perfektní práci. Je velmi sympatický a pozorný i v přístupu k pacientu. Ještě jednou díky. Ing Karel Daněk Praha

Umístění: Nemocnice Na Homolce - Neurochirurgické oddělení operace vyhrezu plotenek

Dobry den, jsem pres tyden po operaci vyhrezu plotenky v bederni pateri kterou mi provedl MUDr. Raev. Je to naprosty profesional a to nejen po odborne, ale i po lidske strance. Hodne let jsem tu operaci odkladal a obaval se ji, ale po vyraznem zhorseni potizi v letosnim roce jsem v poslednich dnech jiz zoufale cekal na chvili, kdy budu moc operaci absolvovat. Hned druhy den po operaci jsem mohl zacit chodit a ty uporne bolesti jsou ty tam. Panu doktorovi Raevovi patri me ohromne uznani a diky a mohu ho s klidnym srdcem doporucit.

• Nádory mozku a míchy, degenerativní onemocnění, tumory a traumata páteře

• neurochirurgie