Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

1 názor

Výborný lékař

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,v listopadu loňského roku jsem měla pásový opar a před 14 dny jsem měla na levém ramenu 3 pupeny, na pravém 1 pupen a boku 3 pupínky ohraničené červ.skvrnami. Pořád mě pálí jazyk a mám vnitřní horkost.Obvodní doktorka mi řekla,že je to opět opar a nasadila Herpesan. Po přeléčení mě pořád skvrny svědí, mám je sice suché,ale když večer ležím na tom rameni,tak mě až bolí.Na rameni jsem měla 3 skvrny a na boku také,ale jako opar to nevypadalo.

o opar pásový se zřejmě nejedná,ale vhodné bybylo vyhledat lékaře kožního - daný problém je potřeba vidět.

Štefan Dubáň

• Dobrý den,
    na paži se mi cca před rokem udělala taková tmavá "piha", má rozpité okraje a na dotyk cítím, že je uvnitř taková malá měkčí bulka. Tmavý útvar (cca 5- 6 mm) s bulkou uvnitř. Mohu se zeptat, co to je za útvar a zda-li je nebezpečný? Měla bych to nějak řešit?

Děkuji

ˇUtvar je potřeba videt,proto bych doporučil vyšetření na. kož.ambulanci

Štefan Dubáň