1 názor

1 názor

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    chtěl bych se zeptat - můj 2letý syn před 5ti měsíci spadl na tvář a má na ní jizvu, která je občas červená a občas není vidět vůbec. Máme to teď řešit nebo to zatím nechat být? Případně dá se k Vám objednat i 2leté dítě? Děkuji za info. S pozdravem

Dobrý den.
    Váš syn je ještě malý na to,aby se dělal nějaký zákrk.
    Samozřejmě je potřeba daný problém vidět.Objednávání je na ambulanci na pevné lince Nemocnice |Jihlava poslední trojčíslí je 462.S pozdravem Dr.Dubáň

Štefan Dubáň

• Dobrý den,v listopadu loňského roku jsem měla pásový opar a před 14 dny jsem měla na levém ramenu 3 pupeny, na pravém 1 pupen a boku 3 pupínky ohraničené červ.skvrnami. Pořád mě pálí jazyk a mám vnitřní horkost.Obvodní doktorka mi řekla,že je to opět opar a nasadila Herpesan. Po přeléčení mě pořád skvrny svědí, mám je sice suché,ale když večer ležím na tom rameni,tak mě až bolí.Na rameni jsem měla 3 skvrny a na boku také,ale jako opar to nevypadalo.

o opar pásový se zřejmě nejedná,ale vhodné bybylo vyhledat lékaře kožního - daný problém je potřeba vidět.

Štefan Dubáň