MUDr. Stanislava Kvíčalová

Pediatr Více

Prostějov 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Olomoucká 19, Prostějov

Také chodíme k Dr.Kvíčalové s dvěma kluky od jejich narození tj. 14 let. Přístup lékařky i sestry vždy perfektní. Nikdy nejmenší problém. Asi opravdu jedna z nejlepších na okrese. Odborně i lidsky.

chodime k pani dr na kardio s malym dr, presli jsme k ni od dr. hanakove a pristup je sto a jedna...pani kvicalovou naprosto doporucuji, celou dobu na prcka mluvi a i rodicum ukaze a vysvetli...to jsme u dr. hanakove nezazili a kdyz jsme se na neco zeptali tak jen koktala a nebo radsi neodpovidala vubec.

Jsme maximálně spokojeni s pani dr.Kvíčalovou, je spolehlivá a vynikající.A sestřička také.

pani doktorka je velice přijemna a ochotna i sestřička dokaže neco vysvetlit pokud je potřeba takže velice profesionalni přistup jsem velice spokojena chodim tam s dcerou a meli jsme nejake problemy a diky skvelemu přistupu me moc pomohla takže za to pani doktorce moc dekuji.

ja jsem s pani doktorkou velice spokojena.

Paní doktorka i se sestřičkou mají velmi profesní a příjemné jednání.Paní doktorka je jedna z mála ,která zbytečně neposílá dítě po nesmyslných vyšetřeních ,aby dítě nebylo vystaveno stresu.Za to paní doktorce moc děkuji.

Erudovaná, profesionální přístup. Jedna z nejlepších pediatrů v Pv a okolí. Sestřička také velmi ochotná a milá.

CHytrá a vzdělaná paní doktorka.Obě děti ošetřovala,dceru i na kardio. Syn po dovršení 18 roku nechtěl od paní doktorky odejít.Byla jsem moc spokojená- děkuji paní doktorko.

Paní doktorka je moc dobrá specialistka.Příjemná,milá a vždy mě s dcerkou pomohla.Doporučila bych ji každému kdo hledá dětského lékaře.Sestřička je také velice ochotná.