• psychiatrie

Dnes jsem poprvé navštívila Pana Lékaře a jsem naprosto nadšená,nadmíru spokojená,..při odchodu z jeho ordinace jsem odešla s ůplně výbornou náladou a radostí,energií,kterou mi pečlivě,trpělivě a svědomitě i časově věnoval ,že mám štěstí a čest potkat takového úžasného člověka....,je mi 48 let , bojuji od dětství s psych.problémy ,navštěvovala a byla jsem léčena u různých lékařů,odborníků u nás a hlavně v zahraničí ...Nikdy jsem se nesetkala s takovým Mistrem,Profesionalem a Kapacitou jako je Pan Mudr.Stanislav Ostatník .Je velice milý,lidský,ochotný,příjemný,naslouchá s velký srdcem,vše vysvětlí ,poradí ,každý detail...Velice si ho vážím a s pokorou mu děkuji že jsem jeho pacientka.

Výborný lékař. Spolu s klinickou psychložkou K. Ziakovou mě postavili zase pevně na nohy.
Ostatní tři komentáře jsou přesné.

Skvělý doktor vřele doporučuji nevyměnil a bych za jiného. Jsem velmi spokojena. Je nejlepší pořadu naslouchá a co mě se týká cítím se sním dobre

Umístění: jiné místo

Pan doktor je velmi příjemný a ochotný naslouchat. Moc mi pomáhá. Díky němu se pomalu vracím do normálního života. Děkuji za jeho péči.

Umístění: jiné místo

Jsem stály pacient a pana doktora můžu jen doporučit. Je empaticky,vstřícný,na vysoké odborné úrovni. Má o pacienta zájem,snaží se mu opravdu pomoci. Je to prostě člověk ns svém místě. Ještě jednou děkuji moc za profesionální péči a lidský přístup.