Adresa

Sam. ordinace PL pro dospělé
Svitavská 25, Moravská Třebová

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

18 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil

S panem doktorem jsem velmi spokojen. To,že vykecává mu nedávejte za vinu. Spousta pacientů,zvláště důchodců ho bombarduje svýma problémama,takže to chvíli trvá než je vyslechne. Já osobně mám s panem doktorem velmi dobré zkušenosti a nemohu souhlasit s názorem moravskotřebováka ,že předepisuje jen nejdražší léky. Mě osobně se při výběru léků snaží,abych nemusel nic doplácet a když už se musí něco doplácet,tak mi třeba řekne v které lékárně jsou léky nejlevnější. Dokonce mi nabídl,že mi několik balení koupí v Jevíčku,kde tyto léky byly opravdu o dost levnější. Dále musím podotknout,že lékař nemůže mít v hlavě všechny informace a tak někdy nahlédne do knih,neboť v dnešní době inovací,je na trhu více a více nových léků a tak jistě chápete,že je lepší nahlédnout do knihy než předepsat špatné léky.

M
Ověřený profil

Ani nevím, jak mám panu doktoru poděkovat. Při komplexní prohlídce k vyplnění žádosti o lázně vyjádřil podezření na zlou nemoc "R", okamžitě mě odeslal ke specialistům a jen díky němu mám dnes již za sebou operaci, chemoterapii, procházím radioterapií a mám před sebou slibnou prognózu. Díky patří i paní Magdě, která mě při nemoci provázela vždy laskavým slovem, podporou a nebývalou ochotou. Děkuji oběma.

Je to výborný lékař, pacientovi se plně věnuje..nedávno jsem se odstěhovala a velice nerada, ale musím doktora změnit,je těžké najít kvalitní péči a kladný přístup k pacientům,pan doktor Kříž mi bude chybět,je dobrý ve své profesi a jeho humor a lidský přístup k pacientům jinde nenajdu..a tak milou, vždy usměvavou a naprosto profesionální sestřičku taky ne..DOPORUČUJU tento skvělý pracovní tým


Maximální spokojenost


Je velice vstřícný,chápavý,ale někdy je na něm vidět únava-hlavně v úterý odpoledne,kdy má ordinaci do18 hoin a někdy se moc " vykecává",což nám sedícím v čekárně není moc po chuti.Doktore ,jste dobrý.


Náš doktor je prostě super,jitka


D

Velmi hodný člověk a lékař, ze všech v Moravské Třebové, tzv. obvoďáků se s ním může rovnat ještě paní doktorka Němcová.Jeho humor je suchý, je třeba si na něj zvyknout, ale své pacienty má rád a dobře se o ně stará.A je prima, že má velmi hodnou a výkonnou sestřčku. Oběma moc děkuji. setřičku


N

Přesto-že jsem u tohoto lékaře byl jen několikrát, byl jsem spokojen. Byl mi doporučen a nelituji. Líbí se mi i jeho ordinační doba v úterý, kdy je prodloužená pro ty, kteří se k němu nemohou pro dojíždění za prací dostat v běžnou dobu. V jeho prospěch je i velmi milá ochotná a vstřícná sestřička! Doktora jsem hledal podle referencí a on patří k těm nadprůměrným.


M

Zaručeně umí napsat na předpis jen ty nejdražší léky. Se samým problémem, na jaký mi napsal Orofar za nekřesťanský peníz, mi na pohotovosti řekli, že stačí hašlerky. Nemůžu též opomenout rádoby vtipné narážky na to, jestli jsem nebyl v nevěstinci aj. Když jsem nemocný, je mi blbě a na tohle fakt nemám náladu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S

Zodpovědný přístup ke každému pacientovi, sehraná parta se sestrou Magdou, individuální přístup, snaha maximálně pomoci.


Došlo k chybě, zkuste to znovu