Adresa

Hliníky 2362/9, Boskovice
Psychiatrická ambulance

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
5 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
T
Ověřeny pacient

Paní doktorka moc šikovná. Ale sestřička - člověk musí kontrolovat co píše, bud zapomene napsat termín paní doktorce do notýsku nebo mi napíše jiný termín na kartičku než má paní doktorka v notýsku, chápu že se to občas stane každému, ale třikrát za sebou to je nějak moc :-)


E
Ověřeny pacient

Musím souhlasit s hodnocením některých pacientů...máme opravdu výbornou paní doktorku, která dovede pozvednout člověka k lepšímu pocitu a k perfektní psychice. Také po každé návštěvě od paní doktorky odcházím s příjemným pocitem a cítím se perfektně....také vždy mám pocit, že kdyby existovalo více takových lékařů, jako je paní doktorka, žilo by se nám daleko lépe...Je úžasná a každý kdo ji zná by ji chtěl znát ještě více... vážím si ji jako človíčka i jako lékaře....


H
Ověřeny pacient

Dobrý den,dnes jsem byla u paní doktorky poprvé a musím jen chválit.Úžasný a profesionální přístup k pacientovi.Člověk se necítí méněcenný a díky ní dostane naději,že se jednou opět bude cítit dobře.Vše s člověkem probere a probíhá kvalitní dialog!(mohu soudit,protože jsem vyzkoušela i jinou paní doktorku a tam jsem mluvila jen já a nikdo na nic nereagoval).Snaží se najít nejvhodnější léčbu a je úžasně pozitivně naladěná,takže člověk od ní odchází a už se cítí mnohem lépe.Doufám,že i ostatní návštěvy budou tak úžasné jako tato.Je skvělé,že člověk má právo volby lékaře.


Věnuje se dostatečně pacientovi


Paní doktorka je lékař na svém místě.Všem bych přála takový úspěch v léčbě,jaký jsem díky paní doktorce prožilá já.Laskavá,ohleduplná,má zájem o pacienta-všem vřele doporučuji.Myslím,že kdyby všichni lékaři měli přístup k práci jako má paní doktorka,lidé by byli zdravější.Děkuji za pomoc.
A pro ty co nejsou spokojeni-tak by bylo také dobré aby se podepsali a ne se skryvali za anonymitu.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti