Soňa Vavrincová, psychiatr Boskovice

MUDr. Soňa Vavrincová

Uložit

Psychiatr Více

8 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Hliníky 2362/9, Boskovice
Psychiatrická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Š
Umístění: jiné místo Jiný

Byly jsme s mamkou u paní doktorky Vavrincové poprvé a já jsem byla velmi překvapená jejím zájmem o pacienta a snahou pomoci.Vstřícná,milá.Co se mi ale nelíbilo, byla dlouhá doba v čekárně.


K
Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

jsem moc spokojena, paní doktorka dělá svou práci vážně na výbornou, snaží se vám opravdu pomoci, mohu jen doporučit


P
Ověřeny pacient
Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

člověk si někdy přijde jako na běžícím pásu, prostě moc pacientů. Ale jinak si myslím, že je to dost dobrá psychiatrička, má aktuální přehled i o farmakách a snaží se pomoci. Dost přemýšlí nad problémy svých pacientů.


T
Ověřeny pacient

Paní doktorka moc šikovná. Ale sestřička - člověk musí kontrolovat co píše, bud zapomene napsat termín paní doktorce do notýsku nebo mi napíše jiný termín na kartičku než má paní doktorka v notýsku, chápu že se to občas stane každému, ale třikrát za sebou to je nějak moc :-)


E
Ověřeny pacient

Musím souhlasit s hodnocením některých pacientů...máme opravdu výbornou paní doktorku, která dovede pozvednout člověka k lepšímu pocitu a k perfektní psychice. Také po každé návštěvě od paní doktorky odcházím s příjemným pocitem a cítím se perfektně....také vždy mám pocit, že kdyby existovalo více takových lékařů, jako je paní doktorka, žilo by se nám daleko lépe...Je úžasná a každý kdo ji zná by ji chtěl znát ještě více... vážím si ji jako človíčka i jako lékaře....


H
Ověřeny pacient

Dobrý den,dnes jsem byla u paní doktorky poprvé a musím jen chválit.Úžasný a profesionální přístup k pacientovi.Člověk se necítí méněcenný a díky ní dostane naději,že se jednou opět bude cítit dobře.Vše s člověkem probere a probíhá kvalitní dialog!(mohu soudit,protože jsem vyzkoušela i jinou paní doktorku a tam jsem mluvila jen já a nikdo na nic nereagoval).Snaží se najít nejvhodnější léčbu a je úžasně pozitivně naladěná,takže člověk od ní odchází a už se cítí mnohem lépe.Doufám,že i ostatní návštěvy budou tak úžasné jako tato.Je skvělé,že člověk má právo volby lékaře.


Věnuje se dostatečně pacientovi


Paní doktorka je lékař na svém místě.Všem bych přála takový úspěch v léčbě,jaký jsem díky paní doktorce prožilá já.Laskavá,ohleduplná,má zájem o pacienta-všem vřele doporučuji.Myslím,že kdyby všichni lékaři měli přístup k práci jako má paní doktorka,lidé by byli zdravější.Děkuji za pomoc.
A pro ty co nejsou spokojeni-tak by bylo také dobré aby se podepsali a ne se skryvali za anonymitu.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti