Psychiatrická ambulance
Hliníky 2362/9, Boskovice

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Poslední dobou už to není co to bývalo. Hodně záleží s jakou se paní doktorka probudí náladou... zpočátku velmi empatická, nyní mám pocit jako by se nedokázala vžít do prožívání pacienta a diagnózu nebrala v potaz. Nevím, mám smíšené pocity ... kdyby bylo z čeho vybírat, šla bych jinam

Byly jsme s mamkou u paní doktorky Vavrincové poprvé a já jsem byla velmi překvapená jejím zájmem o pacienta a snahou pomoci.Vstřícná,milá.Co se mi ale nelíbilo, byla dlouhá doba v čekárně.

Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

jsem moc spokojena, paní doktorka dělá svou práci vážně na výbornou, snaží se vám opravdu pomoci, mohu jen doporučit

Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

člověk si někdy přijde jako na běžícím pásu, prostě moc pacientů. Ale jinak si myslím, že je to dost dobrá psychiatrička, má aktuální přehled i o farmakách a snaží se pomoci. Dost přemýšlí nad problémy svých pacientů.

Paní doktorka moc šikovná. Ale sestřička - člověk musí kontrolovat co píše, bud zapomene napsat termín paní doktorce do notýsku nebo mi napíše jiný termín na kartičku než má paní doktorka v notýsku, chápu že se to občas stane každému, ale třikrát za sebou to je nějak moc :-)

Musím souhlasit s hodnocením některých pacientů...máme opravdu výbornou paní doktorku, která dovede pozvednout člověka k lepšímu pocitu a k perfektní psychice. Také po každé návštěvě od paní doktorky odcházím s příjemným pocitem a cítím se perfektně....také vždy mám pocit, že kdyby existovalo více takových lékařů, jako je paní doktorka, žilo by se nám daleko lépe...Je úžasná a každý kdo ji zná by ji chtěl znát ještě více... vážím si ji jako človíčka i jako lékaře....

Dobrý den,dnes jsem byla u paní doktorky poprvé a musím jen chválit.Úžasný a profesionální přístup k pacientovi.Člověk se necítí méněcenný a díky ní dostane naději,že se jednou opět bude cítit dobře.Vše s člověkem probere a probíhá kvalitní dialog!(mohu soudit,protože jsem vyzkoušela i jinou paní doktorku a tam jsem mluvila jen já a nikdo na nic nereagoval).Snaží se najít nejvhodnější léčbu a je úžasně pozitivně naladěná,takže člověk od ní odchází a už se cítí mnohem lépe.Doufám,že i ostatní návštěvy budou tak úžasné jako tato.Je skvělé,že člověk má právo volby lékaře.

Věnuje se dostatečně pacientovi

Paní doktorka je lékař na svém místě.Všem bych přála takový úspěch v léčbě,jaký jsem díky paní doktorce prožilá já.Laskavá,ohleduplná,má zájem o pacienta-všem vřele doporučuji.Myslím,že kdyby všichni lékaři měli přístup k práci jako má paní doktorka,lidé by byli zdravější.Děkuji za pomoc.
A pro ty co nejsou spokojeni-tak by bylo také dobré aby se podepsali a ne se skryvali za anonymitu.