Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Poliklinika Žamberk Jiný

Paní doktorka se ke mně chovala velmi neprofesionálně a bez empatie. Sdělila mi bez ověření závažnou diagnózu, která se po dalším vyšetření nepotvrdila. Měla spoustu řečí a netaktních poznámek. Byl jsem z této návštěvy v nedobrém psychickém stavu.Takhle by se lékař chovat neměl.
Skoro před třiceti lety nás vyděsila se závažnou diagnózou u syna. Naštěstí se také nepotvrdila.
Proč takhle jedná s pacienty, nechápu.
Nedoporučuji.

Já mám na doktorku samotnou celkem dobré hodnocení, myslím podle počtu pacientů, že pracuje dost poctivě a profesionálně. Bohužel lékařů je nedostatek, tak tady nefunguje konkurence. Nejhorší je, že se 2-3 hodiny čeká v čekárně a 5 minut trvá vyšetření. To je pro mě naprosto nepřijatelné!
Chce to dvojnásobek lékařů za poloviční platy! Konkurence je potřeba prostě všude, ne si hlídat místa tím, že nedovolím více lékařům vystudovat.

Velmi sympatická lékařka, s její prací jsem byl velmi spokojen i osobní přístup a vyšetření bych hodnotil jako nadstandartní. Můj nález byl řádně vyšetřen a odstraněn a už se těším za rok zase na kontrolu. Jak tu tak koukám na ta negativní hodnocení, tak bych za nevyřešení problému každého pacienta nevinil jen lékaře. Jednoznačně paní doktorku doporučuji a věřím ve spokojenost zejména mužských pacientů.

Paní doktorka je nejlepší lékař, kterého jsem kdy navštívila. Nejenže mi úspěšně pomáhá od mých urologických problémů, ale zajímá se o pacienta i celkově. Mám s ní ty nejlepší zkušenosti. Z ordinace jsem odcházela klidná, spokojená s množstvím nových informací. Děkuji

Já jsem se u MUDr. Hlavové léčila dlouhodobě, přestože si nechala udělat různé rozbory, napsala mi čtvery antibiotika, která obsahovala látku, na kterou jsem alergická. Hlavně, že chtěla vyplnit na papír podrobnosti o mém zdravotním stavu. Když jsem po třetích antibiotikách měla alergickou reakci a navštívila jsem ji, byla hodně nepříjemná. Řekla mi, že jsem pro ní neléčitelný pacient a ona tuto práci nemusí dělat, stačilo by ji 10 tis. měsíčně apod., a rozhodně to neřekla klidným hlasem. Po tomto incidentu jsem oslovila lékaře ve FN HK, kde mě převzali a léčí nyní. Martina

Mrzí mne, že se musím vyjádřit negativně. Paní doktorka je arogantní, nepříjemná, nepřístupná. Nejsme s ní spokojeni. Nutí mne do operace, ačkoliv jiný odborník popřel nutnost.

Nejlepší uroložka, jakou jsem kdy navštívil. Ví o čem je řeč, a ví co s tím dělat. Také neprovádí zbytečné zákroky, které by mohly i naopak uškodit. Přistupuje velmi citlivě a profesionálně.

Paní doktorka mi moc pomohla. Trpím chronickým zánětem ledvin a ona je jedna z mála lékařů, u které vím, že mi nepředepíše antibiotika "preventivně" - ale když už opravdu není zbytí. Za paní doktorkou jezdím až z Prahy, protože po zkušenosti jinými lékaři mohu říci, že je nejlepší.

Tak paní doktorka neumí provést cystoskopii...V ÚO naprostá spokojenost. Kalibraci u ní provádí sestřička, tak se pak není čemu divit, že výsledek nesedí s realitou. Poslala mě do ÚO se zúženou močovou trubicí a tam zjistili, že mi nic není. Takže Žamberk urologie neeee!!!

nevim