Zobrazit ostatní profily diagnostiků v okolí

Paní doktorka Adámková by vůbec neměla pracovat s lidmi. To jak s pacienty jedná je nepřípustné a také vysoce neprofesionální.
Byla jsem objednaná na určitou hodinu a v této době, kdy je situace s koronavirem opravdu alarmující, bylo na stejnou dobu objednáno 15 - 20 jiných pacientů. V čekárně / na chodbě se tedy tlačilo přes 20 lidi bez možnosti dodržet aspoň malý rozestup, což je samo o sobě obrovský hazard. Když byli do ordinace zváni lidé, kteří přišli až za dlouho po mně, zeptala jsem se do právě otevřených dveří ordinace, jestli na mě nezapomněli, pan od rentgenu, který s paní doktorkou Adámkovou spolupracuje, mi slušně odpověděl, že ne. Když jsem se tedy po více jak hodině čekání dostala na řadu, při vstoupení do ordinace se na mě paní doktorka Adámková rozkřikla, co mám za problém a jestli se mi něco nelíbí, ať se objednám jinam. Takto se doktor nesmí chovat k žádnému pacientovi.
Z jejího arogantního a povýšeného chování jde cítit opovržení pacienty. Paní doktorka absolutně postrádá empatii a bohužel i základní slušné vychování.
Obdobnou zkušenost sdílí většina pacientů, která k této paní doktorce chodí.
Pro tyto důvody rozhodně nedoporučuji.