MUDr. Slavoj Antoš

Praktický lékař Více

Proboštov 1 adresa

Ord. praktického lékaře pro dospělé
Náměstí Svobody 700, Proboštov

Byl jsem u pana doktora kdyz zastupoval mojí doktorku ...mohu jen říci ..
Opravdu Pan DOKTOR ! chválím i sestričku Děkuji J.V.

Tento lékař mně ošetřuje od roku 1970,to pracoval ve Sklo Unionu.Vždy se ke mně choval pěkně a to,že někdy vypadal jako bručoun nemnělo na jeho práci vliv. Kdo k němu chodí, ví, kolik a jakých lidí musí ošetřit.ne všichni si jdou pro léčbu,ale jsou tací co se musí vypovídat a zdržují.A nervy má lékař taky jenom jedny,tak se nedivím, že se tváří nepřístupně.A to ještě po práci jezdí za pacienty domů.

Super

pan antoš je super doktor ten kdo si to nemisli tak je pitomec

- jsem u pana doktora už 15 let a jsem s ním maximálně spokojený. Vřele doporučuji.

je to opravdu pan doktor lepsi neni to zarucuji

jsem velmi spokojen s péčí pana dr. Antoše

Velmi milý lékař, vždy skvěle poradí.

Souhlasím s názorem - náš pan doktor je jako Hrušinský, ale musím oponovat není mrzout. Je velice vstřícný, kompetentní, nebagatelizuje problémy a má velice lidský přístup. Mohu vřele doporučit - děkujeme, že tu jste Horská Katrin.

S panem doktorem mám také jen dobré zkušenosti, ačkoliv je to podle hlasu brůča, tak ke mně osobně se chová vždy velmi mile, usměvavě a každý problém ač sebemenší, řeší trpělivě. Mohu doporučit.