MUDr. Slavěna Springerová

Ortodontista Více

Hradec Králové 1 adresa

Sam. ord. lékaře spec. - ortodoncie
Bratří Štefanů 895, Hradec Králové

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - ortodoncie fixní rovnátka

Pred nekolika lety jsem take navstevovala tuto ordinaci. Nejdrive mi nechala udelat sundavaci rovnatka, ktere jsem nenosila, ale ona me vzdy chvalila jak je nosim. Po pul roce me poslala na vytrhnuti zubu a pak me nechala opet zaplatit nove rovnatka ted uz ty fixni. Neustale jsem tam musela chodit protoze se mi odlupovali a to po cele 3 roky minimalne jednou za mesic! To i pres to kdyz jsem jedla jen kasovitou stravu! Nyni mam horni zuby stale krive a diky vytrhnutym zubum tam mam u viditelne diry mezi zuby s to nemluvim o tom ze odmitla dat rovnatka i na spodni zuby.

Když jsem byla mála, dala mi nasazovácí rovnátka a i když jsem je nenosila, vždycky mě pochválila za svědomité nošení. Nyní mám pevná rovnátka a i když mi je má během měsíce sundat, nepřipadá mi výsledek nijak uspokojivý a zavrhla i moji žádost o rovnátka na spodní zuby. Také bych ocenila, kdyby paní doktorka začala nosit rukavice.

Chodím k paní doktorce asi 3 roky, nikdy mi nepřišla sympatická, mnohokrát mi vytrhla mléčný zub bez umrtvení (jen s takovou umrtvovací vodičkou, která vůbec nepomáhala). Teď přišla s tím, že mi chce vytrhnou obě stálé 4 na hoře, prý kvůli místu. Zuby se mi skoro ani nepohnuli za ty 3 roky.

K paní doktorce chodím už přes 3 roky a pořád se mi zuby nesrovnaly na tu úroveň kterou jsem čekala. Vždy když jdu na prohlídku, zalepí mi zámeček a hned druhý den se mi odlepí. Navíc mi přijde, že se ke mně chová jako k 5-ti letému dítěti. Přemýšlím o rovnátkách na dolní zuby o jiném lékaři. :(

Tak tohle byla tragédie. Jako malá jsem k ní chodila a měla jsem rovnátka jen na noc. Když jsem rovnátka pečlivě nosila, tak na mě štěkala, že je nenosím. Když jsem je pak nenosila a přišla na kontrolu tak mě pochválila že se to hezky rovná. Navíc mi vytrhla dva mléčné zuby, kvůli rovnátkům, které drželi a nejevili známky, že by vypadli a to bez umrtvení. Bylo to opravdu ,,moc příjemné,,. Zuby mi samozřejmě nesrovnala a o hygieně se taky nedalo mluvit.

jsme spokojeni,pěkný přístup k dětem i rodičům,snaží se vyjít vstříc,totéž platí i o sestřičce.

Výborná paní doktorka, srovnala zuby mě i dalším členům rodiny. Chová se profesionálně a zároveň je velice milá.