Odborný lékař neurologie
Kollárova 664, Litovel

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Navštívila jsem paní doktorku po tom, co jsem měla velice intenzivní bolesti bederní páteře, které se čím dál více stupňovaly. Se zády mám problémy celkově 6 let, nyní se ale můj stav zhoršil. Paní doktorka nebrala v úvahu, že bych mohla být víc, než jen nachlazená. Neustále si trvala na tom, že jsem se někde podchladila a jako léčbu mi píchla hořčík a řekla, ať si na noc zavazuji šátek kolem zad. Co mě dostalo ale nejvíc bylo, když místo, aby mě vyslechla, neustále byla očima v obrazovce počítače a pročítala si článek na internetu. Jen aby se neřeklo mě poslala na rtg, což ale neobjeví nic. Je potřeba vyšetření na CT, popř. MR. Díky postupu paní doktorky jsem se nyní ocitla v nemocnici, kde se alespoň o pacienta zajímají a opravdu pomáhají. Jsem z paní doktorky velmi rozhořčená. Nikomu bych ji doporučit nemohla.

Paní doktorka = neskutečná arogance a neochota!A běda jak příjdete hodinu před polední pauzou..to je pak na pacienty nepříjemná i sestřička! Pána v čekárně už ošetřit nemohly, protože paní doktorka ,,už chce jít taky na oběd"
Jsem velmi zklamaná!

víc jak moje migréna ji zajímalo 30 Kč za vstup, o moje problémy neměla zájem

Před pár lety jsem navštívila paní doktorku s bolestmi zad. Nebyla jsem schopná ani vyšplhat na lehátko. Udělala mi obstřik páteře. Za týden jsem přišla na kontrolu. Při větě: Moc mi to nepomohlo... mi bylo odpovězeno: Tak to není neurologického původu... Nashledanou....
Takže za mě ne

K této doktorce jsem chodil v 16 letech.Přišel jsem tam po úrazu hlavy a třepaly se mi ruky a měl sem tam křeče.Překvapilo mě, že jsem nebyl ani odeslán na nějaké zobrazovací vyšetření a hned mi byl předepsaný hořčík což byla špatná volba, protože za nějaký měsíc a půl jsem doma dostal epileptický status a bylo nutno mě odvést do nemocnice, protože mi hrozilo poškození mozku nebo smrt. Nyní jsem už u neurologa v Prostějově a trpím tím velmi málo. Takže za mě už ne.

U paní doktorky jsem byla před pár lety. Po několika vyšetřeních mě poslala na magnetickou rezonanci,kde mi zjistili nádor.Následovala onkologická léčba. Jsem strašně ráda,že mě tam paní doktorka poslala. Jsem jí za to vděčná :)

Výborná paní doktorka jak po lidské tak i po odborné stránce.