MUDr. Sausan Al Muchantaf-Šulcová

Praha 4 1 adresa

Gynekologická ordinace NATALÍNA, s.r.o
Kvestorská 8/278, Praha 4

Umístění: Gynekologická ordinace NATALÍNA, s.r.o Jiný

K pani doktorce jsem odešla z předchozí ordinace, kde jsem s ni absolvovala tři těhotenství, ale poté odešla.. Když jsem čekala čtvrté, opět jsem šla za ní. Rodila jsem počtvrté sekcí a všechny poradny s ni proběhly naprosto v pohodě, zvládly jsme to spolu perfektně. Nemůžu si na ni v ničem stěžovat, vždy mi dobře poradila, u všeho byla pečlivá, vstřícná a spis opatrnější. Jsem rada, ze všechna těhotenství jsem absolvovala s ní, Diky jejím zkušenostem vše probíhalo bez nervu

Umístění: Gynekologická ordinace NATALÍNA, s.r.o Jiný

Ordinace hezká a příjemná i jedna ze sestřiček velmi milá. Ovšem dozvědět se něco od paní doktorky, aniž bych se konkrétně na všechno musela vyptávat, je nadlidský úkol. V těhotenství byla kontrola v podstatě pouze o tom, že se mě zeptala, jak se mám a jestli je vše v pořádku. Žádné další vysvětlování a následné kroky, prostě nic, na co se nedoptáte, to vám nikdo neřekne. Ultrazvuky mi dělala jenom na začátlku, pak už mě pouze odesílala na placené. Dovolat se do ordinace je také na dlouhé lokte, většinou to nikdo nezvedá a když už volají, tak uhánějí, jestli nestihnu přijít dřív. Jsem ráda, že po porodu odcházím.

Paní doktorka je velice milá a usměvavá, ale tím to končí. Do té doby, než jsem měla s něčím problém jsem neměla jedinou výhradu. I přes to, že sestřičky v ordinaci jsou špičkové a prostředí taktéž, jsem změnila gynekologii. Vše začalo zápaly močových cest a pobolívání v podbříšku - s tímto problémem jsem přišla na gynekologii. Paní doktorka udělala nějaké testy kvůli zmíněným zápalům a vedle toho objevila nějaký jakýsi ohraničený útvar - anextumor (upozorňuji, že absolutně chybělo vysvětlení o co jde a pokud jsem se na konkrétní věci neptala, nic jsem se nedozvěděla). Nasadila mi silná ATB - na dotaz, zda mohu mít sex odpověděla, že ano, pokud mě to nebude bolet. O pár dní později jsem se dozvěděla novinu, že ATB snižují účinky antikoncepce - kdo jiný spíše by mě na toto měl upozornit, nežli gynekolog?? Když jsem se zeptala paní doktorky, proč mě na to neupozornila, odpověděla "vy jste se na to ale neptala" - to vypovídá samo o sobě. Na následné kontrole bylo zjištěno, že ohraničený útvar nezmizel a je větší - byla jsem poslána do nemocnice. Vedle toho se mi vracely obtíže spojené se zápalem močových cest - když jsem to zmínila, zjistila jsem, že paní doktorka při prvotním vyšetření neudělala veškeré potřebné testy, které je třeba, když žena trpí problémy s močovými cestami.
Následovalo vyšetření v nemocnici, kde mě vyšetřovali na dvou pracovištích a obě potvrdili, že žádný anextumor neexistuje. Nevěděla jsem, čemu věřit, objednala jsem se ještě k nezávislému gynekologovi, který potvrdil verdikt nemocnice.
Na posledním vyšetření v natalíně mi po testech potvrdili pozitivní nález bakterie ureaplasmy - paní doktorka mi nasadila další ATB a to na 20 dní! Po konzultaci se stávajícím gynekologem mi bylo sděleno, že takto silná ATB se 20 dní berou pouze v akutních případech boreliozy apod. a nařídil mi léčbu pouze 10 dní.
Je mi líto gynekologické ordinace a že mě paní doktorka svým jednáním donutila ordinaci opustit. Chodila jsem tam 14 let!!!! Za celou tu dobu jsem se nesetkala s takovou úrovní léčby, jako předvádí paní doktorka Muchantaf. Na celé čáře nedoporučuji!

K paní doktorce chodím x let a jsem nadmíru spokojená.Profesionální a lidské jednání.Paní doktorka jako jediná našla příčinu mých problému,které jsem měla 10 let.Doporučuji!!!

Dnes jsem byla u pani doktorky poprve na preventivni prohlidce. Tak mileho a profesne zdatného cloveka nenajdete lehce. Dekuji za péči ! Katerina Hendrychova

Paní doktorka je pokaždé velmi milá,přátelská a profesionální.Vždy vše srozumitelně vysvětlí,poradí. Všechny sestřičky jsou taky bezvadné, milé, ochotné,vstřícné. Než jsem dostala doporučení na ordinaci dr.Kolka od kamarádky,byla pro mě vždy návštěva gynekologie utrpením.Teď už tam chodím naprosto klidná. Děkuji lékařům a sestřičkám a mohu je všem jen doporučit!

fuj, nechala mne sedet na ,,koze" zatimco rozmlouvala s jinou pacientkou a pri neustalem odbihani za sestrou se neobtezovala ani privrit dvere, takze v te nejneprijemnejsi poloze na svete si mne a muj rozkrok prohlidlo vic lidi nez jsem ochotna unest, nikdy vic

Naprosto profesionální, vstřícná a hlavně lidská paní doktorka! Po mé předchozí velice negativní zkušenosti u jiného lékaře, mohu opravdu s jistotou tvrdit, že tato je prostě nejlepší.

Tohle je nějaký omyl, ne? Já do této ordinace chodím a přešla jsem tam právě proto, že jsem nechtěla platit "povinnou nadstandardní péči" u jiné lékařky, jejíž personál byl navíc protivný. U dr. Al Muchantaf potažmo dr. Kolka jsem se s ničím podobným nesetkala. Navíc není pravda ani to o objednací době, naopak to tam chodilo načas, v těh. mne vzali kdykoliv, když jsem měla pocit, že něco není v pořádku a sestry byly vždy všechny příjemné a ochotné, i když se tam nezastaví. Paní si tedy buď plete ordinaci s ordinací někoho jiného, nebo se jedná o někoho, kdo chce záměrně házet špínu.

Paní doktorka je milá, ale to je tak všechno. Vyšetření v těhotenství trvá tak 5 minut, na co se nezeptám, to se nedozvím. Věčně mají narváno, objednací doby dodržujou +- 1 hod, objednací doba 3 týdny, neobjednané neberou. Když jsem tam byla poprvné těhotná, tak mě odmítli vyšetřit a ať si jedu do nemocnice. Napsat neschopenku je problém, neustále se doptávám kdy mi ji budou ochotni vystavit. 14 týdnů trvalo sestrám, než mi vystavily těhot. neschopenku, pak mě ještě vynadaly, že tam nejsou zapsaný vyšetření, pak se jich doptávám kdy vzít a nevzít moč a co se bude dělat, no hrůza.

Pro netěhotné je to ještě horší: bez objenání nevezmou, objednací doba dlouhá, když jsou problémy řeknou at si jedu do nemocnice, objednají za 3 týdny a pak se doptávaj, co jako člověku bylo a proč nepřišel dřív. proč asi?!
Samozřejmostí je vstupní poplatek jako "dar" zdravotnickému zařízení při registraci !!!! - tohle vůbec nemají nárok ani právo požadovat !