Přijímám: dospělí

Individuální psychoterapie na pojišťovnu Hrazeno pojišťovnou

Individuální psychoterapie naživo/online (bez pojišťovny) • 700 Kč

Psychotherapy in English (without insurance) • 800 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Hrazeno pojišťovnou

...

• klinická psychologie
  • psychoterapie
  • psychosomatika

Otevřená, přátelská, laskavá a naprosto profesionální. Paní doktorka Kýrová je prostě skvělá a mohu být jen rád, že jsem vyhledal právě její ordinaci. Byla to má první zkušenost s psychologickou terapií a mohu konstatovat, že odbourala všechny mé předsudky a obavy. Skutečně mi pomohla. Doporučuji všem.

Díky paní doktorko.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,hledám odbornou pomoc pro mého přítele.Jsme spolu sice krátce(cca 6 měsíců),ale moc ho miluji věřím v to,že i on mně,ale bohužel semnou neumí normálně komunikovat,vyjíždí po mě za maličkosti a nezvládá stresové situace.Vyvrcholí to až ve veliké nedorozumění,přitom toho třeba za hodinu lituje a opustit mě nechce.Jsem zoufalá

soukromě již nepracuji, takže může přijít na pojišťovnu buď do nemocnice nebo do ambulance. Musí se ovšem předem objednat. Aktuálně klienty beru jen do nemocnice.
Jinak co se týče komunikace - toto je opravdu problém, zdá se, že má naučené vzorce, které nedokáže sám měnit. Může to být ale také tak, že ho něčím "provokujete" - např. používáte určitý tón hlasu nebo tak. Někdy je v tomhle případě lepší párová terapie. Základem je vůbec se o tom pobavit spolu - řekla jste mu to? Je schopný to uznat? Vnímá to sám jako problém? Základem k terapii je zájem klienta.
Kýrová

PhDr. Šárka Kýrová