Šárka Kýrová, psycholog Litovel

PhDr. Šárka Kýrová

Psycholog, Psychoterapeut

1 názor

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Vítězná 104, Litovel
Psychologické poradenství Litovel

Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Terapie • od 400 kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

FF UPOL - jednooborová psychologie 2009 PL Dobřany 2009-2012 Ordinace klinické psychologie a psychoterapie I. Dreslerové 2012-2015 FN Olomouc 2015-...

• klinická psychologie
  • psychoterapie

Terapie

Vítězná 104, Litovel

od 400 kč

Psychologické poradenství Litovel

1 názor

Otevřená, přátelská, laskavá a naprosto profesionální. Paní doktorka Kýrová je prostě skvělá a mohu být jen rád, že jsem vyhledal právě její ordinaci. Byla to má první zkušenost s psychologickou terapií a mohu konstatovat, že odbourala všechny mé předsudky a obavy. Skutečně mi pomohla. Doporučuji všem.

Díky paní doktorko.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
    soukromě již nepracuji, takže může přijít na pojišťovnu buď do nemocnice nebo do ambulance. Musí se ovšem předem objednat. Aktuálně klienty beru jen do nemocnice.
    Jinak co se týče komunikace - toto je opravdu problém, zdá se, že má naučené vzorce, které nedokáže sám měnit. Může to být ale také tak, že ho něčím "provokujete" - např. používáte určitý tón hlasu nebo tak. Někdy je v tomhle případě lepší párová terapie. Základem je vůbec se o tom pobavit spolu - řekla jste mu to? Je schopný to uznat? Vnímá to sám jako problém? Základem k terapii je zájem klienta.
    Kýrová

PhDr. Šárka Kýrová