Praktická lékařka pro děti a dorost
Komenského 1357, Kyjov

Dobrý den
Chodím k paní doktorce již 9 let a jsem velmi spokojena :-) Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé, ochotné, vstřícné, obětavé a pečlivé!!! Pokud si zavolám o radu po telefonu, tak nikoho neobtěžuji, je mi vše řádně vysvětleno a pokud paní doktorka má zrovna pacienta, tak mi je řádně odpovězeno od sestřičky :-) Nikdy bych neměnila, obrovská spokojenost. jsem ráda, že jsem si vybrala správně :-)))))
S pozdravem Veronika.

Paní doktorka je velmi ochotná, příjemná po odborné stránce velmi důsledná, precizní. Je to skvělá lékařka. Moc si vážíme, že je ošetřující lékařkou našich tří dětí.

Jsme s paní doktorkou moc spokojeni.

Velmi dobrý přístup k dětem i vše normalně vysvětlí.

Paní doktorka i sestřička jsou milé a snaží se pomoci.Náš syn je neslyšící a s tím je spojeno spoustu vyšetření a vždy nám obě velmi dobře pomohli a podpořilia najde si na nás čas. Děkujeme

Paní doktorka je velmi příjemná, bohužel se to nedá říci o zdrav. sestře.
Nevím, proč tak křičí, připadá nám, že je na tom nějak špatně s psychikou.
Za vzhled nikdo nemůže, ale měla by být milá a inteligentní.

Paní doktorka je velice příjemná, citlivá na prohlídku a hlavně trpělivá a to je u dětí nutné.Léčí s profesionálním přístupem a děti ji mají rádi i příjemnou sestřičku.Takových více.Děkuji

Paní doktorka je fantastická, obětavá. Mnohokrát jsme ji s našimi dětmi obtěžovali o víkendu nebo večer a vždy nás vlídně přijala a pomohla. Patří jí obrovské dík a moc si jí vážíme.

P. Doktorka je velmi hodná a obětavá.

Paní doktorka je skvělá lékařka. Děti ji mají rády a to je důležité. Dobře léčí a hlavně nic nenechává náhodě. A antibiotika předepisuje opravdu jen při nutném stavu. Je dobrá. A sestřička taky. Obě moc příjemné.