Adresa

Aby tělo fungovalo
Moskevská 31, Česká Lípa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

O mně

Ve své ordinaci se zabývám diagnostikou a komplexní terapií pohybového aparátu dětí i dospělých.

Nabízím Vám řešení chronických i akut...

Více

Specializace

  • fyzioterapeut

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Umístění: Aby tělo fungovalo Jiný

Velmi citlivý, profesionální a milý přístup paní Sandry s perfektní znalostí funkcí lidského těla a celostní medicíny. Po vyšetření vysvětlí kde je původ problémů a navrhne opatření, která vedla v mém případě k výraznému zlepšení zdravotního stavu ještě ten den večer. Upřímně doporučuji!

M
Umístění: Aby tělo fungovalo Jiný

Paní Sandra je velmi milá a vše vysvětlí tak aby jste to pochopili. Ja osobně jsem velmi spokojená . Každá návštěva je příjemná a paní Sandra nejen že se postara aby Vam bylo lépe ale take umí pohladit na duši. Pokud hledate opravdvou pomoct tak za mě je to na 100% paní Sandra.

M
Umístění: Aby tělo fungovalo Jiný

K Sandře chodím už několik let. S její péčí jsem moc spokojená. Vždy mi dokáže pomoct s momentálním problémem.


R
Umístění: Aby tělo fungovalo Jiný

Absolutní spokojenost s probíhající léčbou. Nutná však oboustranná vzájemná spolupráce na tom, co potřebujete dát do pořádku. Sama fyzioterapeutka to za nás neudělá!


T
Ověřený profil

Také mohu doporučit kvůli dobré péči o klienta a snaze pomoci. Obrovský rozdíl oproti péči na běžné rehabilitaci přes zdrav.pojišťovnu, nesrovnatelné!! Je velmi poznat, když si člověk za zdr.péči vše zaplatí, než když ji má hrazenu pojišťovnou...Bohužel to tak v českém zdravotnictví funguje- chceš- li dobré ošetření, vše si plat´.


Ověřený profil

Vřele doporučuji všem, kteří potřebují pomoc, nebo si jen tak odpočinout. Včera jse byla na hodinové terapii a jsem velmi spokojená. Skvělý lidský přístup, kterého si cením ze všeho nejvíc, v dnešní době se vám málo kdy stane, že vám někdo naslouchá. Já osobně jsem si hezky popovídala,odpočinula si a hlavně po 2 měsících jsem konečně zažila pocit radosti a uvolnění. Musím říct, že mi slečna Sandra velmi pomohla a já jsem s její péčí velice spokojená a jsem ráda, že se mohu k ní vrátit:-) Tak jsem absolvovala druhou návštěvu a jsem velmi spokojená, čisto, vonavo a krásný klid už to cítíte když vstoupíte. Je málo takových lidí, kteří dělají svou práci s láskou.


G
Ověřený profil

S péčí jsem byla moc spokojená, velmi vstřícný a milý přístup.Určitě můžu fyzioterapii zde doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu