Odborný lékař ortodoncie s laboratoří
Dělnická 321, Ostrava

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: Odborný lékař ortodoncie s laboratoří Jiný

Fixní rovnátka jsem byla nasazovat v roce 2017. Pár let před tím má léčba začínala s nasazovacími rovnátky. Do této doby nebyl s ničím problém - tedy maximálně až na to, že paní doktorka si někdy těsně před tím, než mě posadila na křeslo, dala cigaretu a pak mi strčila do pusy prsty i bez rukavic. Umyté, ale ten smrad v puse i přes umytí fakt nebyl příjemný:) - po asi po 2 letech mi byla rovnátka sundána se slovy "Ty přední zoubky máš trochu větší, ale to se srovná." Znova jsem si nechávala udělat sundávací rovnátka. Měla jsem je nosit na noc a po nějaké delší době jsem s tím "mohla přestat" asi po roce už jsme nedostávali ani žádný termín na návštěvu. Za nějakou dobu jsem rovnátka přestala nosit. Po 2 letech se mi vrátit zpátky původní tvar mých zubů. Mezery mezi zuby sice ne, ale z pohledu ze předu teda rozhodně nedělají jednotnou linii. Mám je zvlněné a nepřestávám si vyčítat, že jsem si nezjistila, že se po sundání rovnátek nalepuje zezadu na zuby drátek, aby držely tvar. Dr. byla sice velice ochotná, ale zuby za ty peníze určitě spravené nemám… Paní Dr. tedy doporučuji jen pod podmínkou, že si sami raději vše řádně pohlídáte.

Umístění: Odborný lékař ortodoncie s laboratoří Jiný

Od května 2021 chodíme s dcerou k paní doktorce Ptáčkové cca každý měsíc a tak skvělý , profesionální přístup její i všech sestřiček jsem dlouho neviděla. Úžasně s dětmi i rodiči komunikuje a stále s úsměvem na líci. Dnes dcerce trhala 2 zuby kvůli rovnátkům a dcera ani nepostřehla injekce , samotné trhání bylo ve vteřině hotové. Veliké díky všem z ordinace , kdyby to tak bylo u všech lékařů bylo by na světe dobře. Opravdu jsou neuvěřitelně ochotné a usměvavé i objednací časy jsou přesné , nikdy nečekáme .Ceny jsou nejlepší z celé Ostravy. Vřele doporučuji všem kdo hledá lékaře na rovnátka .Velmi si takovýchto zdravotníků vážím a klobouk dolů před Vámi.

Umístění: Odborný lékař ortodoncie s laboratoří estetické fixní rovnátka

Paní doktorka se i přes své zdravotní problémy snaží vyhovět potřebám pacientů, přistupuje k nim profesionálně a zdvořile. Co mi opravdu vadí je, že i přes určitou hygienu vám strká nikotinové prsty do úst a to bez sterilních rukavic. V případě neschopnosti její funkci zastupují sestry se stejným problémem. Při většině návštěv ke mně, pacientovi, přistupovali arogantně, tvrdě (nešetrnost, vždy jsem odcházela s poraněním na/v ústech) apod. Také jsem zažila situaci, že i když vás objednali na 7:00, je v pořádku, že vás nechají čekat za dveřmi do 7:20, protože ještě neměli dopitou kávu a dokouřenou cigaretu (podotýkám, že vše slyšíte za dveřmi)...po otevření říkají, že nestíhají a je to vlastně vaše chyba. Když se opovážíte zazvonit, podrážděně přijdou otevřít se slovy “do obchodu taky nezvoníte”. Za mne - největší recenzí pro lékaře a jeho ordinaci je dítě, které prosí, ať mu matka nechá křivé zuby, než aby tam musel jít znovu. V Ostravě je 17 ortodontistů, dobře zvažte svou volbu. Děkuji.

S paní doktorkou i sestřičkami jsme opravdu spokojeni- profesionální a zároveň milý přístup, v klidu nám vždy vše vysvětlí, s termíny vychází vstříc. Moc děkujeme, jsme rádi, že jsme se k Vám dostali.

Rozhodně chceme paní doktorku Ptáčkovou a celý její ortodontický tým doporučit. Sestřičky, stejně jako paní doktorka jsou velmi milé, příjemné a usměvavé. Celý proces léčby pacientovi ochotně a srozumitelně vysvětlí, vychází vstříc v objednávkových termínech a časech. V našem případě bylo potřeba před nasazením horního aparátu - vytržení 2 zubů, které rovněž zkušeně provedla paní doktorka ve spolupráci se sestřičkami. V případě nasazení dolního aparátu bylo potřeba vytrhnout stoličku, čehož se s úžasným klidem ujal pan doktor Ptáček. Vše proběhlo přesně podle předchozí domluvy a bez sebemenších komplikací. S péčí celé ortodontické ordinace jsme nadmíru spokojené a neváháme tedy paní doktorku doporučit ostatním zodpovědným pacientům. Léčba totiž vyžaduje nejen zodpovědného lékaře nýbrž také a to především zodpovědného pacienta, který se stará o zubní aparát přesně dle instrukcí lékaře a který řádně celý proces léčby - nezbytný pro správný zkus zubů dokončí. Elis&Beth

Já osobně si myslím že paní doktorka je velice sympatická i sestřičky.Chci se zeptat byla jsem jenom zatím na otiscích a někteří tu píši že i po léčbě nebyli spokojeni.Tak se ptám jestli po léčbě budu mít rovné zuby?:)A ještě bych se chtěla zeptat,když mám ještě na horní čelisti čtyři mléčné zuby bude paní doktorka čekat až vypadnou a dorstou?:))A zatím jsem s Paní doktorkou a sestřičkama spokojena.Tak doporučuji.:)

Chtěli bychom touto cestou poděkovat paní doktorce Ptáčkové i jejím koleginím za úspěšnou léčbu, díky které jsou naše děvčata ozdobena vyrovnavým úsměvem. Díky Vám také za citlivý přístup, ochotu i Vaše pracovní nasazení.Navštěvujeme ordinaci paní doktorky přes 7 let, a podud někdo hledá svého lékaře, pak vřele doporučuji.
I přes vzdálenost ( 30 km ), kterou dojíždíme, se nám to vyplatilo...

K paní doktorce chodím asi tak 10 let, za celou tu dobu nemůžu na její léčbu říct nic špatného. Paní doktorka i sestřičky jsou velmi milé a jejich úsměv určitě každého potěší. Když se někdo neřídí podle pokynů paní doktorky, tak se není čemu divit, že se léčba protáhne. Všem tuto ordinaci doporučuji :o)

Paní doktorka i sestřičky jsou super parta. Většina naší rodiny je jejími pacienty. Mě po 25 letech utrpení zbavila ukrutných bolestí hlavy, kdy žádny z odborníků nemohl přijít na to, co mi vlastně je...a to jen díky jednomu úsměvu, kdy jsem dopravázela mladší sestru. Šikovné ručičky z této ordinace nám daly pěkný úsměv =) A paní doktorka je férová, nikdy neslibovala zázraky, ale vždy řekla, co můžeme čekat a jak se bude vše vyvíjet. Takže palec nahoru. A ze se paní doktorka i sestřičky usmívají je jen bod k dobru!

Nemohu souhlasit s posledními dvěma komentáři, protože k paní doktorce stále chodím a opravdu si ji nemohu vynachválit. Chodila jsem k jinému ortodontistovi, ale výsledek se nedostavil ani po letech. Tak jsem ztratila trpělivost a přešla k paní doktorce. Po necelých dvou letech léčby fixními rovnátky jsem dostala rovnátka sundávací na noc a protože je poctivě nosím, zoubky mám pořád krásně rovné ( i po roce od sundání fixních rovnátek )! Když se bohužel nedržíte pokynů lékaře, tak se pak nedivte, že nejste spokojeni! A když jsem si povykládala i se sestřičkami, tak jsem zjistila, na kolika školeních ( i praktických ) a seminářích byly, aby tuto práci mohly dělat!!! Já skutečně mohu jen doporučit!!