Dělnická 321, Ostrava
Odborný lékař ortodoncie s laboratoří (mapa)

Umístění: Odborný lékař ortodoncie s laboratoří estetické fixní rovnátka

Paní doktorka se i přes své zdravotní problémy snaží vyhovět potřebám pacientů, přistupuje k nim profesionálně a zdvořile. Co mi opravdu vadí je, že i přes určitou hygienu vám strká nikotinové prsty do úst a to bez sterilních rukavic. V případě neschopnosti její funkci zastupují sestry se stejným problémem. Při většině návštěv ke mně, pacientovi, přistupovali arogantně, tvrdě (nešetrnost, vždy jsem odcházela s poraněním na/v ústech) apod. Také jsem zažila situaci, že i když vás objednali na 7:00, je v pořádku, že vás nechají čekat za dveřmi do 7:20, protože ještě neměli dopitou kávu a dokouřenou cigaretu (podotýkám, že vše slyšíte za dveřmi)...po otevření říkají, že nestíhají a je to vlastně vaše chyba. Když se opovážíte zazvonit, podrážděně přijdou otevřít se slovy “do obchodu taky nezvoníte”. Za mne - největší recenzí pro lékaře a jeho ordinaci je dítě, které prosí, ať mu matka nechá křivé zuby, než aby tam musel jít znovu. V Ostravě je 17 ortodontistů, dobře zvažte svou volbu. Děkuji.

S paní doktorkou i sestřičkami jsme opravdu spokojeni- profesionální a zároveň milý přístup, v klidu nám vždy vše vysvětlí, s termíny vychází vstříc. Moc děkujeme, jsme rádi, že jsme se k Vám dostali.

Rozhodně chceme paní doktorku Ptáčkovou a celý její ortodontický tým doporučit. Sestřičky, stejně jako paní doktorka jsou velmi milé, příjemné a usměvavé. Celý proces léčby pacientovi ochotně a srozumitelně vysvětlí, vychází vstříc v objednávkových termínech a časech. V našem případě bylo potřeba před nasazením horního aparátu - vytržení 2 zubů, které rovněž zkušeně provedla paní doktorka ve spolupráci se sestřičkami. V případě nasazení dolního aparátu bylo potřeba vytrhnout stoličku, čehož se s úžasným klidem ujal pan doktor Ptáček. Vše proběhlo přesně podle předchozí domluvy a bez sebemenších komplikací. S péčí celé ortodontické ordinace jsme nadmíru spokojené a neváháme tedy paní doktorku doporučit ostatním zodpovědným pacientům. Léčba totiž vyžaduje nejen zodpovědného lékaře nýbrž také a to především zodpovědného pacienta, který se stará o zubní aparát přesně dle instrukcí lékaře a který řádně celý proces léčby - nezbytný pro správný zkus zubů dokončí. Elis&Beth

Já osobně si myslím že paní doktorka je velice sympatická i sestřičky.Chci se zeptat byla jsem jenom zatím na otiscích a někteří tu píši že i po léčbě nebyli spokojeni.Tak se ptám jestli po léčbě budu mít rovné zuby?:)A ještě bych se chtěla zeptat,když mám ještě na horní čelisti čtyři mléčné zuby bude paní doktorka čekat až vypadnou a dorstou?:))A zatím jsem s Paní doktorkou a sestřičkama spokojena.Tak doporučuji.:)

Chtěli bychom touto cestou poděkovat paní doktorce Ptáčkové i jejím koleginím za úspěšnou léčbu, díky které jsou naše děvčata ozdobena vyrovnavým úsměvem. Díky Vám také za citlivý přístup, ochotu i Vaše pracovní nasazení.Navštěvujeme ordinaci paní doktorky přes 7 let, a podud někdo hledá svého lékaře, pak vřele doporučuji.
I přes vzdálenost ( 30 km ), kterou dojíždíme, se nám to vyplatilo...

K paní doktorce chodím asi tak 10 let, za celou tu dobu nemůžu na její léčbu říct nic špatného. Paní doktorka i sestřičky jsou velmi milé a jejich úsměv určitě každého potěší. Když se někdo neřídí podle pokynů paní doktorky, tak se není čemu divit, že se léčba protáhne. Všem tuto ordinaci doporučuji :o)

Paní doktorka i sestřičky jsou super parta. Většina naší rodiny je jejími pacienty. Mě po 25 letech utrpení zbavila ukrutných bolestí hlavy, kdy žádny z odborníků nemohl přijít na to, co mi vlastně je...a to jen díky jednomu úsměvu, kdy jsem dopravázela mladší sestru. Šikovné ručičky z této ordinace nám daly pěkný úsměv =) A paní doktorka je férová, nikdy neslibovala zázraky, ale vždy řekla, co můžeme čekat a jak se bude vše vyvíjet. Takže palec nahoru. A ze se paní doktorka i sestřičky usmívají je jen bod k dobru!

Nemohu souhlasit s posledními dvěma komentáři, protože k paní doktorce stále chodím a opravdu si ji nemohu vynachválit. Chodila jsem k jinému ortodontistovi, ale výsledek se nedostavil ani po letech. Tak jsem ztratila trpělivost a přešla k paní doktorce. Po necelých dvou letech léčby fixními rovnátky jsem dostala rovnátka sundávací na noc a protože je poctivě nosím, zoubky mám pořád krásně rovné ( i po roce od sundání fixních rovnátek )! Když se bohužel nedržíte pokynů lékaře, tak se pak nedivte, že nejste spokojeni! A když jsem si povykládala i se sestřičkami, tak jsem zjistila, na kolika školeních ( i praktických ) a seminářích byly, aby tuto práci mohly dělat!!! Já skutečně mohu jen doporučit!!

Určitě nedoporučuji! paní doktorka je sice docela fajn, vždy se usmívala, ikdyž zuby byly pořád křivé a tvrdila jak jsou rovné a krásné. Její práce se odráží v ceně za rovnátka a to téměř nulová, většinu času a práce dělaly sestřičky.
Pohybuji se v blízkém oboru, ale tehdy jsem nevěděla jak se co přesně dělá a nechala to na ni a do ničeho se nepletla, rovnátka jsem nosila rok a pul, protože jsem je na každou čelist dostala jindy a to až po pul roční pauze, protože paní doktorka šla na operaci. Po léčbě mi zuby nefixovala nijak jen mi dala sundávací rovnátko na noc, které samozřejmě takové změny postavení zubů neudrželo a zuby se křivily i pod dohledem paní doktorky, která se samozřejmě usmívala a tvrdila jak jsou krásné. Dnes po dvou letech mám zuby snad ještě horší a samým odíráním o sebe, mám pocit že se mi za chvíli odlomí část předního zubu. Rozhodně k paní doktorce nechoďte, já sama si jdu hledat někoho kdo mi zuby opravdu kvalitně napraví a vydží mi rovné a krásné do konce života.

Bohužel nemůžu tuto paní doktorku ani pochválit, ani doporučit, protože se svou léčbou jsem vůbec nebyla spokojena. Sice jsou v ordinaci opravdu všichni milí a velmi příjemní, jenomže cca po 8 letech můžu výsledky jejich snahy označit za velmi bídné. Většinu práce opravdu udělají sestřičky, paní doktorka se tam jen občas mihne, aby mohla zhodnotit nějakou změnu, která u zubů nastala.
Ani fixní rovnátka asi nedokážou všechno. Před jejich nasazením jsem si musela nechat vytrhnout 4 zuby, protože by pro ně pak v puse nebylo místo, až by se zuby srovnaly. Ty mezery po nich se mi snažili stáhnout několik let, a bez výsledku.
Ceny rovnátek mi přišly docela přemrštěné, platila jsem za každou blbost.
Kdybych si mohla vybrat mezi milým chováním a hezkým přístupem a nebo kvalitní péčí, vyberu si kvalitu. Jenže místo toho se tam na mě jenom všichni usmáli a tak není divu, že mám mezi zuby pořád mezery.