OFTALMIK
Antala Staška 1396, Hradec Králové

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: OFTALMIK Jiný

MUDr. Jebavá je zkušená "očařka", ví, co dělá. Práce ji baví, vše vysvětlí. Svou práci dělá precizně.

Umístění: OFTALMIK Akutní zánět

Paní doktorka Jebavá by měla už dávno odejít na zasloužený odpočinek.
Všechno jí musíte 10x zopakovat, div mi při měření tlaku v očích neurazila nos a kukátkem nevypíchla oko, z jaké mikroskopické vzdálenosti vyšetřuje zrak.
V samotném závěru dokáže zcela pozitivně povzbudit. Můj zánět spojivek je vážný stav, se kterým mohu zcela přijít o zrak. Navíc mě zpucuje za to, že si nepamatuji, jak často mívám záněty spojivek a kdy naposledy.
Poté mě zpucovala za to, že nevím, kdo mě v létě vlastně za lékaře vyšetřoval při prevenci. To by museli nosit visačky, abych vůbec jméno lékaře znala.
No, hrůza děs. Navíc s novou sestrou také těžké pořízení. Nyní jsem plně rozhodnuta, že z této ambulantní péče odcházím. Od zítřka si začínám hledat jinou ordinaci.

Chodíme k paní doktorce Býmové, je laskavá a odbornice, bohužel díky dlouhým objednacím lhůtám jsme se dostali k p.dr. Jebavé, tohle jsem ve svých 47 letech ještě nezažila, nepříjemná, zlá, arogantní......na děti i dospělé.Je to stará paní a rozumím, že jí nebaví nějakých 50 let opakovat stále to stejné sem si sedni, sem dej hlavu, sem koukej, ale - tak at to nedělá. Rozhodně nedoporučuji obzvláště ne s dětmi. Ještě jsem se nikdy nestkala s tak strašně špatným přístupem a tak okatě vyjadřovanou zlobou ze strany lékaře.

9.8.2012 uz nikdy se k p.doktorce nechci dostat,natoz tam dochazet s dcerou,k dceri se chovala hrozne,chvilema jsem se ji bala i ja,dceri delala vysetreni ohledne prvnich bryli,to si bude dcer pamatovat hodne dlouho,ja take,byla zla,dcera se bala jeste doma,mela by si doma uzivat duchod a ne strasit male deti,uz nikdy vice,zlata p.doktorka Bymova.