Růžena Hajnová

Sexuolog, Psychiatr

Kontaktní informace

• Odborník na svém místě.

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• S

Bohužel tato sexuoložka svým přístupem dokázala ještě více stížit život i tak už dost stižený transsexuálkám male to female. Nechápe, že je pro ně každý den utrpení žít v jiném těle a snaží se toto utrpení prodlužovat, co nejdéla - podáváním antidepresiv. Místo zahájením hormonální léčby, ukončenou tíženou změnou pohlaví. Podáváním psychofarmak klidem s diagnozou F64 není žádné řešení a to by si mohli uvědomit i její žákyně.

• Rozhodne nedoporucuji nikomu, kdo neni pripraveny na typicke chovani nekoho, kdo se domniva, ze "snedl rozum sveta". Nechci krivdit, protoze dost pravdepodobne pomohla nekomu nekdy, ale moje zkusenost s ni byla desna. Zastava zastarale nazory a zrejme vyznava "klasicke" rozdeleni roli (v rodine, praci, sexualite atd.) takze s jakymkoli modernejsim pojetim ci predstavou zrejme moc nepochodite. Muj zazitek byl natolik odstrasujici, ze mam problem uverit jinym podobnym lekarum (myslim specializaci) ac by se pomoc zrejme sikla. Vetsina argumentu vuc pacientovi je takova, ze je clovek prehnane utocny a urvany. Des a hruza a uz nikdy vice! Nevim, co si dokazuje, ale pripada mi, ze nema svou praci rada.

• Odborník na svém místě.

• paní doktorka je nejlepší co znám!

• Paní Hajnová se umí velice dobře přetvářovat. Pokud mluví s někým, kdo přímo nemá problém, tak je velmi příjemná.
      Ale pokud se jedná o pacienty, kteří mají nařízenou léčbu soudem, tak se začne projevovat, jako psychická sadistka. Nerozlišuje mezi léčbou a vězením. Vlastně vám prodlužuje trest. Zasahuje i do oblastí, které s léčbou nemají nic společného. Její přístup je dost neprofesionální a necitlivý.
      Když od ní potřebujete něco důležitého, tak vám vyhoví, ale za tu cenu, že jí musíte lhát a manipulovat s ní, přesně tak, jak to ona dělá s vámi nebo ostatními pacienty.
      Mám s touto doktorkou zkušenost z vězení i léčebny.
      A poslední věc, obklopuje se neschopnými lidmi, kteří jí lezou do... vy víte kam...

• Tak to máš tedy snad špatně to hodnocení,ne?

• pani hajnova umi jen trestat lidi kdyz udelaji nejaky problem a kdyz se pacient chova slusne tak ti ji nezajimaji.a jak to chodi v prubehu lecby(nedelaji svama vubec nic jenom mame jedenkrat tydne skupinovou terapii sexuologickych pacientu a tam se nic vyzneho stejne neresi,a kdyz pusti nenormalni lidi kteri behem par mesici cu nezvladnou svuj pobyt na svobode tak neco provedou a nam se tam sprisnuje rezim a kdyz je bezproblemovy a pouceny pacien o svem trestnim cinu neboli sexualni deviaci tak ho nechcou pustit na svobodu.tak tady vidite leceni v psychyatricke lecebne brno cernovice husko 2

• Toto je jeden z dalších výtvorů paní Hajnové,kdy ho "léčila" ve věznici Kuřim.

• Nejlepší, moc mi pomohla

• To jsou přesně ty případy ,které jsem myslel. Jsem rád,že se to tu projevuje a že nejsem sám kdo to tu píše.