Ordinace PL pro děti a dorost
Masarykova 414, Čáslav

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Bohužel, můj názor je také to, že bych nedoporučoval Dr. Adamova. Ona nechápe ze každé dítě je jine a musi mu přizpůsobit léčbu. Ona je také někdy povýšena a arogantní, a nedokáže rozlišit mezi dospívající maminkou a dobře vzdělané maminka po třicítce nebo starsi. Nemůže si vzpomenout základní informace o diteti ktere jiz zna z drivejska. Ona nekdy dava velmi intimní rady pred ostatnimi maminkami v čekárně! Já bych raději někoho víc moderní v přístupu a chování.

MUDr. Ruth Adamová

Autorka výše uvedené recenze ke mně téměř 10 let let se svým dítětem nechodí. Na rozloučenou mi tenkrát zanechala toto nepěkné hodnocení. Nechápu, co paní vede k opakování naprosto stejného "hodnocení" po 10 letech, kdy jsem se s ní vůbec nepotkala.

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost pediatrická péče

Ano, paní doktorka je skvělá, jako lékař, ale i jako člověk. Odborník na svém místě. Vyplatilo se nám za ní dojíždět z Prahy (u Čáslavi máme chalupu). Párkrát jsme museli paní doktorku navštívit akutně a vždy nás bez problémů vzala, nebo poradila po telefonu. Synovi je teď 18 let. Jsme rádi, že jsme měli štěstí na takovou dětskou lékařku. Díky patří i skvělé sestřičce.
Ivana a Lukáš Novákovi

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost

K paní doktorce jsme chodili již jako děti a nyní k ní chodím se svými syny. Je neuvěřitelně vitální žena, která na sobě stále tvrdě pracuje. Navíc vychovává v rámci své ordinace další řadu mladých pediatrů, před tím klobouk dolů. Vždy mi dokázala poradit, nemá problém řešit problém i o víkendu, často stačila rada po telefonu. K miminkům je velmi citlivá, k větším správně dospělácká. Navíc je otevřená i k diskuzi (k ev. konzultacím u specialistů, případně alternativním postupům). Moc mě podpořila, když jsem s prvním dítětem tápala. Netlačila nás do žádných tabulek, i když malý nejedl žádné příkrmy téměř do roka atd. Má obrovské zkušenosti a to zvláště u dětí je nejdůležitější.

Moje zkušenost - arogantní lékařka používající velmi zastaralé postupy a názory na léčbu. Velmi lituji, že jsem k ní s miminkem byť krátkou chvíli chodila....

Já sem s paní doktorkou spokojená.Jako malá jsem já i moji sourozenci k chodili a byly jsme spokojeni.Dnes jsem sama maminkou půlroční dcerky a nemohu říct ani slůvko křivdy.Vždy mi poradí a pomůže, když si nejsem jistá.Snad jediný problém mám se sestrou,mám pocit,že někdy sama neví,co děla.Napíše nám navštěvu na určitý datum a když přijdeme seřve mě,že jsme měli přijít už dávno předtím a to před ostatními maminkami.Tak sem se s ní trošku chytla a na svojí obhajobu jí ukázala kartičku s napsanými navštěvami, kde se přesvědčila o své chybě.Ani se neomluvila, asi sem jí za to nestála.Tak to je snad jediné,co mi na ordinaci pí.Adamové vadí ale jinak velká spokojenost :D

Mám s paní doktorkou samé výborné zkušenosti, je to vynikající lékařka a skvělá odbornice. Rodičům laikům dokáže daný problém srozumitelně vysvětlit. Je to lékař, který se neustále vzdělává a při léčbě i péči o své pacienty vychází z nejnovějších poznatků. Je velmi ochotná a má příjemné vystupování. Nemá žádné čekací lhůty a bez jakýchkoli problémů poradí po telefonu. Sestřička je také moc milá a příjemná.Všem doporučuji!

S pani doktorkou Adamovou mám velice dobré zkušenosti. Můj syn měl vážné zdravotní problémy a paní doktorka mi vždy ochotně poradila a byla mi velkou posychickou oporou. Všem doporučuji!!!

nejsem lekarsky vzdelany clovek a tak dvojnasob ocenuji, kdyz se mnou lekar hovori srozumitelne. U pani doktorky Adamove jsem se jiz nejednou presvedcila o jejich vedomostnich kvalitach, ale soucasne prave i o schopnosti sdelit informace naprosto srozumitelne. Ctu-li hodnoceni prispevku pana/pani V.S. mam pocit, ze nehodnotime stejneho lekare. Kdykoli jsem se zeptala na i z meho pohledu snad hloupu otazku, vzdy mi byla sdelena srozumitelna odpoved, bez jakehokoli naznaku arogance ci neochoty. Sve deti miluji nade vse a proto se skutecne nebojim zeptat a pripadne ohradit, pokud by se mi neco nezdalo. Zatim jsem se ohrazovat nemusela a nikdy jsem si nepripadala jako mlada neschopna matka.

moje osobní zkušenosti jsou velmi velmi špatné! arogantní jednání, neochota... potom co mému synovi zanedbala nemoc jsme se dostali na 9 dní dokonce do nemocnice. Lékaře jsme změnili na pana Procházku v Kutné Hoře a od té doby nemáme problémy - vždy se "vejdeme do tabulek", když mám nějaké nejasnosti nemusím se bát zeptat se a vždy ochotně poradí se sebevětší prkotinou a navíc má nejen přístup medicínský, ale také selský rozum, což mi vyhovuje. Ono totiž všechny děti se do tabulek nevejdou, což paní doktorka asi neví. z mé strany hrubá nespokojenost.

k paní doktorce adamový jsem chodil až do svejch cca 19 let... a můžu říct, že na ní vzpomínám moc rád, vždycky byla milá, ochotná (a to i dojet ke mě domu o víkendu) a hlavně - pouštěla v ordinaci disneyovky!!!! tomu já řikám pediatr ;-) jeslti se toho dožiju, respektive, jeslti se toho dožije ona, což doufám (nejen kvůli ní, ale hlavně kvůli sobě:)), tak k ní budu chodit i s mejma děckama :)