Hlavní 150, Velké Pavlovice
Gynekologická ambulance

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Sestra doktora Jurišici je velice neprofesionální, pokaždé na mně je v telefonu velice nepříjemná a vybírá poplatky, na které nemá nárok! Pak doktor mi přijde poměrně (promiňte ten výraz) slizský a veškeré jednání s ním je mi velmi nepříjemné. Rozhodně nedoporučuji.

Rozhodně nedoporučuji!!! Měla jsem dlouhodobé bolesti při menses a k tomu se navíc přidalo krvácení mezi cykly i přes podání léků potíže přetrvávaly. Jak je již tady zmíněno, pan doktor měl "divné" řeči a zastával názor "vše se samo vyřeší". Doporučoval mi otěhotnět a tím by údajně tyto potíže měly vymizet, což se, ale nedařilo. Po roce a půl neřešení mých problémů (otěhotnění, krvácení mezi cykly, bolesti při menses) jsem se rozhodla navštívit jiného gynekologa, který se mýmy problémy začal ihned zabývat. Byla jsem odeslána na laparoskopii a hysteroskopii, kde mi zjistili rozsáhlé ložiska endometriózy (3. - 4. stupeň), kdyby pan doktor Jurišica začal mé problémy řešit dříve nemuselo to dojít až tak daleko. V tuto chvíli čekám na výsledky a na návrh léčby, modlím se, abych ještě vůbec mohla otěhotnět. Na předepsání antikoncepce dobrý, ale jinak NEDOPORUČUJI!!!

Pan doktor je výborný,proto vám ho doporučuji.

spokojenost,příjemný milý a profesionální.

Velice dobrý gynekolog, doporučuji.

Pan doktor Jurišica je můj gynekolog již dlouho. Jsem s jeho péčí nesmírně spokojena, je milý, přívětivý, odborně na vysoké úrovni.Doporučuji ho svým přítelkyním. Nyní jsem k němu přivedla i svoji dceru.Ta byla nesmírně spokojena. Děkuji Vám pane doktore za sebe i dceru.Hálová

Pan doktor je velmi vstřícný,hodný,milý a pečlivý.Vždy má na pacientku vyhrazenou půl hodinu aby se jí mohl věnovat a myslím že je to dobře...K panu doktorovi chodím druhým rokem a jsem s ním mooc spokojená.Mohu ho jen doporučit.

Tohoto lékaře znám již dlouhou dobu. Je příjemný, milý a velmi schopný lékař.Je odborně velmi zdatný. Pacientkám podrobně vše vysvětlí.Velmi mu záleží na pacientkách.Negativní hodnocení může dát jen ten, kdo ho chce poškodit.Hlavně slovo arogantní je od jedné osoby. Jsem velmispokojena.

U pana doktora jsem v péči jeden rok,s tím že jeho jednání bylo pokaždé arogantní a má divné řeči.Po poslední navštěve přetekla moje trpelivost,byl arogantní a odmítl mi udělat vyšetření na které jsem měla žádanku od jiného lékaře.Pry se to vyřeší samo a místo toho aby mě léčil po gynekologické stránce,tak mě soudil jako člověka,se slovy že moc přemýšlím a že jsem kariéristka,jak mám střižené vlasy atd.Při onemocnění které mam mi jiná lékařka řekla,že v tuto chvíli se nemam pokoušet o rodinu,že bych potratila a pan doktor mi naopak řekl at otěhotním,a neřeším to .K tomuto lékaři už v životě nepůjdu,protože jeho jednání bylo velice podivné a neprofesionálnííí.Je na tom něco divného,že mám starost o své zdraví???

Je to skvělý doktor který vždy vyslechne, pomůže, poradí a potěší milým slůvkem....