Rudolf Göbel, ortodontista Ostrava

MUDr. Rudolf Göbel

Ortodontista Více

10 názorů

Uložit


Adresa

Zd. Vavříka 1601, Ostrava
Odborný lékař ortodoncie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
10 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
J
Ověřeny pacient

Já byla s panem doktorem vždy spokojená. Měla jsem veškerou péči, kterou jsem si jen mohla přát, milé sestřičky, lidský přístup pana doktora, jen jsem občas déle čekala v čekárně. Zoubky mám od jeho zásahů takové, že mi je už hodně lidí pochválilo (chválení zubů mi nepřijde jako běžná záležitost, proto to zmiňuji). PRECIZNÍ, DOPORUČUJI :-)


B
Ověřeny pacient

Určitě nedoporučuji...lečila jsem se u pana doktora zhruba 4 roky a zuby mi stejně pořádně nevyrovnal...a po prořezání osmiček se zuby ještě víc zkřivili...děs tam určitě ne....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřeny pacient

Nedoporučuji. Dcera se už léčí asi 4 nebo 5 rokem a spodní zuby jsou hotové s výsledkem Křivé a horní posouvá už rok sem tam a nic a dokonce se znovu objevuje předkus. Asi půjdeme jinam a bude se muset začít znovu. Katastrofa!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Velmi lidský a příjemný.Stejně tak sestřičky.Dnes jsme byli poprvé s tříletým synem a přijetí nás velmi mile překvapilo.Mohu zatím jen doporučit :-)


Z
Ověřeny pacient

Dle mého soudu není vše jen na přístupu lékaře k pacientovi potažmo k rodiči pacienta, ale stejnou měrou i na přístupu pacienta či rodiče k lékaři. Já osobně pana doktora velice ráda doporučím i nejbližším přátelům a rodině, jelikož je vždy vstřícný, ochotný s Vámi problém prodiskutovat a najít tak nejlepší řešení pro pacienta bez zbytečných radikálnch zákroků. Apropo, ještě jsem nikdy po objednání nečekala déle než 15 minut. Z naší strany úplná spokojenost :)


A
Ověřeny pacient

já také se velmi ráda přidávám k zápornému hodnocení.ješte jsem u doktora sice nebyla,ale to je právě ten důvod.syn byl u nich poprvé objednaný,těsně před termínem volala sestra,že nám změní termín.tak jsme tam šli teda napodruhé,kluka jsem musela uvolnit ze školy,já si musela vzít dovolenou a při příchodu jsme zjistili,že tam v ordinaci není ani lékař ani sestra,prostě tam nebyly i když měli objednané pacienty.potom jsem se k nim odpoledne dovolala a sestra mi tvrdila lži neskutečné,že tam byly,že to není možné,že by nás neslyšeli.já ji na to řekla a to je samozdřejmě pravda,že jsme na ně zvonili z jedné strany i z druhé strany domu,poté když nás tam musel pustit jiný nájemce domu,tak jsem volala mobilem na pevnou linku a slyšela jsem skrz dveře jak tam tel.vyzvání a nikdo ho nebral a ani jsem neslyšela,že by tam někdo v ordinaci byl.sestra prostě lhala a chodí si spolu s lékařem do ordinace kdy chcou.to jsem ještě nikdy nazažila,že bych byla sama se sebou nebo s dětmi objednaná u lékaře a oni tam prostě nebyly bez omluvy.přece takovým zdravotníkům nesvěřím své dítě a ještě po přečtení předchozích záporných hodnocení mi to stačí.ještě jedna informace,spolupracovník manžela tam byl se synem,tomu spadla část rovnátek do krku a málem se udusill,ani sestra ani doktor nijak nereagovali a spolupracovník si musel syna ihned sám převést do nemocnice.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Doporučuji !!


Doporučuji.


Pan doktora doporučuji, je to lékař na správném místě.


K

Tohoto ortodonta nemůžu v žádném případě nikomu doporučit, měla jsem už dva termíny na nasazování spodních rovnátek, ale pokaždé když jsem tam přišla, tak mi na zuby dal nějaké lepidlo a potom si uvědomil, že tam být nemá a musel ho odvrtávat, dvakrát po sobě se to stalo, bohužel nemůžu přestoupit k jinému lékaři, protože má už prý stanovenou léčbu a ta se měnit nemůže. Nedoporučuji!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti